Şimdi Ara

ain't nobody got time for that(ss+video) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Orijinalden alıntı: abksystem32

quote:

quote:

quote:

komik değil ki bu bırakın şu 9gag esprilerini o tarzı. 100 tane 9gag zımbırtısı okusam, saatlerce redditde gezsem 1 yiğit özgür, 1 uğur gürsoy, 1 umut sarıkaya etmez.

cok yanlis karsilastirma, 100 tane capse baksam cem yilmaz kadar guldurmez demek sacma degil mi?

değil. Açık ve net, yabacnıların esprileri berbat bize göre.

siz kimsiniz?

Türk halkı

aşırı sağlam esprilerde çıkıyor ancak dediğiniz gibi 250 foto dolaşıyorsun 2-3 tanesi sağlam güldürüyor. geri kalanda ya hiç gülmüyorsun yada burnundan biraz daha fazla hava üflüyorsun.

• Neden paylaştın sen şimdi bunu ! Yemin ederim 2 kere dinledim bağımlısı oldum telefona indirip alarm ve zil sesi yaptım.
  • http://www.youtube.com/watch?v=eVmvh-6Aw1A beyler 1 saat iyi dinlemeler dinleyin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

komik değil ki bu bırakın şu 9gag esprilerini o tarzı. 100 tane 9gag zımbırtısı okusam, saatlerce redditde gezsem 1 yiğit özgür, 1 uğur gürsoy, 1 umut sarıkaya etmez.

cok yanlis karsilastirma, 100 tane capse baksam cem yilmaz kadar guldurmez demek sacma degil mi?

siz kimsiniz?

Türk halkı

aşırı sağlam esprilerde çıkıyor ancak dediğiniz gibi 250 foto dolaşıyorsun 2-3 tanesi sağlam güldürüyor. geri kalanda ya hiç gülmüyorsun yada burnundan biraz daha fazla hava üflüyorsun.

Kültür ile alakalı ondan. Herkes her şeye gülecek diye bir şey yok. Kadın redneck olunca herkesin hoşuna gidiyor tabi o ayrı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

siz kimsiniz?

Türk halkı

Türküm, yabancıların esprilerinin berbat olduğunu düşünmüyor ve onlara gülüyorum, therefore your argument is invalid.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.