Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.139
Cevap
169
Favori
469.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Algıda. Classics diye bir dondurma var 1 TL ye satılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim burdaki migros vermiyor arkdaş sanki cebinden çıkıyor kasıyerin ne cins anlamadım giti
  • 2 migrosa gittim ikisinde de indirim düşmedi, farklı kart ve farklı şifreler denedim ama aynı...
  • 15ine kadar uzatildigini resmi bir şekilde teyid edebilecek olan varmı?

Kasiyerlerin dedikleri inandırıcı olmuyor. Bu kampanyada neredeyse bilgileri hala sıfır çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

15ine kadar uzatildigini resmi bir şekilde teyid edebilecek olan varmı?

Kasiyerlerin dedikleri inandırıcı olmuyor. Bu kampanyada neredeyse bilgileri hala sıfır çünkü

migros da çalışan arkadaşım ve en son alışveriş yaptığım mağazada ki kasiyer kız BEN SORMADAN tamim yayınlandığını ve 15 mayıs a uzatıldığını söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

15ine kadar uzatildigini resmi bir şekilde teyid edebilecek olan varmı?

Burada 15 Mayıs yazıyor

• Teşekkür ederim cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: baran4721

bizim burdaki migros vermiyor arkdaş sanki cebinden çıkıyor kasıyerin ne cins anlamadım giti

Müşteri hizmetlerine durumu bildirin.
  • bildirdim hocam teşekkürederim
  • Siteden kod alınamıyor galiba.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün kasiyer, kodu bugün aldın dimi falan dedi. hayır ne farkedecek dedim olmaz vs. bi ton bişey anlattı ücret düşmüyor falan. 4 gün öncesinin koduna bugün dedim aldım
  • Teddy-westside kullanıcısına yanıt
    bugün denedim. bir karta 4 çeşit filan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

yeni açılan üyelik ve yeni telefon numarası ile önceden alınmış olan kodlarla farklı fişlerde olmak üzere 5 çeşit dondurma alınmıştır.
    magnum karadut
    cornet karadut
    boom boom
    oreo
    sandwiç koduyla winner alındı.

emin misin önceden kullanılan kod alınmasa bile yanıyor yanlış bilgi verme
    yeni aldığın karta kullanılan tel nomu tanımlıyorsun yoksa iptal olan bir no olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

quote:

yeni açılan üyelik ve yeni telefon numarası ile önceden alınmış olan kodlarla farklı fişlerde olmak üzere 5 çeşit dondurma alınmıştır.
    magnum karadut
    cornet karadut
    boom boom
    oreo

yeni aldığın karta kullanılan tel nomu tanımlıyorsun yoksa iptal olan bir no olabilir mi?

Hocam adam kodları eskiden aldım anlamında demiş. Daha önce kampanyaya katılmayan bir tel noya kart açmış ve onunla almış. Yanlış bilgi yok.
  • Hiç kullanılmamış bir kart ile resimdeki gördüğünüz bu dondurmaların hepsinden birer tane alabilirsiniz. İşin püf noktası doğru dondurmayı almak, kullanilmamis ve doğru kod vermek.

Bugüne kadar arkadaşlarla beraber onlarca dondurma aldık hiç düşmediği olmadı.

Sadece bazen kod hiç kullanılmamış olmasına rağmen kod kullanılmıştır hatası veriyor.

Bazen de kasiyer yanlış işlem yapıyor düşmediğini söylüyor. Ben nasıl yapması gerektiğini anlatıp işlemi tekrar ettirince sorunsuz şekilde düşüyor.

Bazı kasiyerlere isguzarlik yapıp birden fazla alamazsınız diyebilir. Cekinmeyin şikayet edin. O gün bir tanesi bana en fazla 3 tane alabilirsiniz dedi, şikayet ettim genel müdürlüğe, aynı gün arayıp özür dilediler, mağazaya gittim mağaza müdürü istediğiniz kadar alabilirsiniz, sistemde düştükten sonra bizim vermeme gibi bir durumumuz olamaz dedi.

• Bugün de beleş magnum ve oreo yedik sağolsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackOP

quote:

quote:

magnum karadut
    cornet karadut
    boom boom
    oreo

Hocam adam kodları eskiden aldım anlamında demiş. Daha önce kampanyaya katılmayan bir tel noya kart açmış ve onunla almış. Yanlış bilgi yok.

kampanyaya katılmayan tel no old nerden anlıyoruz
    herhangi bır noyu karta tanımladığımızda karşıya onay şlifresi gıdıyormu yani giden o şifreyi girip doğrulamamızı istiyor mu

• Tek karta tek dondurma , eskiden yek karta 5 çeşit alınıyordu

• quote:

quote:

magnum karadut
    cornet karadut
    boom boom
    oreo

yanlış bilgi falan yok hocam. kodlar önceden alınmıştı ve hiç kullanılmamıştı. o kodlarla yeni telefon numarası ile açılan hesapla telefon numarası söylenerek alındı dondurmalar.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.