Şimdi Ara

afro saç nerde, nasıl, kim tarafından yapılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu saç için saçlar ne kadar uzun ve ne tür olmalı öyle her tür saça olmaz heralde. yapılınca sürekliliği var mı? bakması zor mu? kaça mal olur? bu gibi bilgiler lazım. bilgisi olan arkadaşlar söylerse sevinirim.

• Valla benim saçlarım kıvırcık. Uzadıktan sonra kendi kendine bonus olmaya başladı.
  • uzayınca benimkiler de kabarıyo fakat saçları yıkadıktan sonra falan düzleşiyo kabarıklık gidiyo. afro olanlara dikkat ettiysen hep öyleler bana da öylesi lazım
  • benim önceki gün öyleydi kestim. eğer saçın uygunsa saldın mı 8 ayda olur. yok değilse çok zor. bakımı diye bi şey yok. aynaya bakar şöyle bir şeklini düzeltirsin o kadar. bir de banyodan çıktıktan sonra kurutmazsan kabarmaz. ben kabarık halini seviyodum. yalnız sıcak yapar. 3-4 gün kafanı yıkamayınca oluyor. bir de uygun bi sakal tarzı yaparsan. bu arada benim saç aşırı kıvırcık.
  • Benimkilerde aşırı kıvırcık. Kafamın üzerinde onlarca dalga var. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: inimitabilis archimedes

uzayınca benimkiler de kabarıyo fakat saçları yıkadıktan sonra falan düzleşiyo kabarıklık gidiyo. afro olanlara dikkat ettiysen hep öyleler bana da öylesi lazım

dostum saçlarını hemen kurut. yine kabarmazsa ben de tik gibi olmuştu sürekliparmaklarımla saçımı tarıyodum kabarıyodu.

benimki yıkayınca da düzleşmiyo daima kıvır kıvır. hatta o zaman dah kıvırcıklaşıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi May Day -- 19 Haziran 2010; 19:19:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.