Şimdi Ara

Alpyanarın talebi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Merhabalar.

Sizden bir ricam olacaktı. Alpyanar nickli arakadaşım. Ortalama 15-20 gün önce nickinin süresiz kapatılmasını istemiş ve nicki kapatılmıştı.
    Şimdi ise tekrar aynı nickle geri dönmek istiyor fakat modlara ulaşamamış.

Eğer bir sakıncası yoksa ilgili admin yada moda bilgi verebilir misiniz ?

İşin olup yada olmayacağını yada kiminle irtibat kurmam gerektiğini de bana iletebilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler

İyi günler..

• En son nescafe07 ye mümkün degil demistim cünkü Recep41 konusunda Mevlüt hoca artık kendi istegi ile kapattıranları acmayacagız beklesin 99gün demisti nescafe icin, bende bu sözden sonra nescafe'ye mümkün olmadıgını söylemistim, Bu olaydan sonra Ziver subsonic'i acınca bana dedilerki ben sordugumda imkanı yok demistiniz o tarihten sonra subsonic acıldı cifte standart falan filan neyse nescafe konusunu gündeme getirdim nescafe'den sonra bir üye acılmıs simdi bana böyle böyle diyor dedim ve sizde üyeyi açmıstınız...

Bence artık kesin bir karara varalım bu konuda sizler bizlere birsey söyleyin bizde problem cıktıgında bu kesin cevabı verelim...

Ayrıca ben diyorum ki kasifmert konusunda kardesi birde arkadasları giriyormus ya müsade edicekmisiz bunlar alpyanar'ın feykleriydi, cünkü alp'in tarzı bu cok üyelikle yoluna devam eden bir tarzı var Hatta bjk li gs li bir cok feykide var hepsiyle aktif olarak yazıyorda, zaten alpyanar'ı kapatma sebebi üzerine gidilip feykleri bir bir banlanınca üyeligi kapattı, ama iyi hatırlıyorumki kasifmert alpyanar'ın banlanmadan önceki feykleri arasında cıkıyordu cünkü üyeyi yakından takip ediyordum, Feyklerinin üzerine gidince Alpyanar'ı kapattırdı cünkü feykleri banlanıyordu sıfırdan baslamak istedi, forumu bırakıcam vaktim yok falan dedi ama Alp öyle bir üyeki 4 gün cezasında sabredemeden feykle giren Foruma hasta bir adam yani bunca zaman bu kadar feyki ile aktif olan bir adamın apar topar forumu bırakması üstelik cevresindeki arkadasların bu kadar aktif bir üye icin hayırdır veya olurmu öyle sey sen 100. yıl topigini actın kurucu üyesin tarzında hiçbir mesajı olmadı cünkü arkadaslarıda biliyorduki alpyanar nicki bitti ama alpyanar bitmedi feykleri ile devam ediyor, kendisini temize cıkarmak istedi simdi kasifmert olayıda patlayınca tekrar Alpyanar acılsın istiyor takdir sizin...

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 7 Mart 2007; 22:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: visualize

En son nescafe07 ye mümkün degil demistim cünkü Recep41 konusunda Mevlüt hoca artık kendi istegi ile kapattıranları acmayacagız beklesin 99gün demisti nescafe icin, bende bu sözden sonra nescafe'ye mümkün olmadıgını söylemistim, Bu olaydan sonra Ziver subsonic'i acınca bana dedilerki ben sordugumda imkanı yok demistiniz o tarihten sonra subsonic acıldı cifte standart falan filan neyse nescafe konusunu gündeme getirdim nescafe'den sonra bir üye acılmıs simdi bana böyle böyle diyor dedim ve sizde üyeyi açmıstınız...

Bence artık kesin bir karara varalım bu konuda sizler bizlere birsey söyleyin bizde problem cıktıgında bu kesin cevabı verelim...

Ayrıca ben diyorum ki kasifmert konusunda kardesi birde arkadasları giriyormus ya müsade edicekmisiz bunlar alpyanar'ın feykleriydi, cünkü alp'in tarzı bu cok üyelikle yoluna devam eden bir tarzı var Hatta bjk li gs li bir cok feykide var hepsiyle aktif olarak yazıyorda, zaten alpyanar'ı kapatma sebebi üzerine gidilip feykleri bir bir banlanınca üyeligi kapattı, ama iyi hatırlıyorumki kasifmert alpyanar'ın banlanmadan önceki feykleri arasında cıkıyordu cünkü üyeyi yakından takip ediyordum, Feyklerinin üzerine gidince Alpyanar'ı kapattırdı cünkü feykleri banlanıyordu sıfırdan baslamak istedi, forumu bırakıcam vaktim yok falan dedi ama Alp öyle bir üyeki 4 gün cezasında sabredemeden feykle giren Foruma hasta bir adam yani bunca zaman bu kadar feyki ile aktif olan bir adamın apar topar forumu bırakması üstelik cevresindeki arkadasların bu kadar aktif bir üye icin hayırdır veya olurmu öyle sey sen 100. yıl topigini actın kurucu üyesin tarzında hiçbir mesajı olmadı cünkü arkadaslarıda biliyorduki alpyanar nicki bitti ama alpyanar bitmedi feykleri ile devam ediyor, kendisini temize cıkarmak istedi simdi kasifmert olayıda patlayınca tekrar Alpyanar acılsın istiyor takdir sizin...

Edit : İmla
    alp yanar bence iyi biri ve iyide bir katılımcı
    daha öncede fake alıp hadise yaratan bir çok üyeyi affettiğimize göre bu elemanada bir şans tanınabilir.
    derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkes

alp yanar bence iyi biri ve iyide bir katılımcı
    daha öncede fake alıp hadise yaratan bir çok üyeyi affettiğimize göre bu elemanada bir şans tanınabilir.
    derim.

Alıntıları Göster
    @Serkes

En son burada bu tarz bir konu konusuldu

Bu en son Nescafe'nin subsonic benden sonra acıldı vs konusmasından sonra actıgım konu

http://forum.donanimhaber.com/m_12478658/tm.htm

Bu konu ise kendi talebiyle kapatıldıgını simdi ise actırmak istedigini söyledigi konu

http://forum.donanimhaber.com/m_12088979/tm.htm

Kendisi sonra banada sordu bende mümkün degil demistim ancak bu konusmamızdan sonra Ziver Subsonic i acmıs, sonrasında bana dendiki hani acılmıyordu bu adam acılmıs... Bende o zaman yukarıda ilk verdigim linkteki konuyu acıp üstyönetime bildirdim.

• quote:

@Serkes

En son burada bu tarz bir konu konusuldu

Bu en son Nescafe'nin subsonic benden sonra acıldı vs konusmasından sonra actıgım konu

http://forum.donanimhaber.com/m_12478658/tm.htm

Bu konu ise kendi talebiyle kapatıldıgını simdi ise actırmak istedigini söyledigi konu

http://forum.donanimhaber.com/m_12088979/tm.htm

Kendisi sonra banada sordu bende mümkün degil demistim ancak bu konusmamızdan sonra Ziver Subsonic i acmıs, sonrasında bana dendiki hani acılmıyordu bu adam acılmıs... Bende o zaman yukarıda ilk verdigim linkteki konuyu acıp üstyönetime bildirdim.

Alıntıları Göster
    Madem sadece iki kişi yazmış 50 - 50 :)
    kararımı verdim açmıyorum ve bu şekilde bildiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: selenvirus

Madem sadece iki kişi yazmış 50 - 50 :)
    kararımı verdim açmıyorum ve bu şekilde bildiriyorum.

Alıntıları Göster
    Ok.
  • quote:

Ok.

Alıntıları Göster
    Valla onlar kapattırma isteklerinde nasıl özgürlerse biz de açmakta öyle özgürüz. Kapattırırken neler söyledikleri veya tavırları bile etken olur açma konusunda.

Onlara zorla gelin nickinizi kapattırın diyen yok. Nasıl o konuda karar alırken akılları başlarındaysa şimdi de aynı akıllılıkta davransınlar. Başkalarının açılıp onların açılmaması bizim keyfimize aittir. Çifte standart derlerse de "evet öyle yapıyoruz" dersiniz olur biter. Rahatsız olmaya hiç gerek yok. Ben açarım, ziver açmaz veya tam tersi olur.

Ya o riski göze alsınlar öyle kapatın nickimi desinler, ya da foruma girmeyeceklerse adam gibi girmesinler. Nick kapanmadan da forum bırakılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Valla onlar kapattırma isteklerinde nasıl özgürlerse biz de açmakta öyle özgürüz. Kapattırırken neler söyledikleri veya tavırları bile etken olur açma konusunda.

Onlara zorla gelin nickinizi kapattırın diyen yok. Nasıl o konuda karar alırken akılları başlarındaysa şimdi de aynı akıllılıkta davransınlar. Başkalarının açılıp onların açılmaması bizim keyfimize aittir. Çifte standart derlerse de "evet öyle yapıyoruz" dersiniz olur biter. Rahatsız olmaya hiç gerek yok. Ben açarım, ziver açmaz veya tam tersi olur.

Ya o riski göze alsınlar öyle kapatın nickimi desinler, ya da foruma girmeyeceklerse adam gibi girmesinler. Nick kapanmadan da forum bırakılabiliyor.

Alıntıları Göster
    açmayın ineği bana sattığı ekran kartı bozulmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

açmayın ineği bana sattığı ekran kartı bozulmuş

Alıntıları Göster
    Bence açılsın nicki, PM atan üyeliğin fake olduğunu sanmıyorum. Sonuçta bahsi geçen üye forumda çok zaman geçirmiştir, nickinin açılmasını istediklerine göre de hatasını anlamıştır.

Bu tür nick açma-kapama işlemleri üst yönetimce kesin bir karara bağlanana kadar işlemler aynı çizgi üzerinden yürütülmelidir, diğer üyelikleri açmışsak bunu da açmalıyız. Tam tersi de olabilirdi.

(Not; Bu konuda tek bildiğim üyenin kendi isteğiyle hesabını kapattırdığıdır, ben yinede bana gelen isteği size ileteyim)

Alpyanarın talebi.

Alpyanarın talebi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 11 Mart 2007; 0:30:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Bence açılsın nicki, PM atan üyeliğin fake olduğunu sanmıyorum. Sonuçta bahsi geçen üye forumda çok zaman geçirmiştir, nickinin açılmasını istediklerine göre de hatasını anlamıştır.

Bu tür nick açma-kapama işlemleri üst yönetimce kesin bir karara bağlanana kadar işlemler aynı çizgi üzerinden yürütülmelidir, diğer üyelikleri açmışsak bunu da açmalıyız. Tam tersi de olabilirdi.

(Not; Bu konuda tek bildiğim üyenin kendi isteğiyle hesabını kapattırdığıdır, ben yinede bana gelen isteği size ileteyim)

Alpyanarın talebi.

Alpyanarın talebi.

Alıntıları Göster
    ben alpyanarın bir tersliğini görmedim (tekrar yazıyorum ben görmedim) ancak çoğunluk açılmasın diyorsa tabii ki açılmasın fakat şunu da unutmayalım
    kimleri açmadık ki bu forumda...???...
    nice üyeler nice yöneticilere dünyanın artistliğini yaptığı halde elini kolunu sallaya sallaya forumda gezebiliyor.bu durumda bu üye nin kendi talebi ile kapatılan üyeliği normal şartlarda yine kendi talebiyle açılabilmeliydi.madem ki ceza alarak uzaklaştırılmamış bu durumda açılması bize ne kaybettirir ki...???...
    ya bu işe bir standart getirelim ya da böyle keyfi kararlar vermeye devam edelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

ben alpyanarın bir tersliğini görmedim (tekrar yazıyorum ben görmedim) ancak çoğunluk açılmasın diyorsa tabii ki açılmasın fakat şunu da unutmayalım
    kimleri açmadık ki bu forumda...???...
    nice üyeler nice yöneticilere dünyanın artistliğini yaptığı halde elini kolunu sallaya sallaya forumda gezebiliyor.bu durumda bu üye nin kendi talebi ile kapatılan üyeliği normal şartlarda yine kendi talebiyle açılabilmeliydi.madem ki ceza alarak uzaklaştırılmamış bu durumda açılması bize ne kaybettirir ki...???...
    ya bu işe bir standart getirelim ya da böyle keyfi kararlar vermeye devam edelim...

Alıntıları Göster
    Elma_Sekeri son durumu soruyor? Hesap açılmayacak mı? Kesin bir cevap veriyim üyeye.

• quote:

Elma_Sekeri son durumu soruyor? Hesap açılmayacak mı? Kesin bir cevap veriyim üyeye.

Alıntıları Göster
    evet artık açılmalı bu üye
    eğer çok büyük bir yanlışı olmadıysa açıverelim selen hocam
    tabii ki sizin onayınızla yani...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yazın evlendi biliyorum ama bu hesapla kendisinin girdiginide biliyorum. ( her zaman diyemiyorum emin değilim ama girdigini düsünüyorum. )
  • quote:

Yazın evlendi biliyorum ama bu hesapla kendisinin girdiginide biliyorum. ( her zaman diyemiyorum emin değilim ama girdigini düsünüyorum. )

Alıntıları Göster
    Bana son durumu karısı sordu zaten PM ile Kendisi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ado

Adem abi cok büyük yanlısı yok ama ben 2005 senesinden beri futbol bölümünden kendisini epey iyi tanırım, hırsına her zaman maglup olan bir üye, küfür feyk vs o an icin ne gerekiyorsa cekinmeden yapan birisi.

10larca feyki dısında gözle görülür bir zararı yok.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

Demek istedigimi anlamadın sanırım evet dogrudur evli ama yeri geldiginde kendiside bu hesapla giris yapıyor.
    Kendisi girdiginide gizlemiyorki Gslı bir arkadas sikayetci olmustu ne olucak karım demisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 13 Mart 2007; 23:49:58 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

Demek istedigimi anlamadın sanırım evet dogrudur evli ama yeri geldiginde kendiside bu hesapla giris yapıyor.
    Kendisi girdiginide gizlemiyorki Gslı bir arkadas sikayetci olmustu ne olucak karım demisti.

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    Benim için kesin bir veri yok. Ne yapacağım belli olmuyor. Tutarsızım bu konuda. Yukarıda bir kaç kriterimi yazdım gerçi. O yüzden üyeler bana başvururken risk alıyorlar.

Açmasına açardım bu adamı da benim açmamamdaki sebep visualize nin anlattıkları. Zaten o "eşim" geyiğine de pek inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    şimdi bu durum kendisinin fake hesabı ile yakalanarak kapatılması ile ilgili bir durum olsa dediğinize bende katılırım
    ancak zamanında yaptığı ve belkide bedelini ödediği hatalar için kendi isteği ile kapattırdığı hesabını açtıramaması biraz garip olur
    hesabı açılsın siz fake ini yakalayın yine kapansın bir daha yakalayın fazlasıyla kapansın ama bu durum farklı
    ceza almış bir üyeyi tartışmıyoruz ki açılsınmı açılmasınmı diye
    kendi isteği ile hesabını kapattıran bir üyeden bahsediyoruz
    biz yöneticiyken bile bazen yetkilerimizi aldırıp normal üye gibi forumda takılmayı isteyebiliyoruz veya yönetimi bırakıyoruz sonra geri dönüyoruz çocuk oyuncağı gibi vs vs
    neyse sanırım uzatmaya gerek yok uygun görülürse açılması taraftarıyım...

edit:eşi olayı farklı bir olay
    eşi olduğunu biliyorum ve şu an eşinin hesabından giriş yaptığınıda biliyorum
    ancak buna engel teşkil eden bir durumda yok ki yine aynı konuya dönüyoruz bu üye cezalı değil ki foruma girişi engellensin
    biz hakkı olan hesabını açmazsak adam tabii ki eşinin veya eşimin diye salladığı bir hesap ile giriş yapacak...

neredeyse iki yıldır burada olmama rağmen ben de eşime daha geçen hafta hesap açtım bu forumda
    bu gibi giriş yapan üyelerin varlığını zaten biliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ado -- 14 Mart 2007; 0:12:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Benim için kesin bir veri yok. Ne yapacağım belli olmuyor. Tutarsızım bu konuda. Yukarıda bir kaç kriterimi yazdım gerçi. O yüzden üyeler bana başvururken risk alıyorlar.

Açmasına açardım bu adamı da benim açmamamdaki sebep visualize nin anlattıkları. Zaten o "eşim" geyiğine de pek inanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Benim kendisiyle bir problemimde yok benim kendi görüsüm alpyanar nickli kullanıcı kilitli durumda olsada alpyanar'ın forumda olduguna inandıgım icin cokta problem degil gözüyle bakıyorum ama alpyanar acılırsa alpyanar'ın bir imajı ve kavgalı oldugu onlarca insan var bu kavga öyle boyuttaki tartısma cıkmasına gerek bile yok birinin a dedigine öteki sırf o a dedigi icin b diyor ve baslıyorlar atısmaya...

Alpyanar öyle bir imaj yarattı ki ( sırf alpyanar degil tabi ) artık onlar iyi bile yapsa önyargı olustu bir kere...

Ekleme :

Adem abi söyle söyliyim üye suan kendi hesabını kendisi kapattırdıgı icin girebilir diyorsunuz haklısınızda ama bu üye 4 gün cezalı duruma düstügündede feykle giriyor, üstelik 10larca feyki var suanki durumdan ibaret değil ki son kasifmert olayı mesela Kasifmert'i ben alpyanar'ı ip kontrollerinde gördügümü söylemistim hatta kasifmert'in kuzenı olarak savunma yapan üye yani gecekusu alpyanar'ın cok yakın arkadası aynı mahallede oturuyorlar pendikte.

Ve kasifmert konusunda dendiki kardesi ve birde arkadaslarıda giriyor, ama kasifmert konusunda selenvirus ve diger arkadasların tespitleri genel olarak baska insanların olmadıgı yönündeydi yani tek bir kullanıcının feykleri olduguna inanılıp kapatılmıstı.

Alpyanar banlanacaktı zaten 2-3 feyki cezalandırıldı en son bir konuda agır hakaretlerde bulundu agırda bir ceza almıstı sonrasında cezalı durumdayken feykle giris yaptı ortamı geriyordu herkes anladı artık konuların icinde alp alp diyip duruyordu üyeler kullanıcı icin ardından alpyanar o feyki ile konu acıp ben alpyanar'ım ve alpyanar nickli üyeligimi kapatın dedi, kendiside bu kadar desifre olmaya ve dalga gecilmesine dayanamadı sanırım. Yani zaten banlanma asamasına gelmisken kendisi üyeligini kapattırdı.

Benim görüşlerim bunlar spor bölümünden sorumlu yöneticilerden biri olarak bildiklerimi ve düsüncelerimi aktardım son karar değerli adminlerimizindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 14 Mart 2007; 1:22:12 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.