Şimdi Ara

ALCATEL BÖYLE TEFON YAPTIYA ÖLÜRSEM GAM YEMEM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla çok sasirdim yaa! alcatel ve bu way bea!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mitra2773

Alcatel OT-S835 3D Stereo Surround

176*220 260k colors display
    103 × 47 × 20 mm
    93 gr
    bluetooth
    Mp3 stereo player , Stereo Surround 2.1
    EDGE
    1.3 Megapixel Camera
    miniSD slot
    FM radio
    Push to talk

çok iyi yaw bide bu rekabet fiyat olarak biz bi yansısa
  • Alcatel bu telefonla baya iddialı olacak ama tutarmı bilmem
  • nokıa nın saltanatı sallanıyor
  • uygun fiyat, yuksek satis rakami, icerik de eksiksiz ise = basari, gerisi hikaye..

alcatel bu abiciiimmm boru degil yaneee ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eucalyptus -- 30 Haziran 2005, 18:50:25 >
  • başlık açmadan önce keşke arama butonunu kullansak
  • tüm telefonlar iyidir önemli olan ihtiyacına cevap vermesi bu arada yakın zamanda telefon almayın !!!!!!!!nokia siemens motorola ve samsung yeni yıla gelmeden bombalarını patlatacaklar özellikle de nokia gizliden gizliye gelişiyor ve pazarlama stratejileri şu şimdi birkaç ara ürün sürecekler piyasaya bayağı bi satış olcak 3-4 ay sonra müthiş teknolojileri piyasaya sürecekler 6630 a bakmayacağımız günler yakındır....
  • nokiayaya rakip olamaz kesınlıkle...
  • rakip var ama nasil oluyor o dedigin..

bence samsung da tercih edilebilir.
  • samsungu bi modelını bi hafta kullandım..

şarjı cok cabuk bitiyordu
  • manyak yapmışlar abi yaaw ama 3 megapixel olsaydı daha ii olurdu çünkü tr ye gelene kadar heryerde 2-3 mp olacak
  • iyi de ona kalirsa, hp'nin ipaq'i var 1 gun gidiyor.. simdi hp ipaq alan ne yapacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mitra2773

Alcatel OT-S835 3D Stereo Surround

176*220 260k colors display
    103 × 47 × 20 mm
    93 gr
    bluetooth
    Mp3 stereo player , Stereo Surround 2.1
    EDGE
    1.3 Megapixel Camera
    miniSD slot
    FM radio
    Push to talk

bu özellikler bana yeter hemde bu cihaz ucuzada kapatılabilir türkiyeye gelse hemen alırım. 500ytl nokıaya verene kadar
  • sanki alcatel bana sormuş nasıl bi tlf istersin diye

geniş ekran,yüksek ses özellikleri+mp3+radyo,arttırılabilir hafıza,bluetooth,kızılötesi...ve şık(bence) Kamera olmasa da olur benim için, ama fazla özellik göz çıkarmaz.

aynı tlf u nokia üretse almazdım...çünkü kalitesine inandığım en son marka.nesini savunuyorsunuz bu kadar anlamıyorum iki-üç sene anca dayanıyor.nokia bana maaş bağlasa reklamını yapayım diye yine sizin kadar methetmem.babam,ikisi nokia olmak üzere şu an üçüncü telefonunu kullanmakta ben alcateli alalı beri.üstelik telefonu sadece konuşmak için kullanır ve diğerlerini hep bozulana kadar kullandı.benim beğenmediğiniz marka alcatelim hala turp gibi...sadece bir kere arıza çıkardı,kvk ya götürdüm,kvk da yapılamadı fransaya gönderildi ve elime ücretsiz olarak aynı modelin yenisini verdiler.üstelik arıza kullanım hatasından kaynaklanıyordu! 6 senedir aynı telefonu kullanıyorum. en az 6 sene sakar birinin elinde sağlam kalabilen başka kaç tane marka var?lütfen kullanmadığınız bi markayı kötülemeyin.yerlere göklere sığdıramadığınız nokia alcatelden alıyor teknolojiyi.
    Herneyse...
    Güvendiğim marka,aradığım özellikler,ve "muhtemelen" aradığım fiyat

Türkiyeye gelse de alsam
    Nedense cep telefonu çılgınlığı olan,haftada bir tlf değiştiren bir gençliğe sahip böyle bi ülkeye getirmiyorlar bi çok iyi modeli...bunun geleceğinden emin misiniz?

• Fiyatı neymiş bunun
  • Güzel güzel olmasına da alkateli hangi firma getirir ki türkiye ye hem getirse bile teknik servisi zayıf 2.eli zayıf..Fiyatının çok olacağını da sanmam..
  • 2005 yılında duyurulmuş o zamana göre güzel telefon, ama günümüzde pek alıcısı çıkacağını sanmıyorum. Bi de daha türkiye ye getirecekler. Geç kaldı yani.
  • 30-haziran-2005 te ateşi bitmiş topik 30-mart-2006 tarihinde yani 9 ay sonra sebebi bilinmeden hortlamak suretiyle atağa geçti
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.