Şimdi Ara

ACRONIS SERVER 8.0 İLE AĞDAN RESTORE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Acronis 8.0 kulllanıyorum ve içinde hiçbir bilgi olayan HD takılı bilgisayarı ağdan Restore etmeye çalışıyorum . Network'e ulaşamıyorum.Nasıl yapmam lazım bilgisi olan varmı.(Boş HD'i İşletim sistemi kurulu bir bilgisayardan üzerinden restore ediyorum problem olmuyor.)
    Şimdiden teşekkürler

• Ağdan Restore olayını bilmiyorum bilen varsa da burada yazarsa iyi olur. Ama bu işin kolay yolu var. Boot Cd'sini restore edeceğin diskin takılı olduğu bilgisayara tak. Tabii imajıda bir DVD'ye yada harddiske kopyala. Daha da kolayı. Şayet boş diskin takılacağı bilgisayar ile restore edeceğin bilgisayarın donanımları aynı ise boş diski bu bilgisayara tak ve restoreni daha çabuk yap.
  • Acronis'in desteklediği birimler arasında SATA varmı ?ağdan yükleme esnasında bilgisayar HD'de görmüyür.
  • Örneğin benim disk Sata2 disk. İmaj almada hiçbir sorunum yok.
    Şayet sıfır bir harddiskin takılı olduğu bir bilgisayara ağdan ulaşarak restore etmek istiyorsan bu mümkün değildir. Sıfır diskin takılı olduğu bilgisayara işletim sistemi disk adı, ip no'su filan olmadan nasıl imaj atabilirsin ki.
    Bu boş diski restore edeceğin bilgisayara takıp işini seri bir şekilde yapmaktan başka bir yolun yoktur. Ve ben bu yöntemi yıllarca kullanıyorum.
  • Sıfır HD takılı bılgısayarı kullanarak Ağda bulununan backup bilgisayara ulasarakrestore etmek istiyorum. Acronıs boot cd ıle basladıktan sonra IP verıyorun o konuda sorun yok ama backup pc ye ulasmada ve restore de kalıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.