Şimdi Ara

ACİLLL hangi cd writer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yarın arkadaşa bi cd writer alcaz. Hangi marka alalım?
    lg? asus? veya başka bir marka?
    görüşlerinizi bekliyoruz...

• Lg kullanıyorum çokta memnunum yazması haricinde okumasıda çok iyi. Ama acelesi yoksa alma yakında Dvd yazıcı alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

Lg kullanıyorum çokta memnunum yazması haricinde okumasıda çok iyi. Ama acelesi yoksa alma yakında Dvd yazıcı alırsın.
    optic sürücüler aslında şans işi ama bende lg kullanıyorum tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

optic sürücüler aslında şans işi ama bende lg kullanıyorum tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Bende LG kullanıyorum. Sorun çıkarmadı şu ana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Turco

Bende LG kullanıyorum. Sorun çıkarmadı şu ana kadar.

Alıntıları Göster
    lg kardeş her tip cdye yazıyo piyasayı bitirdi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuLL_eXPerience

lg kardeş her tip cdye yazıyo piyasayı bitirdi zaten

Alıntıları Göster
    AMMAAAN LGYE YANAŞMA BEN ONUN Bİ CD-ROMUNU BİRDE CD-RW SİNİ KULLANDIM BERBAT 2 HAFTALIK ÖMÜRLERİ VAR. ÖNCE ÇOK SES ÇIKARMAYA BAŞLAR SONRASINI ANLATMAK BİLE İSTEMİYORUM...
  • baba senin şansın yokmuş imkansız bi olay ben bilgisayarcıyım kaç lg cdrom writter sattım senin gibi olsa hepsi batardım şimdiye
  • quote:

baba senin şansın yokmuş imkansız bi olay ben bilgisayarcıyım kaç lg cdrom writter sattım senin gibi olsa hepsi batardım şimdiye
    tamam arkadaşlar o zaman lg alıyoruz
    teşekkürler
  • quote:

baba senin şansın yokmuş imkansız bi olay ben bilgisayarcıyım kaç lg cdrom writter sattım senin gibi olsa hepsi batardım şimdiye
    amaaaan.hepsi aynı yahu.lg,samsung,philips,asus hepsini kullandım.para varsa teac filan hatta plextor al diyeceğim,o paraya dual dvd writer alınıyor yazık olacak.en ucuza ne bulursan onu alın bence.hepsi aynı işi aynı şekilde yapıyor yada yapamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekincioglu

amaaaan.hepsi aynı yahu.lg,samsung,philips,asus hepsini kullandım.para varsa teac filan hatta plextor al diyeceğim,o paraya dual dvd writer alınıyor yazık olacak.en ucuza ne bulursan onu alın bence.hepsi aynı işi aynı şekilde yapıyor yada yapamıyor.

Alıntıları Göster
    yeter beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

yeter beee

Alıntıları Göster
    lg al ama orjinal olmasına dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezilvezir

lg al ama orjinal olmasına dikkat et.

Alıntıları Göster
    aman ha lg gordummu kacıcaksın benden sana tavsiye asus alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaktas

aman ha lg gordummu kacıcaksın benden sana tavsiye asus alabilirsin

Alıntıları Göster
    Bende Lg diyecem ben kullandım cok iyi gidiyordu aman fazla sağa sola taşıma benimki oyle bozuldu onun dışında iyi çalışıyorlar ilk algılaması geçtir ama sorunsuzdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opteron

Bende Lg diyecem ben kullandım cok iyi gidiyordu aman fazla sağa sola taşıma benimki oyle bozuldu onun dışında iyi çalışıyorlar ilk algılaması geçtir ama sorunsuzdur

Alıntıları Göster
    fiat olarak lg evet daha pahalı ama sorarım başka marka deneyipte pişman olan kaç kişi var bence hemen hemen hepsi aynı arkadaşta asus var çok iyi çalışıyor bende philips var o da iyi eee daha ne ki aa bu ara 6ytl daha ucuz phillips
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperizm

fiat olarak lg evet daha pahalı ama sorarım başka marka deneyipte pişman olan kaç kişi var bence hemen hemen hepsi aynı arkadaşta asus var çok iyi çalışıyor bende philips var o da iyi eee daha ne ki aa bu ara 6ytl daha ucuz phillips

Alıntıları Göster
    Kardeş bende philips var bence philips al çok kaliteli sessiz ve hızlı...
    Lg cd-rom almak gibi bi hata yaptım zamanında hala pişmanım Philipsten şaşma...

• quote:

Orijinalden alıntı: alperizm

Alıntıları Göster
    Philips daha pahalı yanlış biliyon kardeş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteaygir

Philips daha pahalı yanlış biliyon kardeş...

Alıntıları Göster
    bence dvd rw al nerdeyse cd rw fiatlarına yaklaştı hem cd çekersin hem dvd.
  • Bence Samsung al. Cd okuma ve Yazma performansı çok iyi 8MB önbellek var. Ancak yan sanayilere dikkat et. Bazıları cacık oluyor. Alacağın writer da Samsung yazısı mutlaka olmasına dikkat et diğerleri yan sanayi.
    Ben de orjinali var yan sanayiyle aynı fiyat biraz araştırman lazım. Çok memnunum okumadığı cd yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: necromencer_dth

Bence Samsung al. Cd okuma ve Yazma performansı çok iyi 8MB önbellek var. Ancak yan sanayilere dikkat et. Bazıları cacık oluyor. Alacağın writer da Samsung yazısı mutlaka olmasına dikkat et diğerleri yan sanayi.
    Ben de orjinali var yan sanayiyle aynı fiyat biraz araştırman lazım. Çok memnunum okumadığı cd yok...
    dogruyu soylemek gerekirse plextor ama pahalı okadar para vermeye değmez o nedenle sen yine bundan alhttp://mavicom.net/523252ASUS%20%20CD-RW.html plextorun yarı fiyatına

• paran varsa plextor al.hiç pişman olmazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.