Şimdi Ara

Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
46
Favori
6.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da gece 3te şarjdan çıkarıp sabah 8 bucuçta aldıgım rapor. 4G sürekli açıktı.

Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri
    Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri

• Fotoyu buraya yukleyemiyorum hata oluşuyor.
    yadi.sk
    Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk
    https://yadi.sk/d/AbeGJiGEsXzb9

Banada bakabilir misin?

..19saniye ekran süresi ssleri alırken oldu
    ..Ekran kapalı ama uyanık olan sure 4buçuk saatte 8dk iyi bir sure ama %7şarjim gitmiş nedeni nedir ?

Edit: Telefonumda 4g desteği yok 3g açık wifi kapalıydı birde 1 tane mesaj gelmiş whatsapptan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 16 Haziran 2016; 14:23:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bulduğum bir yöntemle sanki telefonum sarj konusunda biraz daha rahatladı yada bana öyle geliyor ama denemekte fayda var.

Ayarlar / Kilit ekranı ve güvenlik / Mobil cihazimi bul.

buraya tikladigimizda telefonunuzda kayıtlı olan google hesabinizin sifresi ile giris yaparak oradaki 3 seçeneği de kapali konuma getiriyoruz islem tamamdir.
    %100 faydası oluyor diyemem. Banami oyle geldi bilmiyorum ama sanki etkisi oluyor biraz. Deneyebilirsiniz..

Bu arada telefonum S7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar431431 -- 20 Haziran 2016; 1:08:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu yoğun kullandığım zaman telefon ekran süresi 7 saati buluyor ancak telefon norma kullanımda ise şarjı uzun sürüyor ancak ekran süresini 4-5 saat alabiliyorum bu normal mi ya bu kadar fark olması

• Yorum rica edebilirmiyim?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Android Batarya Rehberi ve Sorun ÇözümleriAndroid Batarya Rehberi ve Sorun ÇözümleriAndroid Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri

• tweaker001 T kullanıcısına yanıt
    Better batery uygulamasını nerden bulabilirim acaba

• ftekin06 F kullanıcısına yanıt
    ilk sayfayı okursanız bulursunuz

• Konu güncelliğini yitirmiş sanırım. Konuyu açan arkadaşın verdiği bilgiler ve anlatım tarzı çok iyyidi. Bekliyoruz kendisini tekrardan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ftekin06

Arkadaşlar telefonu yoğun kullandığım zaman telefon ekran süresi 7 saati buluyor ancak telefon norma kullanımda ise şarjı uzun sürüyor ancak ekran süresini 4-5 saat alabiliyorum bu normal mi ya bu kadar fark olması

Bence normal. Ekran açık telefonu kullama saati 7 saat. Bende 7 civarı oyun oynarsam falan. Ancak internet ağırlıklı olursa 8 i buluyor. Yogun kullanım olmayınca ekran kullanım süresi benim de düşük. Bekleme süresi uzun. Nerdeyse 1.5 gün gidiyor. 2 günü zorluyor.
    Benim deneyimlerimden çıkardığım bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

Merhaba hocam.
    Acaba bende kronik bir sorun var mi ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:10:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tweaker001

Gece 3te şarjdan çıkarıp sanah 11 civarı uyanıp hemen rapor aldım. Telefona baktıgımda 1-2 bildirim vardı. 4G gece boyunca dürekli açık kaldı

Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:10:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tweaker001

4G kapalı oldugunda 1 gecede %2 düşüyor. Wifi running %100 diyor o nedir acaba wi fi kapalıydı. ve bişey daha soracağım ben zonguldak izmir gidip geliyorum zonguldakta 1.5 gün gidiyor şarjım izmirde 1 günü çıkaramıyorum neden olabilir hiçbirşey değiştirmedim telefonda
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:10:7 >
  • tweaker001 T kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:10:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Fotoyu buraya yukleyemiyorum hata oluşuyor.
    https://yadi.sk/d/AbeGJiGEsXzb9
    Banada bakabilir misin?

..19saniye ekran süresi ssleri alırken oldu
    ..Ekran kapalı ama uyanık olan sure 4buçuk saatte 8dk iyi bir sure ama %7şarjim gitmiş nedeni nedir ?

Edit: Telefonumda 4g desteği yok 3g açık wifi kapalıydı birde 1 tane mesaj gelmiş whatsapptan
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:9:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar431431

Arkadaşlar bulduğum bir yöntemle sanki telefonum sarj konusunda biraz daha rahatladı yada bana öyle geliyor ama denemekte fayda var.

Ayarlar / Kilit ekranı ve güvenlik / Mobil cihazimi bul.

buraya tikladigimizda telefonunuzda kayıtlı olan google hesabinizin sifresi ile giris yaparak oradaki 3 seçeneği de kapali konuma getiriyoruz islem tamamdir.
    %100 faydası oluyor diyemem. Banami oyle geldi bilmiyorum ama sanki etkisi oluyor biraz. Deneyebilirsiniz..

Bu arada telefonum S7
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:9:48 >

• quote:

Arkadaşlar telefonu yoğun kullandığım zaman telefon ekran süresi 7 saati buluyor ancak telefon norma kullanımda ise şarjı uzun sürüyor ancak ekran süresini 4-5 saat alabiliyorum bu normal mi ya bu kadar fark olması
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:9:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burberrys42

quote:

Bence normal. Ekran açık telefonu kullama saati 7 saat. Bende 7 civarı oyun oynarsam falan. Ancak internet ağırlıklı olursa 8 i buluyor. Yogun kullanım olmayınca ekran kullanım süresi benim de düşük. Bekleme süresi uzun. Nerdeyse 1.5 gün gidiyor. 2 günü zorluyor.
    Benim deneyimlerimden çıkardığım bu.

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:9:37 >

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:9:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytwin_

Konu güncelliğini yitirmiş sanırım. Konuyu açan arkadaşın verdiği bilgiler ve anlatım tarzı çok iyyidi. Bekliyoruz kendisini tekrardan :)
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:9:23 >
  • Bu aralar ril-fd kullanımda. Deepsleepe girmesini engelliyor telefonun.. Fikri olan var mı

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.