Şimdi Ara

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
3
Favori
13.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

@prozyak
    müdür bu alet kac tldir nasıl kurulur hic anlamam kolaymıdır tanıtması bu olumlu yorumlardan sonra bende almayı düşünmeye başladım ps3 fpsde yeniyim hala tam alısamadım sensitv ayarlarını mecburen düsük kullanıyorum yükselttimmi nisan alamıyorum bu cihazla pcdeki gibi hızlı haraket edebiliyormuyuz bu arada hic yurtdısından alışveriş yapmadım nasıl yapıcaz

seninle beraber oynadık. normal ps3 ün game padinde iyi oynuyorsun. daha iyi olmak istiyorum ve normalide zorlanıyorum dersen almanı tavsiye ederim. 55.21 sterlin normalde 156 tl yada 166 tly e denk geliyor.

Yok be hacı abi ne iyisi k/d 0.90 oldu gerci daha 2 aydır fps oynuyorum bide madalya acma arac ve silahları servis star yapma cabam var k/d oranı o yüzdende çok düşük birazdaha takılayım baktım olmuyo bana bitane alırız ustad ben 100tl civarı tahmin ediyodum neyse karar verirsem sana ulaşırım üstad

ok

• sipariş veren arkadaşların aletleri en kısa zamanda eline ulaşıcaktır.
  • inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmuniryavas -- 8 Şubat 2012; 11:12:54 >
  • neden uzaklaştrm var, aynı siteden bende alışveriş yaptım siparişi bekliyorm :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsio

neden uzaklaştrm var, aynı siteden bende alışveriş yaptım siparişi bekliyorm :S

Eğer ürün gelirse bizide bilgilendirirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

quote:

admin bilgi veremezmi durumun ne olduğunu böyle bişiy varsa savcılığa başvurim hemen.
  • quote:

quote:

quote:

admin bilgi veremezmi durumun ne olduğunu böyle bişiy varsa savcılığa başvurim hemen.

Bilmiyorum hocam arkadaşa boşuna suç atmak istemem bana öyle geldi ama hakkını yemeyelim belki bişey vardır size o site krgo takip numarası falan verdimi
  • Başka bir sebepten dolayı banlanmıştır o arkadaşlar . Ürünün resmi sayfasındaki distribütör listesindewww.monsterprintz.com adlı sayfanın adı gözüküyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum hocam arkadaşa boşuna suç atmak istemem bana öyle geldi ama hakkını yemeyelim belki bişey vardır size o site krgo takip numarası falan verdimi

Order Details
    Order ID: 30
    Date Added: 06/02/2012
    Payment Method: PayPal
    Shipping Method: International Signed (Weight: 0.45kg) Email: mehmetsio@hotmail.com
    Telephone:
    IP Address: 94.54.228.132
    Istanbul
    Turkey
    Product Model Quantity Price Total
    AIMON PS3 'Elite' + Free Official Tuact Gaming Pad PS3ELITE 1 £45.99 £45.99
    Sub-Total: £45.99
    International Signed (Weight: 0.45kg): £9.22
    Total: £55.21

Please reply to this email if you have any questions.

adres bilgilerimi sildim, bana gelen mail bu sitede hala gözüküyo ve işleniyordan işlendi diye bilgiye geçti bana ödememle ilgili birde numara verildi

• İngiltere distribütörlerinden biri bu sayfa şimdi baktım güvenilir yani.

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

İngiltere distribütörlerinden biri bu sayfa şimdi baktım güvenilir yani.

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu

çok teşekkür ederim hocam, içimi rahatlattınız az değil 160tl çekti, uğraşıp araştırdğnz için tekrar teşekkür ederim.
  • Sayfa başta banada kolpa gözüktü yani satıştaki ürünler alakasız duruyor ama belli ki ürün yelpazesi az, anlaşabildikleri çeşitli ürünlerin distribütörlüğünü alıp satan bir sayfa. Ne bulurlarsa satıyor adamlar bit pazarı gibi bir şey
  • Tamam ozaman arkadaştan özür dilerim.
  • arkadaşlar gerçekten diğer arkadaşın günahını aldık az önce bana kargo takip numaram geldi çok ayıp oldu, arkadaştan özür dilerim bi an araştırmadan suçladık.
  • arkadaşlar araştırmadan kimseye böyle bir ykıştırma yapılmamalıdır.sipriş verdiğimiz site ürünün resmi firmasının distribitörü dür.ayrıca herşeyden önemlisi paypal ile ödeme yapıldıından paypal güvencesine sahip oluyoruz ki buda çok önemlidir ürüble alakalı bir sıkıntı olur kargo gelmez vs gibi bir durumda paypal ödemeyi geri yollayabilir size.burda prozyak nickli arkadaş sadece kendi kullandığı ürünü tavsiye etmiş ve yararlıda olmuştur.
  • ooohhhhh valla çok darıldım.. savcıya suç duyurusu filan... ne bu ya.... hırsız mıyım ben ya.... ben de sizin gibi bir oyun severim....bu aleti sizin gibi kullanan son kullanıcıyım.. bende sizin gibi o siteden sipariş veren bir oyun severim.... sadece bende sizin gibi ps3 ü oyunlarda kolay kullanmak için bu oyun kolunu sipariş veren bir insanım... ben de neden banlandığımı bilmiyorum.... yanlış anlaşılma var sanırım... bu site bu ürünü üreten firmanın resmi disbiritörüdür arkadaşlar. bu siteyele ilgili bağlantım sizin nasılsa benimde öyle.. bende sizin gibi sipariş verdim . elime ürün sorunsuz bir şekilde ulaştı.amacım sadece herkesin bilgisi olan fragnsteın adlı üründen daha iyi bir ürün olan ve eskiden üretilen ve üretimden kalkmış bir ürüne boşuna para vermelerinin yazık olduğunu düşünen aimon adlı ürünün fragnsteından kat kat daha iyi olduğunu savunan bir ps3 oyun severim.. bu siteyle ticari anlamda bir alakam yoktur.verdiğin siparişlerden komisyon almıyorum.yada herhangi bir şey almıyorum.ticari anlamda bir bağlantım bu siteyle yoktur bilginize. yanlız bu konuşmalardan sonra bu konuyu buradan silicem...üzüldüm... özür dileyen arkadaşlaRın o anki ruh halini anlayabiliyorum..ben olsam bende aynı düşünceyle hareket ederdim belki.. 160 tl yi bulamayanlar var.... ben sadece şu an ki türkiyede bulunan fragnsteın yerine bu ürünü almalarını tavsiye etmek istedim.çünkü bu ürün fragnsteın dan kat kat daha iyi...neyse ben bu konuşmalardan sonra daha fazla bu konuyu burda tutmama taraftarıyım... saygılar...
    EĞER Kİ ÜRÜNLE İLGİLİ BİR SORUNLAR KARŞILAŞTINIZ YADA ÜRÜNÜNÜZ ARIZALI ÇIKTI.YADA ÇALIŞMADI. YADA ÜRÜN ELİNİZE ULAŞMADI.PAYPALLA GÖRÜŞEREK PARA İADESİ İSTEME HAKKINIZ VAR. PAYPALIN ARAŞTIRMA SONUCUNDA (BU ARAŞTIRMA SÜRESİ ÇOK KISA BİR ZAMAN ALIYOR BU ARADA ) ÜRÜNÜ SATAN KİŞİYLE İRTİBATA GEÇİP PARANIZI GERİ İADE ALMANIZI SAĞLIYOR. BİLMEMEK AYIP DEĞİL BİLİPTE ARAŞTIRMAMAK AYIPTIR!bu sözümü unutmayın.... hala da üzgünüm ve kendimi kötü hissediyorum.. resmen şoktayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 8 Şubat 2012; 15:42:16 >

• 1 kişinin şüpesi ve yazmış olduğu mesajı bu denli kafaya takıp dert etme bence. Uzun zamandır forumdasın seni tanıyan tanıyor boşver , hem ön yargı içinde özür dilenmiş. Şimdi bu sayfanın biraz garip olması ve senin banlandığını görünce, arkadaş ister istemez şüphe duymuş galiba olabilir sonrasında iyi niyetiyle özür dilemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

1 kişinin şüpesi ve yazmış olduğu mesajı bu denli kafaya takıp dert etme bence. Uzun zamandır forumdasın seni tanıyan tanıyor boşver , hem ön yargı içinde özür dilenmiş. Şimdi bu sayfanın biraz garip olması ve senin banlandığını görünce, arkadaş ister istemez şüphe duymuş galiba olabilir sonrasında iyi niyetiyle özür dilemiş.

sildirip sen mi konu açsan ekrem.. sen fragnsteinda çok güzel bir konu açmıştın. yada konu yu sana devretme şansı var mı? kapatayım bu konuyu. sen daha bilgili fragnsteın gibi bir tanıtım konusu açabilirmisin? bu arada sen sipariş verdin mi? geldimi ürün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 8 Şubat 2012; 16:36:18 >
  • Abi bir video çekseniz çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

Abi bir video çekseniz çok iyi olacak.

valla senin ihtiyacın yok be destroyerr.seninle beraber oynarken zaten en üstesin. birinci yada ikinci oluyorsun.alışmışşsın siaxxie
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.