Şimdi Ara

ankara ayrancı anadolu lisesi olan varmı veya biliyormusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar okul nasıldır iyimidir orda okuyanlar yardım ederse çankayada olması biraz sorunda

düzeltme:yanlış okul ismi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 17 Eylül 2009; 2:08:42 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ayrancı Anadolu Lisesi: Kapsamlı Bir Bakış

Ankara'nın Ayrancı semtinde bulunan Ayrancı Anadolu Lisesi, uzun yıllara dayanan bir eğitim geçmişine sahip prestijli bir eğitim kurumudur.

Yorumlar

Öğrenciler ve veliler tarafından yapılan Ayrancı Anadolu Lisesi yorumları genel olarak olumludur. Öğrencilerin akademik başarılarından, öğretmenlerin kalitesinden ve okulun sunduğu olanaklardan memnun oldukları görülmektedir.

Eğitim

Okul, sosyal bilimler, fen bilimleri ve dil alanlarında kapsamlı bir eğitim müfredatı sunmaktadır. Öğrencilere, üniversiteye hazırlık için gerekli becerileri ve bilgiyi sağlamayı amaçlayan güçlü bir akademik program sunulmaktadır.

Öğretim Kadrosu

Ayrancı Anadolu Lisesi, alanında uzman ve deneyimli bir öğretim kadrosuna sahiptir. Öğretmenler, öğrencilere bireysel destek ve rehberlik sağlamaya kendini adamıştır.

Olanaklar

Okul, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini destekleyen çeşitli olanaklara sahiptir. Bunlar arasında modern laboratuvarlar, kütüphane, spor tesisleri ve öğrenci kulüpleri yer almaktadır.

Fotoğraflar

Ayrancı Anadolu Lisesi'nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarında okulun kampüsü, sınıfları ve olanaklarının fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bu fotoğraflar, okulun fiziksel altyapısı hakkında fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Sonuç

Ayrancı Anadolu Lisesi, Ankara'da kaliteli bir eğitim arayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Güçlü akademik programı, deneyimli öğretim kadrosu ve kapsamlı olanakları ile öğrencilere üniversiteye ve gelecekteki kariyerlerine hazırlanmaları için gerekli desteği sağlar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • ii lisedir güzel lisedir sorun yaşamassın çok köklü bir lise ama yeni anadolu lisesi oldu orta seviyede bi eğitim alırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

ii lisedir güzel lisedir sorun yaşamassın çok köklü bir lise ama yeni anadolu lisesi oldu orta seviyede bi eğitim alırsın...

kusura bakma yanlış okul ismi yazmşım
  • 3 yıl önce ordan mezun oldum. Ben okurken süper liseydi sonra anadolu lisesi olmuş. Hocaları falan aynı hala sadece binasının yeri değişmiş. Eğitimi kötüye yakındır, sadece adı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodwayne

3 yıl önce ordan mezun oldum. Ben okurken süper liseydi sonra anadolu lisesi olmuş. Hocaları falan aynı hala sadece binasının yeri değişmiş. Eğitimi kötüye yakındır, sadece adı var.

anadolu tarafının bütün hocaları değişmiş bugun müdürü öyle dedi bide her sınıfta pc tepegöz filan şaşırdım yeni bi anadolu lisesine göre çok fazla iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: __koleksiyoncu__

quote:

3 yıl önce ordan mezun oldum. Ben okurken süper liseydi sonra anadolu lisesi olmuş. Hocaları falan aynı hala sadece binasının yeri değişmiş. Eğitimi kötüye yakındır, sadece adı var.

anadolu tarafının bütün hocaları değişmiş bugun müdürü öyle dedi bide her sınıfta pc tepegöz filan şaşırdım yeni bi anadolu lisesine göre çok fazla iyi

Müdürün ismini biliyor musun ? Biz süper lisedeyken de vardı tepegöz , pc falan sadece hazırlıkta kullanmıştık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: __koleksiyoncu__

quote:

Müdürün ismini biliyor musun ? Biz süper lisedeyken de vardı tepegöz , pc falan sadece hazırlıkta kullanmıştık.

biz ilk düz kısmına gittik yanlışlıkla ordaki müdür yandaki okul dedi ordaki müdürle konustuk müdür orta boylarda bıyıklı kumral sesi hafif ince iyi biri gibi bütün sınıfları gezdim tepegöz pc vardı
    bu yıl 12tıp çıkardı 120kişi arasındanbide yüzde 80başarısı filan var okulu

müdürün adını şimdi hatırladım Şerafettin DELİALİOĞLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 18 Eylül 2009; 0:58:15 >

• 2003-2007 yıllarım Ankara Ayrancı Süper lisesinde geçti

Anadolu lisesinin binası eğitimi tamamen özerktir

güzeldir şerafettin delialioğlu dincidir ama iyidir

git derim yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

2003-2007 yıllarım Ankara Ayrancı Süper lisesinde geçti

Anadolu lisesinin binası eğitimi tamamen özerktir

güzeldir şerafettin delialioğlu dincidir ama iyidir

git derim yani..

öğrenciler nasıldır peki
    alpaslan anadolu=ülkücü yuvası
    fetiye kemal mumcu=solcu yuvası

siyasi anlamda değil sadece bu okullar çok fazla siyasi propoganda yapıldıgından diyiyorum bu okulda çankayada oldugundan çok fazla siyaset dönermi ben zaten siyasetten kaçtım burda yakalanmayım bari öğrencileri nasıl bide her okulda sorunlu öğrenci cıkarda sorunlu öğrenci azmı çokmu bu okulda
  • Her lisede öyle ufak örgütlenmeler vardır abartmamak lazım

Ama ayrancı anadoludakilerin hepsi zaten süt, hiç 1 şey olmaz

Yeni binaya taşındılar parke zemin,her sınıfta projeksiyon, kendilerine özel dolapları filan

Bayaa iyiydi

Şerafettin Delialioğluna biraz da para yedirirsen

güzel ortalamayla bitirirsin liseyi.
  • Düz liseden farkı yok ki..
  • Sağolun beyler bu yardımcı oldu bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.