Şimdi Ara

AİRFEL DAYLUX 18.000 BTU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
5.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

haftasonu hava sıcaktı,
    45m2 yi rahat soguttum..
    alet son derece sessiz, ve diger 18k duzluklar gibi dev gibi bir iç ve dıs uniteye sahip degil, son derece sevimli.

evin doguya bakması sorunu azalttı.. bu buyuk fark yaratıyor. ayrıca yalıtımı da iyi sanırım.

şimdi keşke toshibanın 13luk inverterı alsaydım diyorum 1.150 yerine 1900 verip. cunku max gucte calısmasınıgerektirecek cok az zaman olacak.
    SANIRIM salonu guneye filan bakıp da 30m2 Olanların Sgoutma sorunu daha buyuk benim 45m2 lik doguya bakan salonuma göre..

toshiba 13 inv aldım bakalım.kurulumunda bilgi veririm.

hocam kaça aldın?
    salon kac m2? ve nereye bakıyor?
    merak ettim.

n11 den aldım 2050 tl puan v.s ile 1930 a geldi,yukarda sartları yazıyor.gonderirlerse kurulumu için servisle konustum.ben klimayı koridora kurup oturma odası ve yatak odasını sogutmayı hedefledim,yaklasık 35 m2 cıvarı sadece sogutma.15 m2 lik oda ogleden sonra 14:00-18:00 arası gunes alıyor,onun dısında bina siding yalıtımlı,camlar pimapen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texmo -- 25 Haziran 2013; 17:06:44 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

haftasonu hava sıcaktı,
    45m2 yi rahat soguttum..
    alet son derece sessiz, ve diger 18k duzluklar gibi dev gibi bir iç ve dıs uniteye sahip degil, son derece sevimli.

evin doguya bakması sorunu azalttı.. bu buyuk fark yaratıyor. ayrıca yalıtımı da iyi sanırım.

şimdi keşke toshibanın 13luk inverterı alsaydım diyorum 1.150 yerine 1900 verip. cunku max gucte calısmasınıgerektirecek cok az zaman olacak.
    SANIRIM salonu guneye filan bakıp da 30m2 Olanların Sgoutma sorunu daha buyuk benim 45m2 lik doguya bakan salonuma göre..

toshiba 13 inv aldım bakalım.kurulumunda bilgi veririm.

hocam kaça aldın?
    salon kac m2? ve nereye bakıyor?
    merak ettim.

n11 den aldım 2050 tl puan v.s ile 1930 a geldi,yukarda sartları yazıyor.gonderirlerse kurulumu için servisle konustum.ben klimayı koridora kurup oturma odası ve yatak odasını sogutmayı hedefledim,yaklasık 35 m2 cıvarı sadece sogutma.15 m2 lik oda ogleden sonra 14:00-18:00 arası gunes alıyor,onun dısında bina siding yalıtımlı,camlar pimapen.

ok, sıcaklar artıyor. sehir neydi?

kurulduktan sonra yorumlarınız bekliyorum.. aldım artık ama merak işte :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.