Şimdi Ara

Aion Thor serverine davet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • anlamadım ne postu ne alıntısı kardeşim, yaw biz servere davet yazısı yazdık, neden yabancı serverlerde oynamalı başlığı değil bu:) lütfen aidiyeti ile ilgili mesaj yazalım.
  • davet halen geçerlidir
  • katip29 kullanıcısına yanıt
    selam thor serverında daha önce oynamıştım fakat türk bulamadığım için bıraktım tekrar thor serverında başlamayı düşünüyorum beni eklerseniz sevinirim
  • ottomaan'a pm at cemil duru, her akşam onlineyim, veya turke karakterine pm at
  • Güzel fikir karnım aç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen tut Türk serverinde başlama, Alman serverinde de Türk yok diye yakın... üstüne bir de milleti davet et :D yurdum insanı.
  • Coğrafi konum olarak sunucuya en yakın oynayan oyuncularla oynamak, direk olarak bir sıfır geride başlamak anlamına geliyor. Kalabalık ve daha kaliteli bir sunucu aramanız gayet mantıklı ama ping olayını hesaba katın derim.
  • Takip ;)
  • 65 lvl olana kadar yanlız takılman gerekecek, oyun çok eski ve düşük lvl kasanlarda hedef odaklı. Yanında sallana sallana oynayacak birini bulman zor. 65 LVL olduktan sonra zaten yanlız takılman imkansız illaki bir lejyona bireceksin ve kesinlikle şunu garanti edebilirim 18:00 - 24:00 arası sürekli savaş olduğu için oyunun başından kalkamayacak derecede meşkul olacaksın. Gündüz vaktide yine bir çok mahsen ve meslek faaliyetleri var.

Ben Zubab serverinde oynuyorum, nickini yazarsan seni bulurum, fakat 65 olana kadar bizden sana pek fayda gelmez, belki bir kaç kuruş para yardımı ile kasmanı kolaylaştırabiliriz, gerisi emek isteyen işler.

Pro bir oyuncu 2 haftada 65 e kasabiliyormuş, benim için imkansız :) 19:00 dan sonra oyuna giriyorum çünkü.

İyi oyunlar.
  • Bence Aion 'a bir şans ver ve sihirbaz kas, Ruh Çağırıcı seçimi çok radikal olmuş, zor bir class.

Şunu çok net söyleyebilirim, her ne kadar WOW oynamadığım için hayatımda bir boşluk var ve çok pişmanım ki artık çok geç. Eğer Aion da oynamamış olsaydım ileri de aynı pişmanlığı yaşayacaktım, çünkü öyle bir oyun. :)

Tabii yine de karar senin. Bu arada Aion LVL 65 den sonra başlayan bir oyun, 65 lvl e gelene kadar ki kısım angarya ama kesinlikle değer :).

İyi oyunlar.
  • Oooo baya olmuş mesajlara bakmayalı.

Ben Zubaba serverindeyim, MarasalCleric nikiyle oynuyorum. Yapmak zorunda olduğu (yeni oyuncu olduğun için) sadece ana görevler. Yani J ye bastığında Görevler yazan yerin solunda ki görev grubu (adını hatırlayamadım, şuan işyerindeyim). Bu görevleri mutlaka yap, hem çok güzel exp veriyor hem oyunda kullanacağım item (armor ve silah) bu görevlerle geliyor. Bu görevlerin yanısıra da diğer mavi ve sarı görevleri yapabilirsin, ama kesinlikle ana görev dışındaki diğer görevleri yapmak zorunda değilsin. Hatat ana görevleri de yapmak zorunda değilsin. Sadece yeni oyuncu olduğun için ana görevleri enazından 1 defa yapman da fayda var. Sonuçta her oyunun bir senaryosu var, bu oyunun senaryosu da ana görevlerle ilerliyor. 2nci 3ncü karakterini kasarken istersen yapmasan da olur.

Mage classı senin de düşündüğün gibi Sihirbaza denk geliyor. Keyifli bir classtır. yada be yakından vurayım dersen Gladyatör de olabilir. Oyuculuğum ve klavyem süper dersen Avcı yada suikastcı da olabilir. Oyunculuğum çok zayıf diyorsan Nişancı olabilir. En vazsat Nişancı bile her türlü parti de kendisine yer bulabilir, çünkü hem oynaması kolay hem seri bir class.

Ama kesinlikle Ruh Çağırıcısı yada Ruhban ile başlama yine oyunu bırakırsın :) Bu class larla oynayıp zevk almak için bu class ların delisi olmak lazım :) yani ben, her oyunda Ruhban (cleric) oynarım. Başka class sarmaz. Kesmekten çok kestirmekten, partiyi ayakta tutmaya çalışmaktan keyif alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulaspo -- 21 Mayıs 2015; 11:41:34 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.