Şimdi Ara

AKSESUARLI ARABALAR BURAYA!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
46.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

200milyona o cantları vermezler be yav

farketmez abim işte ne yapalım inadı tuttun mu? her şeyi yapar!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Untouch

quote:

Orjinalden alıntı: sarıonur

ben almadım abim aldı sadece parasını biliyorum!!

dostum abinden aldığı yeri felan öğrenirsen çok sevinecem, şu sıralar değiştirecem jantları felan bunlar çok güzel. Ben burdayım bugün yarın haber bekliyorum

kardeş şimdi söyleyemem çünkü abim işte gelince sorarım!!!

• arkadaşlar o jantları eğer istanbulda oturuyosannız uygun fiyatlara tuningcilerden alırsınız 15 inç olanları demekki 200 ytll
  • Eğer o jantlar resimde görüldüğü gibi temizse 200 ytl olmasına imkan yok ki zaten aracın üzerindekiler 16 veya 17. Yani 15 diil. 200 ytlye bugün alırım eğer öyleyse. Bence sarıonur bilmiyor ya da ona öyle söylendi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

Eğer o jantlar resimde görüldüğü gibi temizse 200 ytl olmasına imkan yok ki zaten aracın üzerindekiler 16 veya 17. Yani 15 diil. 200 ytlye bugün alırım eğer öyleyse. Bence sarıonur bilmiyor ya da ona öyle söylendi.

niye yalan mı söyleyecem!! bana abim öle söyledi.
  • SARIONUR DORU O JANTLAR 200YTL VERMEZLER ABİN SANA EVDE SORUN ÇIKMASIN FAZLA PARA VERMİSSİN DİE ÖLE SÖLEMİŞTİR BEE
  • arkadaşlar ne biliyosunuz belki kaçaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mert...!!

arkadaşlar ne biliyosunuz belki kaçaktır

niye öyle diyorsun mert!!
  • Bende diyorum ki 200 ytl ise bugün bir tane de bana alalım söyle abine
  • arkadaslar belki cıkma almıstır alala hemen 200ytl deıldır dıonuz sıfır ını bıle bulursunuz 200 ytl ye çin malı krom jantlar var 200 250 300 e

++markalar pahalı yanı gıdıp cms momo oz enkei almaya kalkarsanız dogru 200 e bulamazsınız ama gıdıp sanayı9den orta derecelı veya duyulmamıs bı marka sorarsanız bulursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 14 Ocak 2007; 16:43:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: black/white

arkadaslar belki cıkma almıstır alala hemen 200ytl deıldır dıonuz sıfır ını bıle bulursunuz 200 ytl ye çin malı krom jantlar var 200 250 300 e

++markalar pahalı yanı gıdıp cms momo oz enkei almaya kalkarsanız dogru 200 e bulamazsınız ama gıdıp sanayı9den orta derecelı veya duyulmamıs bı marka sorarsanız bulursunuz

abi ben bilmem abim bana 200 milyona aldım dedi gerisine karışmam ne biliyonuz belki indirim yapmıştır adam
  • KARDEŞİM SİZDE ARABANIZI KOYUN BiZDE BAKALIM HEP BİİZİM ARABALARI KÖTÜLÜYORSUNUZ ÇALITI FALAN KARDEŞİM BÖYLE OLMAZ BU TOPİK GEREKSİZ LAFLAR SÖYLEYECEĞİNİZE SİZDE ARABANIZI KOYUNDA BİZDE KÖTÜLEYELİM BARİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıonur -- 2 Şubat 2007; 23:29:20 >
  • arkadasım bendende 3 resim birinde 100 km 5lt yaktıgının resmıdır sevgilerle

AKSESUARLI ARABALAR BURAYA!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: jaziko

arkadasım bendende 3 resim birinde 100 km 5lt yaktıgının resmıdır sevgilerle

ARABAN GÜZELMİŞ KAZASIZ BELASIZ KULLAN!!!

• tesekkurler sarıonur hepımız kazasız binelim trafik kurallarına uyarak sevgilerle
  •  AKSESUARLI ARABALAR BURAYA!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: nigne

araban güzelmiş güle güle kullan

• sarı onur yalnız yakışmıyor sana bunu söyleyeyim . araban civic ama resimde subaru kullanmışsın olmuyor bak
  • Bu benim eski civic.Sattım,arasıra onu yolda görüyorum.Alan arkadaş güle güle kullansın.2002 ES DÜZ VİTES.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.