Şimdi Ara

Allshare ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung UE40ES6140W model LED tv aldım. Bilgisayarım allshare programını kurdum ve çalıştırdım. Ancak ne yaptıysam sihirbazdan program televizyonu görmüyor. Evde turkcell superonline kablosuz fiber modem var... Ne yapmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler...

• tv nin ip aldığına eminseniz antivirüs programı kullanıyorsanız o engelliyor olabilir, norton bende engellemişti.
  • TV ip alıyor... Ayrıca firewall ve antivirüsü de kapattım... Hala yok. TV'yi güncelledim. Samsung'a da üye oldum ve giriş yaptım. Hala yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksercan5

TV ip alıyor... Ayrıca firewall ve antivirüsü de kapattım... Hala yok. TV'yi güncelledim. Samsung'a da üye oldum ve giriş yaptım. Hala yok...

ufak bi detay ama tv kapalıyken bilgisayardaki allshare tv yi görmüyor, tv açık değil mi?
  • TV ve bilgisayar da açık...
  • quote:

TV ve bilgisayar da açık...

Tvden de allshare ayarlarinda da sikinti yoksa ilginc hakikaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz dlna ile ilgili sıkıntılar var filan yazıyor internette... Modemden ayar mı yapmak lazım acaba?
  • ben yapmadım ama belki olabilir pek bilgim yok açıkçası
  • quote:

Kablosuz dlna ile ilgili sıkıntılar var filan yazıyor internette... Modemden ayar mı yapmak lazım acaba?

siz diyince bende bir all share i deniyeyim dedim bende de cihazı bulamama sıkıntısı var şuan, belki samsung servislerinde genel bir problem olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.