Şimdi Ara

Alps serverindeki B1gLoRd adlı şahısa dikkat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birgün karşıma türk çıkar onu öpersem forumlarda adım çıkarsa o zaman sorarım size madem bu oyun oyunu gereği gibi yaparız. Türklere acımayacaktım suç bendeydi çünkü
  • nerden uyduruyorsun o çoçuk antalyada oynuyo ve de hiç turk kestıgını gormedım su ana kadar
  • puhahahaha 5aya 70 olcakmış int charla bide str/glavie öpcek o adamın bufflarıda tam bildiğim kadarıyla zor öpersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: IoI

arkadasım bak , oyunda her meslegin bir misyon u var , kesinlikle ırk&din&kultur ayrımı olmaz , bu sadece bir oyun....

ha diosun ki adamın garezi varmıs gibi , her işime limon sıkıyor, yabancıları ellemeyip turklere yoneliyor ,hakaret ediyor , o zmn sana hak veririm , ama dedigim gibi mesela ben kesinlikle ayrım yapmam , her meslegin misyonu var

+1
  • sen varya öyle bi yalan konusuyosun ki bütün forumda duysun yalancı oldugunu adam senin kervanını korumadı die arkasından söylemediğin yalan kalmadı sana ve senin gibilerine
  • bende o adamı öldürdüm katildi baktım 42 lvl arkdaşıma katil oldu bende onu bende bi delirdim yıktım ama ne olduysa oldu arkdaşlarıda bana daldı alahtan benim arkdaşta vardı zor kurtulduk 4 katil kişiye 2 kişi onlar 64 yüksek silahları 64 cünkü bizde 70ü70 lvliz cok zor oldu artık i ra kaçtım ama bakltım 4 bu sefer akrşda daldıalr ya allah ya islam dedim daldım hjeryer kan oldu ama olsun
  • kim yalancı bea niye yalancı olsun cocuk ama yalacıysa idam edelim sonuc:b uarkdaşımızın 22 yıl hapsine ve hapisanesinin silkroad oyunu yüklendigi bilgisayarda oyun oynaması karalaştırımıştır (cok güze lbir ceza sanmayın )

• biglordmu :DDD ezikliginde bana atın nerde alındıgını sordugunu hatırlıyom
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.