Şimdi Ara

AKN limiti sonrası hızım 8 mbits/sn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Doping Adsl 16 mbits/sn e kadar 50 gb AKN sınırsız kullanıcısıyım. Normalde 16 mbits/sn kullanabiliyorum. AKN aşımı sonrası hızım 8 mbits/sn e düştü. 3 den 8 e çıkartmış olabilirler mi? Sizde durum nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ilk defa mı 8 mbite sabitlendi?
    yani geçmiiş aylarda 3 mbite düştüğünü gözlemledinmi?
    kaç gündür 8 ile kullanıyorsun?

8 senedir ttnet abonesiyim,ilk defa geçen ay kotam dolduktan sonra 2 gün hızımı kesmemişlerdi benimde.her ay gözlemlerim bu ilk defa oldu bende.ama 2.günün sonunda hızım 3e düşmüştü..

modemi aç kapat yapınca 3e düşebilir onu kontrol ettinnmi
  • Xtracer kullanıcısına yanıt
    Evet hep 3 olurdu. Hatta bu ayın 10 unda akn dolmuştu. 3 yapmışlardı. Şimdi ay dolup hız artırılmadan 8 olmuş. Şimdi yeni ay ile 16 tekrar oldu mu tamamdır. Ha bu arada iki kere kapatıp açtım hız 8

• vallaa umutlandım.inş taban hız sınırı 8 olur.oda bişey..
    bu arada kaç gündür 8 ile kullanıyorsun
    @akinbalci
  • Xtracer kullanıcısına yanıt
    İlk farkettiğimde modem 6 gündür bağlı idi.Bugün tesadüfen modeme bağlanınca hızı gördüm.

• Download 200 gb i geçti modemi kapatıp açıyorum hızım full 8 mbits. Aybaşı olsada tekrar 16 ya çıksa. AKN aşım sonrası galiba hız 8 olacak.

• Keşke olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın son günü ve hızım tekrar 16 ya çıktı. Artık yeni AKN değerini öğrenmek için AKN aşımına kadar beklemekten başka çare yok :)

• Bu ay herşey belli olacak.
  • Bu ay doping yeni şeyler yapmaya başlamış. İlk defa aşağıdaki sms i gönderdiler. "Degerli Musterimiz, Adil Kullanim Politikasi Uygulamasina gore tarifenizin 50 GB Adil Kullanim Noktasi'ni doldurdugunuz icin internet kullanim hiziniz 3 Mbps ile sinirlandirilmistir. Donem sonunda internetiniz normal hizina donecektir."

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Bu ay herşey belli olacak.

Toplantı ile ilgili bir tarih belli mi?
    BTK başkanı çok talihsiz bir açıklama yapmış tamda AKK sorunu gündemdeyken. 3 mbit ile 4K yayın izlenebilir videoyu başlatıp bir süre beklemeye alınırsa sonrasında 3 mbit 4K izlenmesi için yeterli demiş.
    Ben bu açıklamayı duyduktan sonra gerçekten baya bir hayal kırıklığına uğradım. Daha toplantının zamanı belli değil ama btk başkanının yaptığı açıklamaya bakın. şimdi gelde bu zihniyetteki adamlardan
    bir gelişim bekle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.