Şimdi Ara

ağlamak ne güzel şeymiş.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • film nedeniyle ağlamışın.. bende sevindim Allah ağlatmasın.. üzücü olaylar nedeniyle ağladın sandım girmeden önce.. iyiki değilmiş..

ağlamak güzeldir...
  • Im sorry I love you..bu filmi tavsiye ederim 16 bölümden oluşuyor..uzakdoğu filmi..izleyenlerin çoğu ağlamış..tavsiye ederim..
  • Ben de düşündüm de bayadır ağlamıyorum . Allah ağlatmasın .
  • arkadaş gerçekten iyi bir noktaya parmak basmış, eskiden insanlar sinemaya ağlamaya gidiyorlarmış ya varmı böyle birşey, ağlamak iyidir, kahkaha atmak kadar normal bir eylemdir, insanlar artık ağlamaya ağlamaya duygusuzlaşmışlar, robotlaşmışlar, biraz ağlamaya ihtiyacımız var bencede...
  • Babam ve oğlum

kesinlike izlemeni tavsiye ederim
  • Filmin yorumlarını okudum.. İçerisinde bolca seks sahnesi varmış ( anahtar kelimeyi söyledim )..

ağlayacağın varmış ağlamışsın..

Ben de o kadr doluyum ki..
  • Pan'ın Labirenti diye bi ispanyol filmi var. İspanya'nın faşizmden kurtuluş mücadelesi ve küçük bir kızın hikayesi anlatılıyo. Kızın fantastik bir yaşamı da var. İzlediğim en güzel filmlerden bir tanesi. Herkese tavsiye ederim.
  • babam ve oğlum da ağlamıştım en son
  • duygusal film paylaşma konusu gibi oldu, oo sulu göz oluruz herhal artık ne güzel

@extree

izlemeni tavsiye ederim doluysan hocam... benim gibi bir insan bile ağladıysa hele bir de doluymuşsun sel basmasın evi seks sahnesi yok ya, 1-2 seks öncesi sahne var o kadar... bir de romantik anlarda öpüşmeler film aslında playboy gibi bir çocuğun nasıl aşk okunla vurulduğu ve geldiği hal hakkında.. izle bence

• quote:

Orjinalden alıntı: Norm4Life

kaç senedir ağladığımı hatırlamıyorum, bir daha ağlayacağımı da sanmıyordum resmen unutmuştum ağlamayı hiç birşey ağlatamıyordu beni... cruel intentions'u izledim, ilkten sadece yaş da olsa gözümden düşenler sonra sele döndü...

ne güzel şeymiş ağlamak ahhh ulan

var mı böyle güzel filmler bildiğiniz arkadaşlar? paylaşın lütfen biliyorsanız

Gören de 25 yasında sancak seni.Kaç senedir aglamıyorum diyorsun da yanlış hatırlamıyorsam bi konuda söylediğine göre 13-14 yasında falansın?

• 10 yaşımdan beri ağlamadım ben... 24 haziranda 16 olacam kısmetse, az mı 6 sene?
  • Cok ilginc kimse Schindler's List yazmamis .. Hele son sahne cok deli filmin ..
  • yeşil yol
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.