Şimdi Ara

Akdeniz Dokuz Eylül Uludağ Medeniyet Tıp Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yok hocam kartalyuvası üstadım farklıydı özel bir insan o
    muhtemelen tüm forum öyle düşünüyordur
  • Hocam bulunduğun memlekete hangisi yakınsa ona yönelmelisin bence. Sadece istanbulda değilsen medeniyeti çıkarmalısın bence, yeni kurulmuş daha mezun vermemiş bir fakülte ve yazdığın diğer üniversitelerin yanında hem ismen çok sönük kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam akdeniz tip 2 .sinifim guzeldir sehir guzel. Uludagda guzeldir tabi ki Ikisinde de pisman olmazsin. hayirli olsun

• İstanbulda yaşıyorum Medeniyeti ondan aldım listeye dediğiniz gibi en iyisi en yakını eve

• Medeniyeti iyi araştırmalısın, maddi açıdan şehir dışında okumana engel yoksa diğer fakülteleri üst sıralara yazmalısın bence. Ha ama illa istanbul istiyorum dersen yapacak bir şey kalmıyor. Tercih yaparken ben de aynı yanılgıya düşmüştüm ama medeniyet benim senemde ilk defa öğrenci alacağı için sıcak bakmamıştım.

• Hocam hangi ünidesiniz acaba mahsuru yoksa? Bir de dokuz eylül hakkında görüşünüz nedir?

• Kocaelideyim. Dokuz eylülün sisteminin biraz farklı ve zor olduğu dışında bir şey bilmiyorum maalesef.

Edit: şu linke göz atmanı öneririm.
    http://tiptercihim.com/fakulte/dokuz-eylul-universitesi-tip-fakultesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChadSmith -- 20 Temmuz 2016; 1:52:56 >
  • 7018 benim de izmirdeyim katip çelebi yazıyım mı sizce?
  • 5k isen kesinlikle akademik kalite olarak ve sisteminin sağlıklı olması açısından akdeniz derim ben olsam orayı yazardım bayağı araştırdım çünkü.Uludağ da güzeldir ama vize final sistemi var orda komite sistemi yok her dersten (18 ders galiba öyle okumuştum) ayrı ayrı sınav yapılıyormuş sırf kendi şehrim diye yazacağım ben de. İyice araştır derim içine yatan yeri yaz.
  • RedBull Racing RB7 kullanıcısına yanıt
    Uludağın sistemi bu sene değişiyor. Vize final olmayacak bu seneden itibaren.

• Refritator kullanıcısına yanıt
    Dokuz Eylül tıpta okuyorum sorularını cevaplayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi del rey -- 20 Temmuz 2016; 12:23:12 >
  • Refritator kullanıcısına yanıt
    Yaşadığın yer neresiyle orayı tercih etmeni öneririm. Tıp tıptır.

6.3k'dayım mf3'te. 12kyla alan bir üniversitenin tıp fakültesini yazmayı planlıyorum.
  • del rey kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bilmiyordum bunu bak.Güzel olmuş ama yine de daha yeni sistem olduğu için birkaç sene boyunca sistem oturana kadar zorlar mı hocam öğrencileri acaba ne diyorsun ? Bir de yeni sistem entegre sistem dimi komite falan yani ?
  • Evet muhtemelen oturana kadar sıkıntı yaşanır çapada örneğini gördük geçmiş senelerde, öğrencilerin geri bildirimleri talepleri doğrultusunda yeni yeni oturdu sistem. Bu sistemin ilk öğrencileri denek oldular bir bakıma bu yüzden en çok sıkıntıyı onlar çekmiştir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.