Şimdi Ara

ALLAH AŞINA ACİLLL YARDIM...OUTLOOK SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    BİR SORUM OLACAKTIR. BİLGİSAYARDA OUTLOOKTAN GÖNDERİLEN MAİLLER WEB MAİLDE (YANDEX) GÖNDERİLENLER DOSYASINDA GÖZÜKMÜYOR.
    NE YAPABILIRIM BUNU DUZELTMEK İÇİN. OUTLOOKTAN GONDERİLEN MAİLLERİ WEB MAİLDE GONDERİLENLERDE GORMEK İSTİYORUM.

TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

• Hocam tarayıcıdan olabilir ayarlarından olabilir google chrome ile giriyorsan tarayıcı verilerini hepsini temizle sonra tekrar gir hala olmuyorsa büyük ihtimal bağlantıdan ip adreslerini değiştirmeyi deneyebilirsin.
  • tarayıcı ile alakası yok. outlooktaki mail pop3 kuruludur webmail ile senkronize calismaz.hersey senkronize olsun isterseniz outlooka mail imap olarak kurulmalı. oda büyük ihtimal kotalidir belli bi kapasitede mail barındırır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackal___61 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece olabilir dedim neden kızıyorsun usta

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

tarayıcı ile alakası yok. outlooktaki mail pop3 kuruludur webmail ile senkronize calismaz.hersey senkronize olsun isterseniz outlooka mail imap olarak kurulmalı. oda büyük ihtimal kotalidir belli bi kapasitede mail barındırır

Hepsi senkronize demişsin,ben bugune kadar olan tüm maillerin yüklenmesini değilde(çünkü çok fazla mail var.) bundan sonra sadece outlooktan göndereceğim mailleri web mailde görmek istiyorum. Ayrıca POP3 kurulu outlook mailini IMAP olarak değiştirebiliyormuyuz ya yeniden mi mail kurmamız lazım?
  • bastan kurmanuz gerek malesef imap kurulunca gelen giden ve digerleride senkronize olcak mecbur

• :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

bastan kurmanuz gerek malesef imap kurulunca gelen giden ve digerleride senkronize olcak mecbur

Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.