Şimdi Ara

AMAZON ALIŞVERİŞ TECRÜBESİ OLAN YOK MU? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fedex'i kullanmayın, newegg ile bilgisayar parçası almıştım(bildiğin kasa topladım), bir tanıdık fedex ile yolladı, gümrüğe takılmamasına rağmen fedex depo parası istemişti gümrük parası kadar
  • Beyler ben şöyle bir sonuca vardım, bu arada hala sipariş etmedim gözlüğü, International Shipping olunca geliyor, Domestic olunca gelmiyor sanırım.
    Mesela bu gözlük geliyor : http://www.amazon.com/gp/product/B003BW790I/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=,
    ancak bu gelmiyor. : http://www.amazon.com/gp/product/B001MU3216/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

• SecoHarry, kac yasindasin? Bir de Harry Potter hayranligin nereden, hala devam ediyor mu? Hangi ilde yasiyorsun?
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 2:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

SecoHarry, kac yasindasin? Bir de Harry Potter hayranligin nereden, hala devam ediyor mu? Hangi ilde yasiyorsun?

Sorgulama gibi oldu bu.
    Neyse söyleyeyim, 17 yaşındayım, lisedeyim, isterseniz liseli deyip dışlayın ama ciddi bir konu açtım, hem tecrübesi olanlar bizle paylaşırlar herkes faydalanır diye... Harry Potter hayranlığım çocukluğumdan geliyor. Hala devam ediyor ve biteceğini sanmıyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Neden sordun bunları, merak ettim?
  • konu açılmışken bududa sorayım deal extremeden urun getirirmek daha mı kolay? ben dealexteremeden 70 dolarlık bi actıon camera getırmek ıstıyorum? freeshipping olan bi ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecoHarry

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

SecoHarry, kac yasindasin? Bir de Harry Potter hayranligin nereden, hala devam ediyor mu? Hangi ilde yasiyorsun?

Sorgulama gibi oldu bu.
    Neyse söyleyeyim, 17 yaşındayım, lisedeyim, isterseniz liseli deyip dışlayın ama ciddi bir konu açtım, hem tecrübesi olanlar bizle paylaşırlar herkes faydalanır diye... Harry Potter hayranlığım çocukluğumdan geliyor. Hala devam ediyor ve biteceğini sanmıyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Neden sordun bunları, merak ettim?

Ucretsiz olarak sana bu gozlugu almak istiyorum. Eylul ilk haftasinda Turkiyede olacagim. Hadi bakalim bu da benden sana bir hediye olsun kucuk hp hayrani. gumruk, kargo parasi ugrasma:) agunes@cisco.com buraya bir hatirlatma yolla.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.