Şimdi Ara

ANALİTİK İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Analitik geometri için fasikül arıyorum başarıyorum yayınları çıkarmış nasıl bilen var mı veya başka bir önerisi olan varsa söylesin lütfen 🙏

• Kenan karadan dinle , üstüne de apotemi çöz. Olay bitmiştir.
  • Apotemi derim ama zorlayabilir
  • Apotemiyi ilk aşamada çözebiliceğimi sanmıyorum çünkü sıfır bile değilim eksilerdeyim diyebilirim.
  • meturan. M kullanıcısına yanıt
    Evet zorlar çünkü analitikte berbatım
  • Hocam analitiği iyi olan biri için acil geonun analitiği yeterli olur mu? Ek fasikül almaya gerek var mı? Analitik yerine lti fasiküle vakit ayırmak daha iyi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nezarettentaharet -- 11 Şubat 2020; 21:31:29 >
  • Valla hocam çözmedim ben ama apotemi en iyisi diye biliyorum.
  • 2019 ayt de çıkan sorular bence gerçekten sağlamdı.eğer onları yapabiliyorsan acil yeterli olur diye düşünüyorum.apotemi çözdüm kaliteliydi.
  • Yapamıyorum çok kötüyüm analitikte o yüzden basitten başlamam lazım
  • Apotemi Lti bitirdikten sonra alayım hocam o zaman.
  • aleim A kullanıcısına yanıt
    onu sana demedim ama supara 11. sınıf soru bankası var çok temel düzey gayet basit sorular.bunun denginde kitap bulursan olur.kazanım sorularını çözmen lazım.
  • Karıştırmışım kusura bakmayın. Ve teşekkürler.
  • Ben 0 ım analitikte acilin fasikulunu aldım güzel gibi çözümlerinde Kenan hoca çözüyor bakabilirsin
  • Yakovpavlov45 kullanıcısına yanıt
    Acil de apotemi gibi gözümü korkutuyor ama çözülmesi güzel düşünücem
  • aleim A kullanıcısına yanıt
    Konu anlatım fasikulu kolay hocam yani ben 0im zorlanmadan çözüyorum sbleri gibi degil
  • Yakovpavlov45 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.