Şimdi Ara

Adsense'den anlayan yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar youtube'dan para kazanmayı etkinleştirdim ancak adsense hesabım yok. Kazandığım paralar youtube'da birikir de ben adsense açtığımda doğrudan oraya mı bağlanır yoksa boşa mı gider yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çorbaaa -- 12 Ağustos 2014; 0:12:01 >

• upupupup aynı sıkıntı bende de var alabilir miyim paramı?
  • up
  • aktarılıyormuş anladığım kadarıyla teşekkür ederim herkese
  • Hesabı açtığında youtube ile senkronize edersen aktarılır fakat adsense yoluyla "para" denebilecek miktarı kazanmak için binlerce abonen olması gerekir.
  • ilk mesajı yazdığımdan bu yana 2 kanalım var ve 1100 abonem var toplamda. 300-400 bin izlenen videolarım var. ayda 30 lira geliyor. haklısın yani
  • Para kazanmayı etkinleştirdiğiniz takdirde para kazanmaya başlarsınız. Ama kazandığınız miktarı göremezsiniz. Adsense hesabı eklendikten sonra paranızı görebilir ve çekebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çorbaaa Ç kullanıcısına yanıt
    Video isi boş isler siteden kazan senin o 30 lira dediğini ben 1 saatte aliyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylul038 -- 4 Ağustos 2015; 17:54:06 >
  • eylul038 E kullanıcısına yanıt
    "Herkesin hayatına kimse karışamaz" diye kural vardır. Bu kurala uyarsak seviniriz. ^^

• Öncelikle seo kursundan aldığım Adsense eğitimi çok etkiliydi.Gerçekten işini bilen bir profesyonel bir eğitmen ile çalışmak isterseniz size önerebilirim.http://www.seokursu.com.tr/seo-kurs-fiyatlari/ adresinden inceleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.