Şimdi Ara

AKÜ ALICAM LÜTFEN YARDIM EDİN ........ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ankarada piyasa sözleşmiş gibi. kanun maddesi var eski aküyü geri verme zorunluluğu diye. adamlar ona göre fiyat çekiyolar. nasılsa mecbur bırakacak aküyü diye. mustafa saatçi var meşhurdur anakrada. adam 105 lira diyor 100 demiyor. eskiyi nasısa vercen mecbursun diyor:)

bi defa 60 lık akü depozito bedeli 5 lira. 92 liraya 8 ytl indirimle nerden aldınız?

• İstanbul/Ümraniye Marmara Oto dan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lazarotti

İstanbul/Ümraniye Marmara Oto dan..

valla ilginç adamlar kafadan indirim yapmışlar. iyi fiyat. resmi rakam 5 liradır çünkü. güle güle yi 8 lirayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 3 Ocak 2009; 0:20:35 >
  • Mutlu aldık bizim eski amerikana fena akü valla Mutludan şaşma

Al Mutlu bin arabana Mutlu Mutlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 3 Ocak 2009; 0:24:39 >
  • valla milliyetçilik böyle şeyle düşünülmez bence hangisi kaliteliyse o tercih edilmeli bence bosh veya varta..biz milliyetçiliği yapıyoruzda devlet milliyetçilik yapmıyorki kazancımız bol olsada mutlu akü alsak 3 sende değiştirsek..bosh 6 senedir tık demedi mutlu akü 3 senede bitti..mutlu firması milleti düşünmüşmüde ben onları düşüneceğim ben parayı kaliteye verrim..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.