Şimdi Ara

Alfa Romeo 159 mu 156 mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2006 model 159'u 36-40 bin lira aralıgında bulmanız mümkün, arada hiç alfa romeo kullanmamış arkadaşların söyledigi ''işletme masrafları'' konusu aslında bir şehir efsanesi. 156 ve 147'nin MK1 sürümleri elektronik arızalar ve varyatör problemleri yaşatabiliyordu, 159 hatalarından arındırılmış bir araç, yedek parçaları diger markaların D sınıfından farklı degil, özellikle Alman ve Japonlardan bariz ucuz.
  • Neymiş bu VW sevdası anlamadım gitti. Arkadaşımız 156 mı 159 mu demiş, 1.9 150 Beygirlik bir D sınıfı araç almış listesine, golf neymiş bunun yanında.

4 ay önce 156 aldım. Sahibinden.com da 10 tane 147 için mesaj atmıştım. Geçenlerde abime alacaktık bir 147. Mesaj attığım 10 ilandan 6-7 tanesi satılmış. Yani son sahibi falan olunduğu yok. Alfayı bilmeyenler konuşmasın lütfen

quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

son sahibi olursun almanı hiç önermem.git bir vw al sorunsuz bir araca bin.ben 6 yıldır golf v kullanıyorum gayet memnunum.
  • eger aradaki farkı göze alırsanız kesinlikle 159 alın elime geçecek ilk parada benimde alacagım ilk tercihim yarı parası hazır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

son sahibi olursun almanı hiç önermem.git bir vw al sorunsuz bir araca bin.ben 6 yıldır golf v kullanıyorum gayet memnunum.

sorunsuz araç yoktur, bakımsız araç vardır !

Sadece, araba kullanmaktan zevk alıyorsanız, araba sizi değil siz arabayı kullanıyorsanız, motor sesi içinizde bir kıpırtı oluşturuyorsa Alfa Romeo tercih edin. Araba benim için sadece bir araç, gideceğim yere götürüyor, kirli olması önemli değil nasılsa yağmur yağınca yine kirlenecek mantığı ile hareket ediyorsanız Alfa size göre değildir...

Alfa almaya karar verdiyseniz, bence 159'u tercih etmek için birçok sebep var. ancak ikisini de kullanarak buna kendiniz karar verin derim.
  • Butce uygunsa dusunmeden 159 alin derim.ama bu 156 nin kotu bir arac oldugu demek degil
  • 159 alabiliyorsan 159 al tabii ki, bu da soru mu?

Ama forumda fazla zaman kaybetme, buradakiler ne yapar ne eder sana VW aldırır. AR gibi harika bir araç alacakken, VW gibi tatsız tutsuz bir aracın direksiyonunda bulursun kendini.
  • ben alsam 156 alırım cünkü satılı daha kolay olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSMN

159 alabiliyorsan 159 al tabii ki, bu da soru mu?

Ama forumda fazla zaman kaybetme, buradakiler ne yapar ne eder sana VW aldırır. AR gibi harika bir araç alacakken, VW gibi tatsız tutsuz bir aracın direksiyonunda bulursun kendini.

:))))sonuna kadar haklısın.hatta derler ki ya sen o paraya 0 araba alırsın niye 2. el araba alıyorsun.sanki o paraya yeni kasa BMW 320,yeni kasa C veriyorlar.

Kimseyi dinleme al....

• bütçeniz 159'a uygun ise hemen satın alın, Alfa Romeo 159, Almanlar a bile parmak ısırtan bir otomobil olup omurgası çok sağlamdır, zaten ilk çıktığı dönemlerde çok konuşulmuştu. Makine olarak ise jtd'ler yada jtdm'ler zaten kendini kanıtlamış motorlardır. Alfa Romeo'larda kötü motor yoktur önemli olan makinanın sizden istediğini sizin verebilmenizdir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.