Şimdi Ara

AMD x4 945 Anakar Tavsiyesi DD2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İŞlemciyi yeni sipariş verdim uygun fiyatlı anakart bakıyorum 2.el yada sıfır Olabilir. Overclock Yapmayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yardımcı Olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqurues -- 20 Kasım 2009; 2:36:48 >

• ASUS M4A785TD-V EVO yada
    GIGABYTE MA785GT-UD3H
    düşünülebilir..

http://www.teknolojix.com/pinfo.asp?pid=6277
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=5221
  • DD2 öncelikli :) elimde ramlar var Onları KUllanmak istiyorum.
  • GIGABYTE MA785GM-US2H

amd 945'le kullanıyorum, 1 aydan fazla oldu şimdilik bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temren -- 20 Kasım 2009; 2:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temren

GIGABYTE MA785GM-US2H

amd 945'le kullanıyorum, 1 aydan fazla oldu şimdilik bir sorun yok

Peki İŞlemciyi günlük hangi değerlerde Kullanıyosunuz.
  • overclock konusunda zorlamadım

ramleri ve ht link'i sabit tuttum, +0,05 voltaj işlemciye verdim +0,025 kuzey köprüsüne, fsb artırarak ilk denememde 3,6 ghz'ye çıkardım. öyle 2 gün açık durdu bilgisayar daha üstüne de denemedim. sıcaklıklar normaldi. şu an stok hızında kullanıyorum, 3,0 ghz'de de zaten baya yeterli. 945 baya iyi bir işlemci zaten, 95 watt'lık olması da 955 veya 965 kadar o.c yapılmasını sağlar diye tahmin ediyorum

anakarta gelirsek iki mevzusu var, eğer pci-e slotuna bir kart takacaksanız, o yöne çalışan bir kasa fanı iyi olur. kuzey köprüsü tüm amd chipsetlerdeki gibi fazla ısınıyor. fiyatı anakart kadar olan bir ses kartı olduğu için pci-e slota ben fan yönlendirdim...

eğer büyük bir çift slot soğutuculu ekran kartı takacaksanız, elinizde uygun girişli kablo yoksa sata girişlerinden üçü ulaşılamaz duruma geçebilir. ben şimdilik 4850 vapor-x kullanıyorum ufak bir kart öyle bir sorunum olmadı. 5 sata slotu da dolu

daha önce asus 690g kullandım, asus'un driver desteği ve sorun çözme kabiliyeti gigabyte'tan daha iyi yalnız asus'un ddr2, sb7xx chipsetlerde düşük fiyatta iyi boardları yok. 785g evo iyi bir anakart ama o da işte ddr3

bu dediğim model bence fiyatına göre, iyi bir anakart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temren -- 20 Kasım 2009; 7:50:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Temren

overclock konusunda zorlamadım

ramleri ve ht link'i sabit tuttum, +0,05 voltaj işlemciye verdim +0,025 kuzey köprüsüne, fsb artırarak ilk denememde 3,6 ghz'ye çıkardım. öyle 2 gün açık durdu bilgisayar daha üstüne de denemedim. sıcaklıklar normaldi. şu an stok hızında kullanıyorum, 3,0 ghz'de de zaten baya yeterli. 945 baya iyi bir işlemci zaten, 95 watt'lık olması da 955 veya 965 kadar o.c yapılmasını sağlar diye tahmin ediyorum

anakarta gelirsek iki mevzusu var, eğer pci-e slotuna bir kart takacaksanız, o yöne çalışan bir kasa fanı iyi olur. kuzey köprüsü tüm amd chipsetlerdeki gibi fazla ısınıyor. fiyatı anakart kadar olan bir ses kartı olduğu için pci-e slota ben fan yönlendirdim...

eğer büyük bir çift slot soğutuculu ekran kartı takacaksanız, elinizde uygun girişli kablo yoksa sata girişlerinden üçü ulaşılamaz duruma geçebilir. ben şimdilik 4850 vapor-x kullanıyorum ufak bir kart öyle bir sorunum olmadı. 5 sata slotu da dolu

daha önce asus 690g kullandım, asus'un driver desteği ve sorun çözme kabiliyeti gigabyte'tan daha iyi yalnız asus'un ddr2, sb7xx chipsetlerde düşük fiyatta iyi boardları yok. 785g evo iyi bir anakart ama o da işte ddr3

bu dediğim model bence fiyatına göre, iyi bir anakart.

Bilgilendirme için teşekkürler

• asus al hocam..

bende m4a78-e var çok memnunum phenom ıı x4 955 var bide ddr2 1066

herşey süper
  • Süper derken hocam biraz daha açarmısın:)
  • O.C OLAYI ÇOK İYİ 3.8 - 3.9 GHZ DE KULLANIYORUM...

ASUS BOARD ÇOK HIZLI...

SES PROBLEMİDE YOK İŞLEMCİYİ YÜKE GÖRE AYARLA DİYE BİR SEÇENEK VAR İŞLEMCİ VE KASA FAN HIZLARINI YAPTIĞIN İŞE GÖRE KENDİ AYARLIYOR...8+1 GÜÇ SİSTEMİ VAR BOARDDA....

http://www.asus.com.tr/product.aspx?P_ID=Bz2b2aYdPioLbN04&templete=2

İNCELEYEBİLİRSİN...

BENCE ASUS DAN SAŞMA DERİM..GİGABYTE DA KULLANDIM ASUS A GÖRE ÇOK YAVAŞ BENCE...

SAYGILAR...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.