Şimdi Ara

AfterEffect Dersi Verilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jinxy

Her programı bilmeni bekleyen yerler ufak yerlerdir. Ciddi bir ajansta böyle durumlar olmaz. AE iyidir ama bir Final Cut olabilir mi?

Çok eski bir mesaj ama dayanamadım huyum kurusun napayım.

Final cut bir video edit programıdır. Montaj kurgudur işi yani. Oysa after effects bir motion graphics/composit yazılımıdır. Efekt ve bindirme alengirli işler yani:). Afteri, nuke, apple shake, combisitionla vb. ile karşılaştırırz. Final cutu Avid ile, edius, premiere gibi yazılımla karşılaştırırız. Zaten afterde montaj kurgu yapılmaz kısmen kısa süreli işlerde renk düzeltmeleri/efektler bindirmeler yapılır.

Bİr yan bilgi daha. Dünyada ağırlıklı işi motion graphic olan ve 3d'de kullanan kişiler ne kullanıyor diye araştırdığımda karşıma hep cinema 4d çıktı bu elbetteki zevke girer istediğinizi kullanırsınız. Lakin amaç motion graphiç olursa 3d de çok vakit kaybedemiyeceğin hızlı çevik atılgan bir yazılım aıryorsan gerek türkiyede gerek ecnebi memleketlerde ağırlık cinemadan yana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylosoft -- 4 Ağustos 2010; 17:39:57 >

• merhaba arkadaşlar
    AfterEffect ve edues dersleri almak istiyorum
    antalyadayım , antalya ve yakın çevrelerden olabilir seyahat engelim bulunmamaktadır, öncelikle antalyadan olursa daha iyi olur
    en kısa zamanda cvp bekliyorum
    wolcano58@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz
  • gerçekten yararlı oluyor mu acaba değiyor mu o paraya ?
  • hala veriliyormu acil bana after effect ile ilgili çalşma lazımm
  • Konu epey eski ama bende feylesoft gibi dayanamadım.. Biri Ae ile FCP'yi karşılaştırmaya kalkmış ama feylesoft dan başka
    kimse itiraz etmemiş... Gelde şimdi bu bilenlere inan!
  • http://www.sanalogretim.com/
    öğrenmek isteyen arkaşdaşlar bu sitede istediğiniz eğitim cd si kredi kartna bile uygun fiyat avantajları ile anlatımı da çok güzel sitede yorumlara bakabilirsiniz...
    ben bahsettiğim sitenin sahib yada uzaktan yakından alakası olan biri değilim araştırmalarm sonucunda bu siteyi buldum ve hoşumada gitti kendi cdlerinden örneklerde var inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız...
  • İyi paralar dönüyor bende i ders versem ne yapsam paslanacağız vallahi ben şahsen bedavaya veriyorum derseleri...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.