Şimdi Ara

Ankara NATA VEGA Aqua Vega Akvaryum’a Giriş Bileti 7tl.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
30.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yavuzyavuz06

http://icimdengeldigigibii.blogspot.com/2012/04/turkiyenin-en-buyuk-akvaryumu-aqua-vega.html

adresinden aldığım fiyat listesini ekledim.

ancak iki farklı bölüm var gibi,
    bilet hangisi için geçerli bilen varmı?

Ankara NATA VEGA Aqua Vega Akvaryum’a Giriş Bileti 7tl..

güzel soru bende merak ettim ama tahminim ortada olan akvaryum dedikleri için geçerli

• akvaryumda bildiğin akyalar mırmır sürülerine saldırdı gözümün önünde bir daha tebrik ettim akyaları kılıbık köpek balığıda sadece diş göstersin piyasada ulan madem köpek balığısın bir atraksiyona gir bir iki balık kovala planktonmu yiyor denyo çözemedim ki o kadar dişi varken birde plankton yiyorsa zaten kılıbığın önde gideni arkadaşlar kesinlikle gidin mükemmel bir deneyim karagözden, minekopa, eşkinadan kırlangıca türkiyedeki çoğu balık bu akvaryumda var hatta tropikal ve resif cinsleride var canım cekti bir daha mı gitsem ben yaaa

• eski fırsat bir daha yemez arkadaşlar çünkü ilk denmeydi tuttu şimdi fahiş fiyatla bunu yaptılar ve akvaryumdan başka güzelliği yok gördüğünüz üzere ..

bunu da alan çok bundna sonrakine daha fahiş durumla karşılaşabiliriz..
  • farklı iki bölüm mü var?
    farklı biletler mi ?
    gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzyavuz06

farklı iki bölüm mü var?
    farklı biletler mi ?
    gerekiyor

farkı bölümler ve ama ikinci bölüm açılmadı sanırım. sadece akvaryuma giriş var
  • 15 olsada girilir...Kesinlikle görülmesi gereken bir yer...Çocugunuz varsa kesin götürün. Sıcaklardada çok iyi geliyor :D

Haftasonu oradaydım, çektiğim 1-2 resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 19 Haziran 2012; 15:26:41 >

• forumdaki bi arkadaş fikirmetre çek onayı karşılığında 5 tane grupfoni 1o tl vermişti. onunla almıştım 4 adet. açıkçası bana çok yavan geldi. tünel diyince daha ihtişamlı bi şey bekliyodum. bana çok basit geldi. bi de girerken foto çektiriyorlar. fotoşopla sanki akvaryumdaymışsın havası yaratıyorlar ama çok amatörce çok sırıtıyor. çıkışta da utanmadan bu resin için düğnlerdeki gibi 15 tl istiyolar. tabi ki almadım. şöyle söyliim bi daha. burası pek tutmaz gibi bi gidenin bi daha gideceğini sanmam
  • fiyatlar aşırı pahalı bir giden bir daha gitmez ama ben bir kere bile gitmem cidden çok pahalı zaten tek gezilmez gidince toplu gideceksin tadı çıkacak ucuz yapmaları lazımdı çok aşırı fiyat altı üstü geziyorsun ufacık mekanı 5 lira olması lazım sürümden kazansınlar ana baba günü olsun giden birilerine göstermek için tekrar gitsin akılları sıra zeki olduklarını sanıyorlar pahalı yapınca aptal sürüsü işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 5 Ekim 2012; 19:23:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.