Şimdi Ara

@ANKARA BALCONY COOLER@ Q6600@4.0Ghz/ZOTAC 512MB GTS 3DMARK06 17351 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Brandybuck

Bir GTS skoruda benden full hava stok 25C oda sıcaklığı

@ANKARA BALCONY COOLER@  Q6600@4.0Ghz/ZOTAC 512MB GTS 3DMARK06 17351

bu SLI sonucu sanırsam 19014 alan bir arkadaş vardı bir kaç link altta ondada aynı işlemc vardı yaklaşık aynı değerlerde hatta onun ekran kartı daha iyi o.c olmuş durumda ve skor 19014 tü....

edit: skor 2005 te verilmiş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsen19 -- 31 Aralık 2007; 16:27:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetsen19

quote:

Orjinalden alıntı: ((( free_man )))

ahmet yaz için planların varmı peki ? derin dondurucu varmı evde yerini ayarlamaya başla şimdiden

aklımda çok fikir varda olurmu yada mevcutmu bilmiyom yaz'ın sıvı soğutma başımı epey bir ağrıtmıştı su kaynıyodu resmen cpu Quad olunca kaynatıyodu suyu, aslında o su tankına parmak kalınlığında bir demir çubuk olsa ve onun bi güç girişi olsa da psu ya bağlasak 12v yerinden sonra o çubuk soğuma yapsa çubuğuda su tankının içine yerleştirsek yaz kış çözüm olur ama işte şimdilik arge çalışmalarına başlamak gerek bütçeyide ayarladığımızda 2020 gibi sonuçlanır

Sonra eve gelen misafir arkadaş elini suya soksa, çarpılsa, sen de adam öldürmekten hapse girsen sonra hücrende o demirle kaçış için tünel kazmaya başlasan, sonra yakalansan daha da ceza yesen Ne güzel anlatmışsın Ahmetcüüm

• arkadaşlar dün gece yada bugün sabah 9:30 da uyudum bütün gece ayaktaydım işte yeni yıl, tv falkan dreken o.c yi saat 4 e doğru biraz uğraşayım dedim kaptığım gibi kasayı hoop tekrar balkona koydum şunu iyi anladım sabah 5-6 civarları acayip bir soğuk oluyor anakrada evde keçiörende yüksek bir yerlerde olunca acayip soğuk ve rüzgarlı bir hava vardı, alet tekrar 4.05 ghz de açıyor fakat daha da ileri gidemedim çünkü 4.0ghz de çok satbil olmuyor alet sıcaklık değerlerinde tüm fanlar %100 devirde çalşıyor mağlum dışarıda olunca ses gelmiyor, fakat sıcaklıklarda 20 li rakamlara hiç rastlamama rağmen işlemci nedense daha yukarı çıkmadı aslında ben çıkaramadım en fazla 1.75 v denedim ama X38 Dq6 nın ince ayarlarını bilemiyorum hani sıcaklıktan yana hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen 4.2 Ghz veya daha fazla olması için ne yapmam gerkir bilemiyorum değerli fikirleriniz olursa paylaşmanız ümidiyle tüm arkadaşlara sağlıklı, mutlu, başarılı bir 2008 dilerim....

bu o.c benim için bir sevda değil uğraştığım iş gereği işlemciyi ne kadar max. kullanırsam o kadar güzel olacak....

• sen getir işlemciyle ekran kartını bizde güzel bi değer alalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: EMRES754

sen getir işlemciyle ekran kartını bizde güzel bi değer alalım

Yaw getirmek problem değilde asıl problem size getirdiğimde sizin aldığınız değerlerde ben evde kullanabilecekmiyim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsen19 -- 2 Ocak 2008; 10:27:46 >
  • e voltajda o kadar cimri olursan tabi çıkmaz Ben 1.8 verdim e6600'e, 2160'a vs vs Elini korkak alıştırma. Benim test yaptığım ortam sıcaklığı 15 derece idi hem de
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

e voltajda o kadar cimri olursan tabi çıkmaz Ben 1.8 verdim e6600'e, 2160'a vs vs Elini korkak alıştırma. Benim test yaptığım ortam sıcaklığı 15 derece idi hem de

koray aslında dediğin doğruda bu gigabyt'ın ince ayarlarını tam yapabilsem anlayabilsem...sorun olmazda neyse çözecez bi şekilde

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetsen19

quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

e voltajda o kadar cimri olursan tabi çıkmaz Ben 1.8 verdim e6600'e, 2160'a vs vs Elini korkak alıştırma. Benim test yaptığım ortam sıcaklığı 15 derece idi hem de

koray aslında dediğin doğruda bu gigabyt'ın ince ayarlarını tam yapabilsem anlayabilsem...sorun olmazda neyse çözecez bi şekilde

Yahu Ahmet bey kardeşim, ne ince ayarı işte fsb ve gmch'a +0.3 leri ver, sonracığıma cpu ya 1.8, ramlere kafana göre falan derken bakmışsın oc olmuş, yok speed step filan uğraşmana gerek yok, ben hiç dokunmuyorum onlara. Fsb sınırını buldun mu işlemcinin sen, çarpan düşürüp fsb yükselterek yapıyosun, biliyosundur herhalde, tabi çarpan kilidi var mı o da bi soru, e21xx serisinde yoktu.

• İşlemciyi faz değişim soğutucusuyla ekran kartınıda sadece ekran kartına adanan bi su soğutma sistemiyle soğutcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 4 Ocak 2008; 23:09:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.