Şimdi Ara

Alarko Carrier Crystal Klimalarda KAMPANYA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Alarko Carrier in Crystal serisi klimalarda ciddi bir kampanya yapılmış. Henüz reklamlara çıkmamış..
    Fiyatları ciddi miktarda indirmişler ve taksit imkanı vermişler.. Yapılan rakamları sitelerinde yayınlandığında buradan bildiririm..

Saygılar.

• ısıtma öncelikli uygun fiyatlı performansıda kötü olmayan bi kilima düşünüyordum. umarım istediğim fiyatlara inmiştir.
    bi de fiyatların yanında bu klimalar nasıldır yorum yaparsan sevinirim hiç bilmeyen biri olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_wine

ısıtma öncelikli uygun fiyatlı performansıda kötü olmayan bi kilima düşünüyordum. umarım istediğim fiyatlara inmiştir.
    bi de fiyatların yanında bu klimalar nasıldır yorum yaparsan sevinirim hiç bilmeyen biri olarak.

Isıtma ve soğutma + Ses anlamında hiç sorun yaşamayacağın bir model bu Crystal.
    Kaç Btu luk cihaz alacağını bilmiorum ama 1000TL den 750Tl ye indiğine dair duyum aldım üstelik kredi kartlarına taksit devam etmekteymiş...

5 filtresi var Nano filtreler. Crystal güzel cihaz.
    Tavsiye ederim.

Saygılar.
  • Bugün airfel bayisini araken kendimi alarkonunkinde buldum girmişkende sorayım dedim evet kampanya var arkadaşlar fakat peşinmi yoksa kredi kartına taksitlimi onlarda pek emin değillerdi sonra peşin fiyatına dediler, netteki fiyat listesi vardı onların ellerindede peşin olduğunu nerden anladılar bilmiyorum, 12000 btu luk 1,105 lira olan cihazda 255 lira indirim yapmışlar ve 850 lira olmuş, kampanya güzel fakat tasitli mi değil mi onu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Alarko Carrier Crystal Klimalarda KAMPANYA !

• Arkadaşlar bu klimadan kullanan var mı?

Kışın çok soğuk olmayan havalarda ısıtma yapabilir mi?

Kataloğunda -10 / +24 derece arasında ısıtma yapabildiği yazıyor. Kullanan arkadaşlar memnun ise bende almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.
  • Kampanya ve fiyat haberlerini Ev Elektroniği bölümünde değil, Sıcak Fırsatlar bölümünde yazın lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.