Şimdi Ara

admin hariç diğer kullanıcılar winampı kullanamıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows Xp kullanıyorum ve bilgisayarımda 2 adet farklı kullanıcı oluşturdum.Birisi admin diğeri normal user şeklinde.sorunum; admin oturumunda winampta herhangi bir sorun yok ama normal kullanıcı oturumunda winamp çalışmıyor.yani açılıyor felan ama şarkıları çalmaya başlayacakken programda bir hata oluştu ve kapatılacak yazıyor ve program kapanıyor.winampı defalarca sildim yeniden yükledim ama bi faydası olmadı.ne yapmalıyım ??bi de dikkat ettim bi çok xp de denedim aynı durum söz konusu hepsi böylemi bilmiyorum.

• kurulum sırasında seçenek soruyor sanırım. programı çalıştırmasıyla ilgili bir soruda "everyone" ve "just me" diye iki seçenek var. "just me " yi seçtiysen ondan olabilir. ben o soruyu soruyor diye hatırlıyorum.

admin olarak silip guest olarak yüklemeyi dene. gerçi yükleneceğini sanmıyorum ama yinede bi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

kurulum sırasında seçenek soruyor sanırım. programı çalıştırmasıyla ilgili bir soruda "everyone" ve "just me" diye iki seçenek var. "just me " yi seçtiysen ondan olabilir. ben o soruyu soruyor diye hatırlıyorum.

admin olarak silip guest olarak yüklemeyi dene. gerçi yükleneceğini sanmıyorum ama yinede bi dene

aynı sorunla ben de karşılaşmıştım, bu şekilde çözmeyi denemiştim ama olmamıştı,
    tam hatırlamıyorum ama ters tıklayıp paylaşım ve güvenlik bölümünden halediliyordu sanırım.
  • admin oturumundayken sağ tıklayıp özelliklerden paylaşım ve güvenlik bölümüne girdim ve izinler bölümünden kullanıcı hesaplarına izinler verdim fakat devralınma diye bir olay var orda.izin verdiğim kullanıcı için yan tarafında devralınmadı diyor.kullanıcı hesabına geçip gene özelliklerden paylaşım ve güvenlik bölümüne gelip devralınmayla ilgili bakındım ama bu konuda hiçbişeye rastlayamadım.nasıl devralınıyor acaba? ya da bu sorun bu devralınmayla mı ilgili tam çözemedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.