Şimdi Ara

AirTies RT-205

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bir sorunum var ben adsl modemimin cd'sini kaybettim ve bilgisayarıma format atmayı düşünüyorum ama airties modem kurulumu programı C sürücüsünde,

Acaba format atsam benim modemim yinede çalışırmı??lütfen beyler yardımınıza ihtiyacım var.

• modem çalışır zaten ayarlar için falan programa ihtiyaç yok.
    internet explorerdan 192.168.2.1 adresine girdinmi modemin bütün ayarlarına ulaşırs
    yinede program içinhttp://www.airties.com/index.asp?page=support&id=2&detail=a&dil=tr
  • Yani format atsam yinede calısır oylemii?
  • quote:

Orjinalden alıntı: n4meLesS

Yani format atsam yinede calısır oylemii?

Format attığınızda, C'deki tüm yazılımlar gibi AirTies Hizmet Programı da silinecektir. Ancak CD'niz olmasa bile söz konusu yazılımın en güncel sürümünü, yukarıda arkadaşımızın verdiği adresten indirebilirsiniz.
  • Tmm da bunu indirsem ne faydal olcak kı bana bende program var cd yok anladınızmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: n4meLesS

Tmm da bunu indirsem ne faydal olcak kı bana bende program var cd yok anladınızmı?

abicim cdye ve programa ihtiyacin yok
    program sadece kolay kurulum ve extra izlenimler için kullanilir
    istediğin kadar format at bilgisayarina modem ayarların silinmez
    ister cd olsun ister olmasın ister program olsun ister olmasin format attiktan sonra modemde sorun oluşmaz

modem ayarlarinida bu ip'den yapabilirsin: 192.168.2.1 (bi kere yapmişsan gerek yok zaten istediğin kadar format atsan'da)
  • Eğerki kablosuzdan bağlanıyorsan,bağlantı esnasında bir seferliğine kullanıcı adını ve şifreni yazman yeterli olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.