Şimdi Ara

(alındı) (kapora verildi) ALIYORUM İNŞALLAH ...YORUMLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
3.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

2.0tdi a4 varken ben almazdım örnek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-kazasiz-2014-cikisli-advance-paket-tertemiz-150-hp-full-226188984/detay

kararlıysanızda hayırlı olsun

MTV Diye bir şey var onu atlamayın bence.

arabaya 100 bin üstü verene 1500 lira fazladan mtv yormaz bence performans için hertürlüde değer

1.6 dizel araba aldığına göre ekonomi de düşündüğü kanısına varmak lazım bence.

• Merhaba.

"HATIRLATMA: Artan EURO Kurunu da lütfen ihmal etmeyin: Ben aracı alırken 2.77 olan euro kuru şu an 3.14 ve bu fiyatlara henüz yansımadı."

Bu cümleyi kullanan birinden araç alırken 2 defa düşünürdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklamadan kıllandım. Seyyar satıcı ağzı var. "Fırsatı kaçırmayın, ucuza alma imkanı, piyasası şu kadar olanı şu kadara satıyorum vs."

• Başka ilginç kısmı 116k veren adam 117.5k u da verir yani. 116k vermişsin %1 i mi vermiyorsun.

• Ayrıca aracın sıfırı Şubat ayında 116k imiş. Liste fiyatı bu. 7 ayda 20k zamlandı mı bu?

• Siz mutlaka ki sıfır fiyat teklifi almışsınızdır. Almamış iseniz bence bir bayiden teklif alın. O kadar para veriyorsunuz tam olsun.
    Edit: almaya gidiyormuşsunuz. Ayrıca arabayla ilgili yorum istemişsiniz. Ben yukarıda bazı noktalara değinmiştim. 9 temmuzdan beridir de satamamış. Hem acil demiş hem 116k verenleri reddetmiş. Araba güzeldir. İyi günlerde kullanın hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doubledalak -- 2 Eylül 2015; 7:09:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-acil-satilik-volvo-s60-d2-powershift-advance-2015-221029192/detay

YORUMLAR

Bu araca daha bugün baktım, çok da beğenmiştim. Son fiyat ne oldu acaba? Fesat insanlar hep varolagelmişlerdir onları takmayın, forumun amacı bilgi paylaşmak

bugün baktım derken. gidip gördünüz mü araçta her hangi bir şey var mıydı. size ne fiyat verDi merak ettim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

Siz mutlaka ki sıfır fiyat teklifi almışsınızdır. Almamış iseniz bence bir bayiden teklif alın. O kadar para veriyorsunuz tam olsun.
    Edit: almaya gidiyormuşsunuz. Ayrıca arabayla ilgili yorum istemişsiniz. Ben yukarıda bazı noktalara değinmiştim. 9 temmuzdan beridir de satamamış. Hem acil demiş hem 116k verenleri reddetmiş. Araba güzeldir. İyi günlerde kullanın hayırlı olsun.

sunroof ve kamerasız 130 diyor bayi

• quote:

Ayrıca aracın sıfırı Şubat ayında 116k imiş. Liste fiyatı bu. 7 ayda 20k zamlandı mı bu?

nereden baktınız bu fiyatı

• Hayırlı olsun
  • Hocam volvo s60 hastasıyım fakat 120bin bu araç için fazla 100e kadar volvo alınır bence 100 den sonra bmw 3.20d daha mantıklı

• Hayırlı olsun.

• Adamin 2 lafindan 1i kamera o kadar para verdikten sonra ben 10 bin daha verip sifirini alirdim almaya karar verdiyseniz hayirli ugurlu olsun

• quote:

quote:

Ayrıca aracın sıfırı Şubat ayında 116k imiş. Liste fiyatı bu. 7 ayda 20k zamlandı mı bu?

Google a volvo fiyat listesi 2015 yazın ilk çıkan sayfa(pdf şeklinde olan) orada yazıyor

• quote:

quote:

quote:

Google a volvo fiyat listesi 2015 yazın ilk çıkan sayfa(pdf şeklinde olan) orada yazıyor

bayi ile görüştüm. 132.5 fiyat verdi

• quote:

2.0tdi a4 varken ben almazdım örnek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-kazasiz-2014-cikisli-advance-paket-tertemiz-150-hp-full-226188984/detay

kararlıysanızda hayırlı olsun

biri 2013 biri 2015. bu titiz biri için önemli bi kriter bence.
  • Bmw mercedes varken neden volvoya bu rakamları verir bu millet anlamış değilim. Benim gozumde hala tam olarak premium olamadı bu marka.

• Valla hayalimdeki araç çok güzel tasarımı var hayırlı olsun

• quote:

Açıklamadan kıllandım. Seyyar satıcı ağzı var. "Fırsatı kaçırmayın, ucuza alma imkanı, piyasası şu kadar olanı şu kadara satıyorum vs."

satan kişiyi araştırdım. kendisi tüyap ta reklam vs müdürü. eşi otokoç ta üst düzey yönetici

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.