Şimdi Ara

Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar yanda "free ship" işaretleyip öyle süzün, free ship diye birşey var, yıllarca alış veriş yaptım daha dün ss koydum. Kaldı ki gümrük olayı olursa amazon zaten sizden talep ediyor parasını, eğer gümrük az tutarsa paranızı iade ediyor çok tutarsa amazon karşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon kendi satsa 5 dolar kargo parasi alacak ama Spigen sattigi icin 13 dolar kargo parasi cikiyor.Alacagim koruyucu 8 dolar urunden pahali kargo parasi vermek istemedigim icin almadim ben.Toplarsaniz 21 dolara falan geliyor alacak kisilerin haberi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Amazon kendi satsa 5 dolar kargo parasi alacak ama Spigen sattigi icin 13 dolar kargo parasi cikiyor.Alacagim koruyucu 8 dolar urunden pahali kargo parasi vermek istemedigim icin almadim ben.Toplarsaniz 21 dolara falan geliyor alacak kisilerin haberi olsun.

Sende amazon'dan al; amazon evde yapıp üstüne spingen markası mı yapıştırıyor sanıyorsunuz anlamıyorum ki.
  • Nasıl kargo ücreti yok? Neden shipping & handling de 13.99 yazıyor o zaman bende?

Her türlü ucuza geliyor orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 28 Ekim 2015; 21:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBeyaz

quote:

Amazon kendi satsa 5 dolar kargo parasi alacak ama Spigen sattigi icin 13 dolar kargo parasi cikiyor.Alacagim koruyucu 8 dolar urunden pahali kargo parasi vermek istemedigim icin almadim ben.Toplarsaniz 21 dolara falan geliyor alacak kisilerin haberi olsun.

Sende amazon'dan al; amazon evde yapıp üstüne spingen markası mı yapıştırıyor sanıyorsunuz anlamıyorum ki.

Sunun bana Amazon tarafindan satilan linkini bi atsana bakayim.Cok biliyomus gibi konusmayin kac kere alisveris yaptigim yeri senden mi ogrenecem.

http://www.amazon.com/gp/product/B010MVQBBI?keywords=spigen%206s%20plus%20screen%20protector&qid=1446057561&ref_=sr_1_1&sr=8-1

• Arkadaşlar siparişi verdim 3 adet spigen kargosuyla beraber 171 tl aynısını tr den alsam 390 tl ülkemizde resmen soyuluyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sunun bana Amazon tarafindan satilan linkini bi atsana bakayim.Cok biliyomus gibi konusmayin kac kere alisveris yaptigim yeri senden mi ogrenecem.

http://www.amazon.com/gp/product/B010MVQBBI?keywords=spigen%206s%20plus%20screen%20protector&qid=1446057561&ref_=sr_1_1&sr=8-1

Önceki attığım mesajlara bak, birde birşey biliyormuş gibi davranmıyormu

• Ben de BU ürünü dün aldım. 5 dolar kargosu vardı ama 5 dolarlık çekimi kullanarak bedavaya getirdim. Ürün kısaca kargo dahil 64 liraya geldi. Türkiye satış fiyatı 149 TL

Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var

Edit: Ben beğendim illa ki Türkiye'den alırım diyen arkadaşım TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 28 Ekim 2015; 23:04:22 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Önceki attığım mesajlara bak, birde birşey biliyormuş gibi davranmıyormu

Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var

13.99 kargo parasi var urunden pahali Amazon kendi satsa boyle olmazdi,ne demeye calisiyorsun anlamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 28 Ekim 2015; 23:36:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluone

Spigen full cover glass tam kaplayan ekran koruyucu-amazon fiyatı 11 dolar

http://www.amazon.com/Protector-Compatible--Coverage-Tempered-Resistant/dp/B010MVQHR6/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1445949844&sr=1-2&keywords=spigen+iphone+6s+plus+full+cover+glass

Spigen tr fiyatı 130 tl

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6S-Plus-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Kaplayan,PR-1568.html

Şimdi bu kadar fark neyin nesi,kimse vergi kdv demesin bu resmen rezalet bi fiyat politikası,amazon.com'dan sipariş etsek tr ye gönderilirmi.Gönderilirse az 3 tane alınsa kargo ne kadar tutar.

Yalnız ürün 30'unda piyasaya çıkıyormuş. Belki spigentr o yüzden öyle fiyat koymuştur. Ayrıca ebay de deneyin, çok daha ucuza geliyor.

• myfranco kullanıcısına yanıt
    3 adet 2 siyah bir beyaz satın aldım tanesi 57 tl ye geliyor ve emin olun bu fiyata bu model tr de satılmayacak.en fazla ineceği fiyat 99 tl olur.Yani her türlü amazon.com avantajlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3 adet 2 siyah bir beyaz satın aldım tanesi 57 tl ye geliyor ve emin olun bu fiyata bu model tr de satılmayacak.en fazla ineceği fiyat 99 tl olur.Yani her türlü amazon.com avantajlı

Orası kesinlikle doğru.
  • quote:

Boşuna uğraşma dostum anlatamıyoruz, adam hala kargo diyor, şaka gibi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.