Şimdi Ara

Amerikadan ne getirtmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ablam bu sene amerikaya gitti master için.arkadaşıda ziyaret için bi kaç günlüğüne yanına gidecekmiş.istediğin bir şey varsa söyle yollayım diyor.bende tabi hemen iphone felan dedim ama genede hala pahalı iphone 5 800 dolar civarı bi fiyattaymış.ipod touch belki olabilir ama onunda garantisi yok tabi.aklıma giysi aldırmak geldi ama tam olarakda bilemedim yanı amerikadan gömlek mont felan getirtmekde biraz saçma oldu sanki sonuçta burdada varlar.(ha çok güzel değişik ve uygun fiyatlı birşey olursa eyvallah)
    yani kısacası önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaaki

beyler ablam bu sene amerikaya gitti master için.arkadaşıda ziyaret için bi kaç günlüğüne yanına gidecekmiş.istediğin bir şey varsa söyle yollayım diyor.bende tabi hemen iphone felan dedim ama genede hala pahalı iphone 5 800 dolar civarı bi fiyattaymış.ipod touch belki olabilir ama onunda garantisi yok tabi.aklıma giysi aldırmak geldi ama tam olarakda bilemedim yanı amerikadan gömlek mont felan getirtmekde biraz saçma oldu sanki sonuçta burdada varlar.(ha çok güzel değişik ve uygun fiyatlı birşey olursa eyvallah)

Hocam iphone lar 16 gb için 700 dolar istiyosan onu öneririm Samsung s3 alacaksan 590 dolar onu da önerebilirim. Ipod touch 32 gb 350 dolar filan istiyosan ipod touch al Türkiye'de 1 yıl garantisi de mevcut

• quote:

beyler ablam bu sene amerikaya gitti master için.arkadaşıda ziyaret için bi kaç günlüğüne yanına gidecekmiş.istediğin bir şey varsa söyle yollayım diyor.bende tabi hemen iphone felan dedim ama genede hala pahalı iphone 5 800 dolar civarı bi fiyattaymış.ipod touch belki olabilir ama onunda garantisi yok tabi.aklıma giysi aldırmak geldi ama tam olarakda bilemedim yanı amerikadan gömlek mont felan getirtmekde biraz saçma oldu sanki sonuçta burdada varlar.(ha çok güzel değişik ve uygun fiyatlı birşey olursa eyvallah)

tekstil amerikada pahalı burayla aynı fiyat yada daha fazla
    elektronikte aynı sayılır aslında
    s3,iphone5 bazı mp3 çalarlar, kulaklıklar,protein tozları buraya göre daha ucuz

• quote:

Tommy ler ve lacoste cok uygun ha birde tr fiyati 1200 tl olan saatler abd de 300 dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında touch şuan için en uygun biçimde alınabilecek mal olarak gözüküyor.lacoste ların fiyatına baktım şimdi polo yaka tişörtler 80-90 dolar felan gene burayla aynı değişen bir durum yok.kulaklık olarakda beats modellerine baktım ama onunda fiyatları türkiyedekine göre çok ucuz sayılmaz.öneriler için teşekkür ederim
    daha ilginç öneriler varmı beyler koskoca amerikada bulunur herhalde birşeyler
  • teknolojik her aleti alabilirsin uygundur.
  • Uluslararası garantisi var al bi tane ipod

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gümrük de fiyat sınırı nedir peki en fazla kaç tane giysi,elektronik alet alınır? bi sitesine baktım ama bulamadım neresinde yazdığını.
  • Bilkom yurtdışı cihazlarına 1 sene garanti veriyor iphone hariç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.