Şimdi Ara

Akıl yaşta değil baştadır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Akıl yaşta değil baştadır!

(En Son Oy Tarihi: 1.11.2009)
Giriş
  • hocam nedir yani karşılıklı atıp tutuyorsunuz ben şöyle büyüğüm şöyle zekiyim
    ben 16 yaşındyaım lisedeyim ama @MetallioR un ilk yazdığı gibi bir msjı yazmam asla. ne demişler

"Tahsil cehaleti alır eşşek gene eşşek kalır"

not=teşbihte hata olmaz.kimseye eşek dediğim yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

quote:

Orjinalden alıntı: MetallioR

Zeka yaşım "EKSİ" altı :
    Bu sayede iki dili çok iyi konuşuyorum,Türkiyenin en iyi 5 okulundan biri olan okulda okul 3.sü yüm..Tabii ki de insanlık akademik alandaki başarılar-başarısızlıklar-alının risklerle ölçülmez->> dönemimde sözü geçen dinlenen ve hem kızların hem de erkeklerin sevdiği biriyim..Aynı zamanda zeka yaşım 6 ve buralara tesadüfen geldim evet..Ve ileride ulaşacağım amaçlara da tesadüfen ulaşmış olacağım....Ve ben amaçlarıma ulaşmışken senin için hala zeka yaşı 6 olan biri olacağım...Ne demiş filozof:Cahillerle girdiğim bütün savaşlardan yenik ayrıldım ben...(Sözüm meclisten dışarı)...
    Ayrıca şu ankete yazdığın maddelerin çoğunluk tarafından mantıklı karşılanmaycağını düşünüyorum...
    Bir süredir DH nin başka bir alanında bulunmaktaydım.Orada devam ederken bir yandan da buraya katıldım ancak görüyoruz ki "TOPLUM" kavramının küçük bir örneği olan bu forumda da sosyokültürel ve biyolojik yaş ayaklar altında eziliyor ,doğruyu söyleyene şöyle böyle sanırım deniyor..
    Vesselam...

Bu cevabı ben yesem bırak donanımhaberi adsli kapattırırım

diktatörmüsün kardeşim HAYIR nie yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stigmata_ -- 21 Ağustos 2007; 13:45:29 >

• Bu mesaj memleket meselesi haline geldiği için M∑πÂ[lÏØΩ tarafından değiştirilmiştir...Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHitchhiker -- 20 Ağustos 2007; 19:15:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MetallioR

quote:

Orjinalden alıntı: onlyone

hocam nedir yani karşılıklı atıp tutuyorsunuz ben şöyle büyüğüm şöyle zekiyim
    ben 16 yaşındyaım lisedeyim ama @MetallioR un ilk yazdığı gibi bir msjı yazmam asla. ne demişler

"Tahsil cehaleti alır eşşek gene eşşek kalır"

not=teşbihte hata olmaz.kimseye eşek dediğim yok...

ben kendimi kimseden üstün gördüğümü söylemedim...istersen yukarıdakileri bir daha düzgünce oku ve öyle karar ver..Ben zekiyim vs. diye de ahkam kesmiyorum ancak kişinin bana zeka yaşı -6 demesi hoşuma gitmedi bu nedenle böyle bir cevap yazma isteği doğdu içimde
    ayrıca bir arkadaş ben de bill gatesim demiş..inanmayanlar olabilir..sizin inanıp inanmamanıza ihtiyacım yok..ben orda kendimi savundum şöyle ya da böyle..
    onlyone sen kendini çok zeki ve de olgun sanıyorsun belli oluyor ancak sonuna not da eklesen bana bir hakaret geliyor gibi...her ne kadar bir benzetme de olsa o mesajı editlemeni istiyorum senden...Burada hiç birim ne eşşeğiz ne de başka birşey..
    Vesselam

Neyse kardeşim insanlık bizde kalsın uzatmıyalım.Belliki ikimizde kendi alanımızda iyi yerlere sahip bireyleriz bunu kavga ederek tartışacağımıza insan gibi dostça takılalım.Kırdıysam kusura bakma fakat bundan sonra yorum yaparken karşındakileri kırmadan yapıcağını umuyorum. Unutma 1 dost kazanmak düşman kazanmaktan daha iyidir.

• [Se®] + [Can] kaç yaşındasın sakıncası yoksa öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

[Se®] + [Can] kaç yaşındasın sakıncası yoksa öğrenebilir miyim?

kendi kararlarımı en doğru şekilde alabilecek bir yaştayım kiminizin kardeşi kiminizin abisi yaş söylemekten hoşlanmam.
  • OOooowwww..
  • hopssss.
  • yaw bi konu açalım gece sıkıntıdan dedik memleket meselesine dünüştü
  • yeahhh.
  • ne oldu bir şey mi kaçırdık?
  • yaw yok aman başlamasın gene sıcakta kalp kaldırmaz
  • özür dilerim ben de sayın sercan gecenin 6 sında olunca insan biraz dengesini kaybediyor ister istemez ve böyle saçma sapan abartılı şeyler yazabiliyor...Ayrıca diğer tüm arkadaşlardan da özür dilerimm...Sercan a da anlayışlı olduğu için teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.