Şimdi Ara

Alıyorum bunu daha iyi tavsiyesi olan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karar verdim bilgisayarıma güzel bir ses sitemi donanımı alacağım bunların ikisini almaya karar verdim daha iyi bir tavsiyesi olan ya da bunlardan biri hakkında yorum yapmak isteyen varsa duymayı çok isterim

http://www.hepsiburada.com/Liste/roccat-kave-solid-51-gaming-kulaklik/ProductDetails.aspx?productId=bd85201&categoryId=520#Gorseller
    http://www.hepsiburada.com/Liste/creative-x-fi-surround-51-ses-karti-/ProductDetails.aspx?productId=bd850839&categoryId=218

• roccat kave cok tavsiye edilen bir oyun kulaklıgı, ses kartımın analog olarak 5+1 desteklememesinden alamadım. secmis oldugunu ikili bence f/p olarak kaliteli bir secim olacagı kanaatindeyim. simdiden hayırlı olsun..

edit: ses kartı forumun 2.el bölümündee oldukça uygun satılıyor, kulaklıgın 2.el alınmasına karsıyım ama ses kartında sorun olacagını sanmam bence oradan alın. 80tlye bile bulunuyor 3-4 aylık ürünler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 16 Nisan 2011; 2:05:36 >
  • İkinci ele pek sıcak bakmıyorum ben açıkçası. Kullanılmış ürün olması hoşuma gitmiyor tanıdığım biri olmadıkça. Titanium almak istiyordum ses kartını lakin laptop kullanıyorum.

İçimdeki tek kuşku eski sennheisser HD202 min başına gelen olay: kablonun kulaklığa giren kısmı aşınarak kopmuş. Bir gün baktım ses gelmiyor çok üzüldüm. Umarım aynısı olmaz bunda da.
  • siz bilirsiniz uygun olması bakımından söledim, roccat kaliteli bir marka ha sennheiser deil mi oda dahada iyi, zamanla hepsi gider tabi dikkatli olmak lazım. fiyatına göre oldukca iyi bir seçim olacaktır.
  • Sennheiserın iyi bir marka olması hd202 nin iyi bir kulaklık olduğu anlamına gelmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.