Şimdi Ara

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
3
Favori
13.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

Arkadaşlar selam

Forumda yeniyim ps3 fps sevenlerdenim burada yorumları okuyup ve kısa bir araştırma yaptıktan sonra aimon ps elite alamaya karar verdim ve aldım ürün gelince ps3 e taktım btf3 ve btf2 bad compny de güzel bir performans aldım fakat aradan 1 gün geçti tekrar oynamaya kalktığımda sorunlar oluştu yani algılamada sağ sol gecikti (f) tuşuna basarak ne kadar ayar yaptıysam nafile. bende pc ye takıp aleti güncellemelerini yeni kurdum daha tekrar denemedim sorum şu;
    her oyun için versiyon seçip ona göremi oynamamaz gerekiyor ve ince ayar kısmında shot/sec ve rakamlar var benimki 5 te en iyi performans hangisinden alınır yani bu aleti çok iyi çözen bir arkadaş varsa çok memnun olurum.
    genel anlamda alet kıyak ama kimse %100 pc mause performansı beklemesin belki%99 olabilir ama %100 asla...

selam aimon ps3 elite kullanıcısı. bu üründe yaşadığın sorun sanırsam frekanslarla ilgili bir problem yaşıyorsun.alete hangi oyunu oynamak istiyorsan ona göre firmware kurman gerekli. firmware kurduktan sonra normal mouse ayarlarınıda hangi oyunda oynamak istiyorsan ona göre sensitive ayarları var onu seçmen lazım sonra frekans taraması yapman lazım. kendine özgü frekansı bulduktan sonra bu gecikme olmayacaktır. bide alkaline pil kullan tavsiyem. iyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: swartz

Aimon ps elite satan varmi? Varsa hemen alabilirim.

fiyat konusunda anlaşırsak satabilirim. bende yenisini sipariş ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

quote:

Abi ben dururken başkasına satıcak değilsin ya :DDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

quote:

quote:

ayıpsın çağdaş ilk sıradasın. bu arada benim evde tadilat var bir ay yokum psn de. aman silmeyesin beni

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

quote:

quote:

ayıpsın çağdaş ilk sıradasın. bu arada benim evde tadilat var bir ay yokum psn de. aman silmeyesin beni

Yok abi silermiyim :D

• quote:

quote:

Arkadaşlar selam

Forumda yeniyim ps3 fps sevenlerdenim burada yorumları okuyup ve kısa bir araştırma yaptıktan sonra aimon ps elite alamaya karar verdim ve aldım ürün gelince ps3 e taktım btf3 ve btf2 bad compny de güzel bir performans aldım fakat aradan 1 gün geçti tekrar oynamaya kalktığımda sorunlar oluştu yani algılamada sağ sol gecikti (f) tuşuna basarak ne kadar ayar yaptıysam nafile. bende pc ye takıp aleti güncellemelerini yeni kurdum daha tekrar denemedim sorum şu;
    her oyun için versiyon seçip ona göremi oynamamaz gerekiyor ve ince ayar kısmında shot/sec ve rakamlar var benimki 5 te en iyi performans hangisinden alınır yani bu aleti çok iyi çözen bir arkadaş varsa çok memnun olurum.
    genel anlamda alet kıyak ama kimse %100 pc mause performansı beklemesin belki%99 olabilir ama %100 asla...

selam aimon ps3 elite kullanıcısı. bu üründe yaşadığın sorun sanırsam frekanslarla ilgili bir problem yaşıyorsun.alete hangi oyunu oynamak istiyorsan ona göre firmware kurman gerekli. firmware kurduktan sonra normal mouse ayarlarınıda hangi oyunda oynamak istiyorsan ona göre sensitive ayarları var onu seçmen lazım sonra frekans taraması yapman lazım. kendine özgü frekansı bulduktan sonra bu gecikme olmayacaktır. bide alkaline pil kullan tavsiyem. iyi oyunlar.

Frekans ayarını nasıl yapıyorsun ben o tarama programını çalıştırıyorum yukarda screenshoot'unu da almıştım bir bak istersen. Sonra ne yapıyorsun da frekans ayarı oluyor anlatır mısın lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuvuu

quote:

quote:

Arkadaşlar selam

Frekans ayarını nasıl yapıyorsun ben o tarama programını çalıştırıyorum yukarda screenshoot'unu da almıştım bir bak istersen. Sonra ne yapıyorsun da frekans ayarı oluyor anlatır mısın lütfen?

doğru yapmışsın. sonra takıp oynuyorsun. ps3 e de takarken usb dongle arkasındaki tuşa basılı tutarak ps3 e takınız. iyi oyunlar

• Ya arkadaslar ben hiç bir ayar yapmadan direkt ps3'e taktım aleti. tanıdı ve calıstı. call of duty oynuyorum ama oyun sırasında sol parcası (hareket) kendi kendine kapanıyor. 30 saniye civarı kullandıktan sonra basıyorum basıyorum hareket yok. bir bakıyorum kapanmıs. on/off tusuna basıyorum tekrar. calısıyor hemen. ne yapmak lazım? söylediğiniz firmware olaylarına gireyim mi? sorunum gider mi böyle yaparsam?..
  • bende pil zayıfladığında aynı şekilde yapıyor.
    Pili değiştirdiğimde sorun ortadan kalkıyor.
  • aleti satmak isteyen varsa alabilirim
  • Tekrar söylüyorum satmak isteyen varsa alabilirim
  • sipariş ettiğim aimon bugün elime ulaştı; ama bir türlü mouse u hareket ettiremedim. ps koluna benzeyen alet sorunsuz çalışıyor, mouse un tuşları da çalışıyor ama hareket etmiyor. ayrıca firmware yüklememe rağmen yaptığım sensitive ayarları kayıtlı kalmıyor ve scan yapmayı da beceremedim. bi el atın abiler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rolanddes

Ya arkadaslar ben hiç bir ayar yapmadan direkt ps3'e taktım aleti. tanıdı ve calıstı. call of duty oynuyorum ama oyun sırasında sol parcası (hareket) kendi kendine kapanıyor. 30 saniye civarı kullandıktan sonra basıyorum basıyorum hareket yok. bir bakıyorum kapanmıs. on/off tusuna basıyorum tekrar. calısıyor hemen. ne yapmak lazım? söylediğiniz firmware olaylarına gireyim mi? sorunum gider mi böyle yaparsam?..

pillerini değiştir. sana tavsiyem alcaline pil kullan. bide en son ki firmware kur. 1.7 olanı. bide pil yerlerini kontrol et. saygılar. piller yerinden oynayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsavran

sipariş ettiğim aimon bugün elime ulaştı; ama bir türlü mouse u hareket ettiremedim. ps koluna benzeyen alet sorunsuz çalışıyor, mouse un tuşları da çalışıyor ama hareket etmiyor. ayrıca firmware yüklememe rağmen yaptığım sensitive ayarları kayıtlı kalmıyor ve scan yapmayı da beceremedim. bi el atın abiler :)

hangi oyunu oynuyorsan oyun içinde sevsitive kısmını maxsimum yap. sonra f tuşuna basılı tutup mousa daki tekerliği yukarı doğru döndür farkı görüceksin. ondan sonra kendine uygun ayarı bul.scan konusunda nasıl yapıcağını anlatıyorum. usb dongle da arkasındaki mavi ışık varya işte o dongleda tuş var eğer o tuşa basılı tutup bilgisayarına takarsan tabi uzun süre basılı tutup 5 yada 8 saniye kadar o mavi ışık devamlı yanık kalıcaktır. bu esnada aimonun programını aç ve firmware yükleme işini bu modda iken yapmalısın. yani mavi ışık devamlı yanıkken. ama usb dongle daki o tuşa 2 saniye kadar basılı tutup öyle takarsan bilgisayarına bu sefer mavi ışık yanıp sönücektir.yani bir kereliğine yanıcak ve sönücek o zaman scanı çalıştırabilirsin.iyi oyunlar.. saygılar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 17 Haziran 2012; 11:58:54 >

• eagle eye çok farkettiriyor mw3 bf3 te , mw3 de direk moab , bf3 de zaten jet aldıgında mvp sin , ogrenen olursa kullandıgını direk '' thats not fair '' yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

eagle eye çok farkettiriyor mw3 bf3 te , mw3 de direk moab , bf3 de zaten jet aldıgında mvp sin , ogrenen olursa kullandıgını direk '' thats not fair '' yazıyor

doğrudur hocam:) bizdeki alette de ben yere uzanıyorum yada kanepeye öyle oynuyorum. sendeki alette pc masası şart bide kablo olayı sinir bozucu. bizde kablo olayı yok:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

eagle eye çok farkettiriyor mw3 bf3 te , mw3 de direk moab , bf3 de zaten jet aldıgında mvp sin , ogrenen olursa kullandıgını direk '' thats not fair '' yazıyor

doğrudur hocam:) bizdeki alette de ben yere uzanıyorum yada kanepeye öyle oynuyorum. sendeki alette pc masası şart bide kablo olayı sinir bozucu. bizde kablo olayı yok:)

peki klavye eklentisi olmadan , o yön aparatıyla ( mouse değilde yanındaki öbür cihaz ) kullanımı nasıl rahat mı klavye kadar ? wasd ye alıştımız için fps de

• sol elinde ps3 kolu gibi tek yön verme olayı var. çok rahat. sağ elinde mouse da normal dönüşlerini yapıyorsun. bir problemim yok. dün bf3 oynuyorum 50 kill yaptım.
  • quote:

quote:

Ya arkadaslar ben hiç bir ayar yapmadan direkt ps3'e taktım aleti. tanıdı ve calıstı. call of duty oynuyorum ama oyun sırasında sol parcası (hareket) kendi kendine kapanıyor. 30 saniye civarı kullandıktan sonra basıyorum basıyorum hareket yok. bir bakıyorum kapanmıs. on/off tusuna basıyorum tekrar. calısıyor hemen. ne yapmak lazım? söylediğiniz firmware olaylarına gireyim mi? sorunum gider mi böyle yaparsam?..

pillerini değiştir. sana tavsiyem alcaline pil kullan. bide en son ki firmware kur. 1.7 olanı. bide pil yerlerini kontrol et. saygılar. piller yerinden oynayabilir.

Çok sağol hocam. Öyle yaptım ben de. Piller yeni Duracell olmasına rağmen. Daha yüksek mAH değerli piller taktım. Aletin içindeki pil takma yerinin yaylarını da gerdirdim biraz daha. Şimdi sorunsuz oynuyorum. Biraz ayar lazım gerçi ama üşeniyorum onlarla uğraşmaya..

• quote:

quote:

quote:

Çok sağol hocam. Öyle yaptım ben de. Piller yeni Duracell olmasına rağmen. Daha yüksek mAH değerli piller taktım. Aletin içindeki pil takma yerinin yaylarını da gerdirdim biraz daha. Şimdi sorunsuz oynuyorum. Biraz ayar lazım gerçi ama üşeniyorum onlarla uğraşmaya..

iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.