Şimdi Ara

Adsl Adil Kotası Kaldırılsın /arttırılsın imza kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar imza topluyorum kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum ttnet adil kotasını kaldırmasıyla ilgili çalışma başlattım. Başarılı olabilirsem diğer servis sağlayıcılarıda bunu yapmak zorunda kalıcaktır. Yeter ki destek olalım yayalım gerekirse mahkemelerdede hak arayacağım. Fakat öncelikle imza kampanyama destek olunuz ve yayınız hedef 100.000 imza...

"İnternet çağında yaşıyoruz. Kitapları, müzikleri,dersleri, filmleri, televizyonu internet üzerinden izlemekteyiz. Bunun karşılığında hızımız düştüğünde ihtiyaçlarımız artık karşılanamıyor. Böyle saçma bir uygulamaya karşı artık dur demenin vakti geldi.Bu ihtiyaçlarımızı karşılamamız için en azından 500GB AKN ihtiyaç varken 50 GB ve 75 GB nedir ? Adil Kullanım Kotası KALDIRILSIN !"

https://www.change.org/p/ttnet-adil-kullan%C4%B1m-kotas%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1lmal%C4%B1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardware.Software.Gokhan -- 25 Kasım 2014; 16:16:29 >

• Hardware.Software.Gokhan kullanıcısına yanıt
    Btk ya başvuru yapılmıştı toplu olarak, sonucu ne oldu bilmiyorum konusu vardı.
  • Mantıklı
    Kaldırılması mümkün değil en azından artırılsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 25 Kasım 2014; 16:26:03 >
  • Herkes mağdur olduğu konu ama sonuç cıkacagını hiç düşünmüyorum diger ülkelerde akk diye bir meret yoktur eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser-

diger ülkelerde akk diye bir meret yoktur eminim

var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser-

Herkes mağdur olduğu konu ama sonuç cıkacagını hiç düşünmüyorum diger ülkelerde akk diye bir meret yoktur eminim

Yabancı ülkelerde de var ama akk daha yüksek diye biliyorum

quote:

Avrupa ve ABD’deki servis sağlayıcıların yavaş yavaş vazgeçmeye başladığı ‘tamamen sınırsız’ internet uygulamasına Türkiye’de de sınırlama geliyor

http://www.ntvmsnbc.com/id/25122060/

• Ülkemizde telekom sektöründe bu kadar yüksek vergi oranı varken normal..
  • Merhaba, link editlenmiştir sanırım link olarak seçtiğim için öyle oldu zaten kaldırılmalı veya 500gb akn olmalı diye yazdım artık biraz imza topladıktan sonra yetkililerle görüşeceğim bakalım hayırlısı destek olursanız belki bişeyler yapabiliriz.
  • Artık bu konuda neredeyse hiç beklentim yok, ülkemizde henüz internet kullanıp AKN bilmeyen bir kesim var. Böyle kalkması pek olası gözükmüyor, kişiler ayaklanıp iptal filan etse fiyatlar bile düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardware.Software.Gokhan

https://www.change.org/p/ttnet-adil-kullan%C4%B1m-kotas%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1lmal%C4%B1

2700 imza oldu bizim forumdan neden destek yok hala ?

K.dışına konu aç bu bölüme fazla uğrayan olmaz
  • Destek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.