Şimdi Ara

Amerika'da saat TR'den daha ucuz mudur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
14.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bir tanıdığım Amerika'ya gidiyor. Emporio Armani bir saat beğeniyorum uzun zamandır. fiyatı 500 TL civarı. Amerika'daki fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yarı fiyatına filansa arkadaşıma ordan aldırtmayı düşünüyorum.

• ABD ucuzdur ama 500 tl o saate verilmez .Nice güsel saatler var o paraya otomatik?

Buraya sorabilirsin mesela

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=56440688&mpage=28
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

ABD ucuzdur ama 500 tl o saate verilmez .Nice güsel saatler var o paraya otomatik?

Buraya sorabilirsin mesela

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=56440688&mpage=28

haklısınız genelde moda markalarının saatlerine karşı olumsuz bir görüş var ama ben de zor beğenen biriyim ve tasarıma önem veriyorum bu nedenle emporio armani yi almayı düşünüyorum
  • begendigin model resmini vergisim linke koyarsan belki benzer modelini daha kalitelisini sana sunabiliriz.
  • E.ampari saatlerde 50 tl lik kalitesiz quartz mekanizmalar mevcut paranizi cope atmamanizi oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com dan fiyatlara bakın. Aşağı yukarı amerika piyasası ile aynı.

Ben geçen sene fossil 4493 ü arkadaşa 45 dolara aldırmıştım amerikadan .Türkiye'de ise 300 lira civarı.
  • quote:

begendigin model resmini vergisim linke koyarsan belki benzer modelini daha kalitelisini sana sunabiliriz.

beğendiğim saat şu ar0496 . dediğim gibi tasarımından etkilendim çok hoşuma gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Amazon.com dan fiyatlara bakın. Aşağı yukarı amerika piyasası ile aynı.

Ben geçen sene fossil 4493 ü arkadaşa 45 dolara aldırmıştım amerikadan .Türkiye'de ise 300 lira civarı.

amazon daki saatler %100 orjinalmidir replika filan olma ihtimali var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERENGETİ ASLANI

quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Amazon.com dan fiyatlara bakın. Aşağı yukarı amerika piyasası ile aynı.

amazon daki saatler %100 orjinalmidir replika filan olma ihtimali var mı acaba?

Bildiğim kadarıyla replika satmıyorlar ama emin değilim.

Misal senin beğendiğin saat 160 dolar.

http://www.amazon.com/Armani-Classic-Collection-Window-AR0496/dp/B004Q7LOKI/ref=cm_cr_pr_pb_t/180-6876210-0950963

Saat&saat te ise 704 TL

Aradaki fark uçurum.
    Amerikaya giden tanıdığınız var ise oradan aldırın derim.

• İmitasyonun al sıkılınca bırakırsın bu kadar para yazık yani
  • armaninin kendisi imitasyon kalitesinde saat üretir standartları ve malzeme-işçilik kalitesi düşüktür ismine aldanmamak lazım
    o fiyata en azından seiko 5 e yönelmek daha akıl karı
  • Amerikadan saat getirme imkanınız varsa armaniyi falan boşverin birçok kaliteli marka var onlara yönelin. 500 lirada az değil güzel modeller bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictator

Amerikadan saat getirme imkanınız varsa armaniyi falan boşverin birçok kaliteli marka var onlara yönelin. 500 lirada az değil güzel modeller bulursunuz.

bu modeldeki gibi sade , soft, siyah ve şık bir saat bulabilsem belki ama önemli saat markalarının modellerini karmaşık ve bana göre fazla cafcaflı buluyorum. Yoksa zamanında tissot ve seiko almışlığım da var.

bir de Romain Jerome titanic dna sının replikasını aradım bulamadım. zira orjinali çok pahalı biliyorsunuz. bu modelin replikasını nereden bulabileceğim konusunda bir fikriniz var mı acaba ?

• quote:

begendigin model resmini vergisim linke koyarsan belki benzer modelini daha kalitelisini sana sunabiliriz.

şu modelin replikasını nerede bulabileceğim konusunda fikriniz var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: SERENGETİ ASLANI

bir de Romain Jerome titanic dna sının replikasını aradım bulamadım. zira orjinali çok pahalı biliyorsunuz. bu modelin replikasını nereden bulabileceğim konusunda bir fikriniz var mı acaba ?

Replikalar için hiçbir fikrim yok nerden alınır bilmiyorum fakat victorinox modellerine bir bakmanı tavsiye ederim , tissot , orienttede güzel klasik görünümlü modeller olması lazım. Biraz fiyatta çıkabilirsen hamiltonuda tavsiye ederim. Sonuçta amerıkadan aldırıcaksın kafana yatmadımı aldıgın fıyata burda rahat satarsınız.
  • Resimdeki saatin replikası kaç tl dir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.