Şimdi Ara

Ankara Sincan ilinden Keçiörene Nasıl Gidebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ankara Sincan semtindeyim şuan. İzmirden mülakat için geldim ankaraya sincanda arkadaşlarımın yanında kalıyorum. Sincandan keçiörene gitmem gerekiyor. Dolmuş veya otobüsle keçiörene nasıl gidebilirim sincandan. Keçiören Şelalesine gitmem gerekiyor. Yardım ederseniz çok sevinirim..

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sincandan Keçiören'e Nasıl Gidilir?

Ankara'nın Sincan ilçesinden Keçiören ilçesine ulaşmak için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. En uygun yöntem, mesafeye ve kişisel tercihlerinize bağlıdır.

Dolmuş ile Ulaşım:

• Sincan Devlet Hastanesi önünden hareket eden ve Keçiören Merkez'e giden dolmuşlar bulunur.
    • Dolmuş güzergahı, Sincan Meydanı, Bağlum, Mamak Yolu ve Keçiören Merkez'den geçer.
    • Yaklaşık 30-45 dakikalık bir yolculuk süresi vardır.

Otobüs ile Ulaşım:

• Sincan Belediyesi'nin 553 numaralı otobüsü Sincan Meydanı'ndan Keçiören Merkez'e hizmet verir.
    • Otobüs güzergahı, Sincan Meydanı, Bağlum, Mamak Yolu, Yeşilbayır ve Keçiören Merkez'den geçer.
    • Yaklaşık 45-60 dakikalık bir yolculuk süresi vardır.

Özel Araç ile Ulaşım:

• Sincandan Keçiören'e özel araç ile ulaşım yaklaşık 15-20 dakika sürer.
    • Mesafe yaklaşık 10 kilometredir.
    • Özel araç ile Keçiören'e ulaşmak için D-100 karayolunu kullanabilirsiniz.

Diğer Bilgiler:

• Ulaşım saatleri ve ücretleri, kullanılan ulaşım şekline göre değişebilir.
    • Güncel bilgiler için ilgili ulaşım şirketlerinin web sitelerini veya telefon numaralarını kontrol etmeniz önerilir.
    • Keçiörenden Sincana'a dönüş için de aynı ulaşım seçeneklerini kullanabilirsiniz.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • ulusa git ordan dolmus gidiyordur keciorene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

ulusa git ordan dolmus gidiyordur keciorene.

arkadaş doğru diyo ulus keçiören yazan dolmuşlara bin götürürler seni bu arada keçiörenin tam neresinde
  • Metroya bin ulusa git oradan dolmuşa bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

ulusa git ordan dolmus gidiyordur keciorene.

arkadaş doğru diyo ulus keçiören yazan dolmuşlara bin götürürler seni bu arada keçiörenin tam neresinde

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Estergon kalesine gitmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

Metroya bin ulusa git oradan dolmuşa bin.

Sincanda metro yok sanırım. Ulusa gitmem için yine dolmuş veya otobüs kullanmalıyım.
  • Sincan'dan Ulus dolmuşuna bin. Ulus'ta dolmuşların toplandığı bir yer var. Oradan Keçiören, "Asfalt" dolmuşuna biniyosun ve tam Estergon Kalesi'nin önünden geçiyor. Bu arada ne için geleceksin Estergon Kalesi'ne Bize baya yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

Sincan'dan Ulus dolmuşuna bin. Ulus'ta dolmuşların toplandığı bir yer var. Oradan Keçiören, "Asfalt" dolmuşuna biniyosun ve tam Estergon Kalesi'nin önünden geçiyor. Bu arada ne için geleceksin Estergon Kalesi'ne Bize baya yakında.

Artık Ankarada yaşayacağım,okuyacağım. Kız arkadaşım vardı keçiörende. Ankara'ya geldiğimi duyunca çağırdı nasıl ulaşacağımı söyledi ama ben unuttum tekrarda soramadım. Sizlere sorayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaun White -- 4 Ekim 2011; 12:23:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.