Şimdi Ara

[AD]KingzMuOnline|Season6Ep3|Exp:120|Drop:70|Max Reset:20[AD] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkür ederim.
  • Kardeşim oyunda yeni itemler olsa oyuna ayrı bi hava katar ?? Bnce daha ii olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yu.suf kullanıcısına yanıt
    Yeni item derken, costum itemlerimi diyorsun spiderman set vs? O Setler malesef Sisteme uymuyor. Oyundaki Sistem'de Item kasmak zor olacak, hatta +5 ve Eventler ona göre ayarlanmis bulunuyor. Ve o Setlerle Balance yaratmak biraz zor oluyor, neden derseniz. O Setlerin Defanslari 200+ asiyor.

Sahsen benim düsüncem, o Setler FUN Serverlara uyar. Ben MU Setlerin Orjinalini korumak istiyorum. :)

Saygilar.
  • Tmm Kardeşim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun batu Yeniliklerle dolu bi server olmuş çokta güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarren -- 12 Temmuz 2013; 5:25:47 >
  • Çakallara kapak olucak bu server bende bunu iddaa ediyorum
  • Sagol kanka
    bekliyorum seni !
  • Hayirli olsun yeni goruyorum konuyu :) kolay gelsin basarilar..
  • Big Turtle kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SqWeK

quote:

Orijinalden alıntı: EShine

Senin burdaki amacin belli, ama kendimi bozmuyorum. Oyunumda 1 kisi olsun sevinirim ve onu tutmaya calisirim. Oynamak isteyen olursa oynar kardesim, benim Server'a saldirmalar gelmedigi sürece online kalicaktir, herhangi bi online sayisinda.

Saygilar, calismalar devam ediyor, Dedicated server araniyor. Cok yakinda online olabiliriz.
    Bugün birdaha Castle Siege test edilecek, ve ayrica VIP Server ayarlanacak.
    Party Exp Testleri devam ediyor.

EVET AMACIM BELLİ KARDESİM İNSANLARIN EMEKLERININ BOSA GİTMESİNİ İSTEMİYORUM ORTADA OYNANACAK SERVER VARKEN 2 GUNE Bİ SERVER ACIP KAPATAN INSANLARIN BURDA RANT ELDE ETMESINI ISTEMIYORUM BI HEVES GIRIP 2 GUN SONRA KAPANINCA KESKE OYNAMASAYDIM DEMEK ISTEMIORUM ANLADIN? HERKES OKUSUN BU ADAM BU SERVERI ACINCA KAC GUN ACIK KALICAK BELLI AZ COK BELKI 1 AY BELKI 2 AY BELKI 5 AY AMA KAPANICAK BUNUN GARANTISINI BEN VEREBILIRIM OYUZDEN KIMSEYI HEVESLENDIRME BURDA

SENIN SAVUNDUGUN THE WEB BUGUN ITIBARIYLA KAPANDI YUZUNUN RENGINI MERAK EDIYORUM

• Sebebini okudunmu peki buldular bunuyolar boyle serveri bu insanlar cidden haketmiolar bunlara acıcaksın fun server 1 ay demeden kapatıcaksın doymuo bu ınsanlar yok surası boyle yok surası soyle lan kas iste bulmussun bunuon kendı dusen aglamaz kardesım bulsunlarda oynasınlar sımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SqWeK

Sebebini okudunmu peki buldular bunuyolar boyle serveri bu insanlar cidden haketmiolar bunlara acıcaksın fun server 1 ay demeden kapatıcaksın doymuo bu ınsanlar yok surası boyle yok surası soyle lan kas iste bulmussun bunuon kendı dusen aglamaz kardesım bulsunlarda oynasınlar sımdı

SEBEBI MI DOSTUM ONUN BUNUN AGZINA BAKARAK IS YAPMICAKSIN SONUC FISSS O SUNU DEMIS BU BUNU DEMIS OYUZDEN KAPATIYORUZ GUZEL SEBEB :)
  • Bunlari özel mesajdan halledebilirseniz sevinirim.
  • Yenilikler :

Website'ye her hafta bi Item verilecektir, misal, Dragon Armor+Luck+9+DD+REF. Bu Itemi Rena ile satin alabileceksiniz. Rena Box of Heaven'den düser (nadir) En cok Renayi veren o Itemi alir. Bunun icin oyun icinde Admine Mail atmaniz gerekicektir. Char ismi, istediginiz Item ve kac Rena vermek istediginizi bana yazacaksiniz. Event sonunda, en cok Rena veren kazanir.

Facebook Sayfasi:

https://www.facebook.com/pages/Kingz-Mu-Online/535563366515169?fref=ts

Warehourse Sistemi eklenmistir, artik 0-1 vault a sahip olabileceksiniz.
    /ware 0 /ware 1 yazarak vault degistrebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest4234245665 -- 14 Temmuz 2013; 15:23:10 >

• Öncelikle hayırlısı olsun , oyunu bıraktım bir daha dönmeyeceğimi bile bile yenilikleri okudum . Şurada ki yazıları okuyunca bile insan yaşamış kadar oluyor . Umarım bu çizgiyi bozmazsınız . Bana göre vip server diye birşey açmayın oradan kazanacağınız 80-90$ size birçok player kaybettirebilir . Şu ufak bir meblağ olan 5 dolar bile insanlara para için kurulmuş bir server , normal playerler iş yapmaz görüntüsü kazandırabilir . Benim görüşüm vip server kurmayıp o 5$'ı donete setlere ekleyin . Tekrar hayırlı olsun ShineX kardeşim , umarım uzun soluklu olur .
  • Mr.LucidReam kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim Lucid.

Bu aksam tekrardan VIP denemeleri yapilcak, ben istiyorumki VIP ve no-VIP playerlar ayni Serverda olsun, bunu yapamazsak VIP kaldirilcaktir.

Saygilar ve Öneriniz icin tsk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EShine

Bunlari özel mesajdan halledebilirseniz sevinirim.

DOSTUM ADAMLA BASKA SW KONUSUNDA ATISAN SEN BEN DAHIL OLUNCA BASKA YERDE KONUSUN OLUOR ADAM KONUYU ILK ACTIGINDA BENIM TOPICIN ALTINDA BASKA SW DEN KONUSMA DICEKTIN SIMDI DEGIL ;)
  • reed07 R kullanıcısına yanıt
    Konu benim oldugu icin, adamla yazmam gayet normal. Ama burdaki olanlar sizi neden ilgilendiriyor onu anlamis degilim.
    Uzatmayada gerek yok simdi.

Sagilar.
  • batucum pvp balance vs .. demissin ama o halde donate neyin nesi ? adam +15 +13 vs 5 socket opt set aldıktan sonra neyin pvpsinden bahsediyorsun dostum :)
  • iskoedi kullanıcısına yanıt
    PVP Testleri zaten o setlerle yapilmis kardesim :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.