Şimdi Ara

Admin panele ek bir kayıt defteri istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazen ban nedenine yazılamayacak olan nedenlerimiz oluyor, bazen konusu olmayan ceza işlemleri oluyor o nedenle kaydetme imkanımız olmuyor.

Tıpkı şu anki ban nedeni gibi bir kısım ama sadece adminlerce görülecek.
    Misal; fake üye diye banladık.
    Not kısmına özelden tespit edildi, ya da mailleri aynı, isimleri aynı vb. üyelerin görmemesi gereken durumları notları yazmak bir alan olsun.

Düzeltmek ya da silmek mümkün olsun, reklam veren biriyse bu gibi notları da o kısma yazalım ama tıklayıp açılmayacak sürekli panele girince direktolarak gözümüzün önünde olsun.

Misal adam kardeşimle giriyorum fake değilim diyor, biz bunu o kısma not alıp şikayet geldiğinde direktolarak oradan görüp fake değil diyebilelim.

Bunu daha önce gündeme getirdim arada kaynadı, sonra biri daha getirdi o zaman da kaynadı şimdi yine söylüyorum bizler ve site için faydalı olacaktır.

Siz ne dersiniz?

• Peki modlar görebilsin mi? Çünkü PM'lerin okunabildiğini bilmiyorlar ve bilmemeleri de gerekiyor.
  • Önce biz bir kullanmaya başlarız beta gibi sonra bakarız, sakıncalı durumları tecrübe ederiz.
    Sonra deriz ki ya sakıncalı değil açalım ya da sakıncalı açmayalım ya da sakıncalı olan hususlar şunlar o durumlarda şöyle bir kod kullanalım, sadece adminler anlasınlar vs.
  • olsun tabi iyi olur özellikle forumdestek için
  • Ben bazen açtığım adamı, açtığım sebepten banlıyorum önce, çünkü orada son ceza kayıt ediliyor ya. Açılma sebebini görsün diğer admin arkadaş diye.

Not paneli olunca tabi tam süper olur.
  • windowsta mis gibi not defteri var işte kullansanıza onu alla alla

nese yaptım şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: blckhm

windowsta mis gibi not defteri var işte kullansanıza onu alla alla

nese yaptım şimdi

Off bu sıralarda çok hızlısın, gerçekten çok güzel olmuş sağol valla.
    Artık neden açıldıklarını vs de yazabiliriz buraya.

Örnek: Bu adam reklam verenlerden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

quote:

Orjinalden alıntı: blckhm

windowsta mis gibi not defteri var işte kullansanıza onu alla alla

nese yaptım şimdi

Off bu sıralarda çok hızlısın, gerçekten çok güzel olmuş sağol valla.
    Artık neden açıldıklarını vs de yazabiliriz buraya.

Örnek: Bu adam reklam verenlerden.

aslında tam tersi, bu sıralar okadar yoğunumki aşırı yükleme var önemli olan nezaman isteyeceğini bilmek, mesela iftar sonra gelmişim eve karnım doymuş, miss gibi keyfim yerinde sonra bu konuyu görüp 10dk da yapıom işte

• Artistlik yapma, arama motorunu düzelt de gel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Artistlik yapma, arama motorunu düzelt de gel.

hörmetler
  • Şaka maka üyelerin fişlenme dosyasını yapmış olduk.
  • Aslında biraz daha detaylandırabiliriz bu kısmı. Mesajın Tarih, kimin tarafından yazıldığı vs..
  • Evet ben de hissettim o eksikliği. Sen not bırakmışsın ben de ekleme yaptım ama adımı da yazdım karışmasın diye. Oraya not yazarken adımızı da yazsak iyi olur. Kime soracağımız belli olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.