Şimdi Ara

Aion 3.5 Yeni Silahlar Lanoklardan Kurtuluyoruz :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkezin belkide 309481289438724 kere gittiği ve zorlanarak düşürdüğü uzayabilen silahlar ailesi lanoklardan kurtuluyoruz :)
    Aion 3.5 UPDATE de yeni silahların listesinin linkini altta paylaşıyorum
    http://power.plaync.co.kr/aion/%EB%92%A4%ED%8B%80%EB%A6%B0%20%EC%9A%A9%EC%A0%9C%20%EB%AC%B4%EA%B8%B0

• bu sitenin ingilizcesi yok mu?
  • lannoka 346534532512576 kere girdikten sonra bunlara sahip olmak için 346534532512576 kere daha girip bu silahları alacaksın. 3.5 ne zaman gelir orası ayrı mesele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lannok a kaç kere girdiğimi hatırlamıyorum valla . Ağızdan gözden sular gelmek üzere iken girmeyi bırakıyordum..
  • http://www.daevasreport.com/2012/07/04/aion-3-5-new-extendable-weapons/
    @Head Crash Güzel yorum

Artik düşün lannok giripde düşeremediğin bir silah 3.5 gelecek silah için gireceğin sayıyı .birde ilk zamanlar kesin o boss kesilmez ileriki updatelerde falan düzeltilir. yani daha cok bekleyecen.. herzaman ilk zamanlar böyle bosslar kesilmiyordu. İlk zamanlar Lannok ne kadar berbat bir boss du şimdi kuzu Stormwing 2.5 kadar kesilmiyordu yok loci falan . Artik düşün o boss gelince neler cekeceğiz.

Bu Arada 3.5 da gelecek uzayan silahla 60-63 lvl arası. 4.0 da lvl cap falan geldiğinde yalan olacak bu silahlar.

• Şans olayı bide ben br çok kez kendi silahımı alamadım cleric bile bala silahlara roll çekiyo , işin kısası oyunda bir kısır bu uzayan silahlar PVP de büyük avantajları var ve tek bir boss a entegre olmasıda can sıkıcı, ek olarak yeni lvl larda yalan olucak diyorsunda çoğu kişi hala lannoklar ile pvp e giriyor şikayetçi olanıda görmedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaryman34 -- 4 Ekim 2012; 15:32:35 >
  • 3.0 geldi biraz araştırdım templar için mace yok oraya bak buraya bak çoğu cleric için casting speed veriyor vs kahrun ethernal maceyi aldım bende +7 de yaptık idare ediyoruz , uzayan silah işi beklemede şuan ha uzayan silahlarla oynayan yok mu var ama onlarında kestikleri orta sınıf bence , sağlam bir shield+mace tempları 2.5 de bakarma ile kesemezsin kaldı 3.0 gelmiş ben almicam şahsen kahrun greatsword alırım birde otur aşşa :)
  • balic gs pure attack,mükemller statlar altınada 60c2 ap i çak yar milleti :)) ama 2sinide almak kolay deil
  • 3.5 NA 'ya geldimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zayber

3.0 geldi biraz araştırdım templar için mace yok oraya bak buraya bak çoğu cleric için casting speed veriyor vs kahrun ethernal maceyi aldım bende +7 de yaptık idare ediyoruz , uzayan silah işi beklemede şuan ha uzayan silahlarla oynayan yok mu var ama onlarında kestikleri orta sınıf bence , sağlam bir shield+mace tempları 2.5 de bakarma ile kesemezsin kaldı 3.0 gelmiş ben almicam şahsen kahrun greatsword alırım birde otur aşşa :)

Yahu nasıl geciyor anlamıyorum ben 60 ın bu tutuncu itemlerine her türlü taşı denedim 70-85 arası 30 tas kullandım halen +1 :) bu arada +1 de hani 30 tasdan 3-5 i basarılı olmuşdur birisinde artık kalsın demişimdir. Kharun GS güzel altına bide 60 ap gs koydunmu yada üste tadından yenmez valla :)
  • 60 level eternal itemlara 90level ve üzeri taş kullanman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepeee

quote:

Orijinalden alıntı: Zayber

3.0 geldi biraz araştırdım templar için mace yok oraya bak buraya bak çoğu cleric için casting speed veriyor vs kahrun ethernal maceyi aldım bende +7 de yaptık idare ediyoruz , uzayan silah işi beklemede şuan ha uzayan silahlarla oynayan yok mu var ama onlarında kestikleri orta sınıf bence , sağlam bir shield+mace tempları 2.5 de bakarma ile kesemezsin kaldı 3.0 gelmiş ben almicam şahsen kahrun greatsword alırım birde otur aşşa :)

Yahu nasıl geciyor anlamıyorum ben 60 ın bu tutuncu itemlerine her türlü taşı denedim 70-85 arası 30 tas kullandım halen +1 :) bu arada +1 de hani 30 tasdan 3-5 i basarılı olmuşdur birisinde artık kalsın demişimdir. Kharun GS güzel altına bide 60 ap gs koydunmu yada üste tadından yenmez valla :)

yahu napıcan kahrun gs nin altına 60ap gs koyulur mu o kadar mitrile ap ye yazık , 2condisyon 55lvl arena koy altına

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.