Şimdi Ara

am3+ anakart tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar fx 6300 lı sistem toplamayi dusunuyorum arastirdim ama onpanel usb3 ve dahili ekrankarti olan bir anakart bulamadim bildiginiz boyle bir anakart varmi acaba 250 tl civari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player07 -- 27 Mart 2015; 22:06:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• player07 kullanıcısına yanıt
    hocam 970 ve 990 yongalı am3+ anakartlarda dahili ekran kartı yoktur. eski 760 yongalı anakartlarda var sadece ama onlarda baya eski alınmaz.aslında siz sistem için bütçenizi söylerseniz daha sağlıklı tavsiyeler gelir.
  • aslında sunun on panel usb3 olsa alcaktim; asus M5A78L-M
    butce hdd ve ssd elimde var onlar haric 1700 dusungum sistem su bide 500w lik bi kasa bakicam
     am3+ anakart tavsiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • player07 kullanıcısına yanıt
    dediğim anakart o zaten hocam 760g o anakartta. 970 yongalı anakartlar bile 3-4 yıllık.o daha da eski.alınmaz artık.şu tarz bir sistem çok daha iyi olur emin olun
     am3+ anakart tavsiye
  • FX6300 + Msı 970 gaming almaya bak iyi olur diyecektimki dolar yüzünden fiyatlar uçmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: player07

Arkadaslar fx 6300 lı sistem toplamayi dusunuyorum arastirdim ama onpanel usb3 ve dahili ekrankarti olan bir anakart bulamadim bildiginiz boyle bir anakart varmi acaba 250 tl civari

AMD'de sadece (yeni nesilden bahsediyorum) APU işlemci + anakart modellerinde dahili (işlemciye gömülü) grafik kartı var. Ancak FX serisi ile uyumlu anakartlarda grafik çıkışı bulunmuyor. Eğer bütçen yeterse 970 Gaming öneririm. Ön panel USB 3.0 çıkışı yanında sağlam OC yaparsın:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-970-gaming-amd-970-sb950-am3-ddr3-2133mhzoc-sata-30-usb-30-anakart.html?srt=UP

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.