Şimdi Ara

Ankarada böle dersane (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sınavdan sonra bu yazdıklarını hatırlarsın inş.
  • [Deleted by Admins]
  • °<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>Daha bu asamada insallahla maasallahla bu isler olmaz. Once calisacak ondan sonra Insallah diyecek. Oyle calismadan kazanilmiyor<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    <b>İnşâllah</b>: Allah'ın yapması, (inşaat)
    <b>Maşâallah</b>: Allah'ın dilemesi (meşiet)
    Bunlar olmadan yaprak düşmez diye inanırız biz.

° FEM - Resmi adı Fırat Eğitim Merkezi, Maltepe neyin kısaltması acaba? [afro] Amma da çoklar ya, kim gidiyor bu kadar çok? Millet bilmiyor mu, görmüyor mu hali? Heralde herkes üniversite kazanmak için göze alıyor bunu. Dersane de karşılığını veriyor, doğruya doğru.

Asıl şikayet edilecek olan onca cazip şartlar sunmasına rağmen diğer deranelerin böyle çoğalamaması. Adamlar her kazandığını yiyor, eğitim yatırımına dönüştürmüyor demek.

° Abi siz ne yapıyorsunuz ya, hayatımda hiç günde 150 soru çözmedim. Bir defa kasıp 7 saat fizik sorusuna abandım, 120-130 belki olmuştur. Yine de Teknik Üniversite'yi kazandım, ilk bine de girdim vaktiyle ÖSS'de. Sizin NASA'ya başlamanız lazım bu şartlarda günde 700 soruyla falan, öyle mi yoksa? [krl]

• Mesudum
    MIKE sözel bölümde zaten. Sayısalda günde 150 soruyu çözmek biraz sıkar. Yani benim için öyleydi. Biz de bi kere dersanenin etütünde zorla(!) 9 saat tutulmuştuk da 1 ayda çöebileceğim soruyu orada 9 saate çözmüşüm. Günde 10-15 soru anca çözerdim yaw çok tembeldim ben galiba [:P]
  • Sözelci.. İşi bitirmiş.. Ben TMlerde sürünüyorum.. İşin yoksa soru çöz ondan bundan..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MIKE-TYSON</i>
    <br />peki senin sınıfındada yüzünde orangutan gibi tüyleri olan insan kılığında Zombi varmı ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Mike dostum sana manalı bir söz :
    "Yaratılanı hoş gör Yaradandan ötürü "

yani senin anlayacağın adamı hoş göreceksin ok
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br />Mesudum
    MIKE sözel bölümde zaten. Sayısalda günde 150 soruyu çözmek biraz sıkar. Yani benim için öyleydi. Biz de bi kere dersanenin etütünde zorla(!) 9 saat tutulmuştuk da 1 ayda çöebileceğim soruyu orada 9 saate çözmüşüm. Günde 10-15 soru anca çözerdim yaw çok tembeldim ben galiba [:P]

BENİ MIKE TYSON gelse zorla etüdde tutamaz.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingülcan</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MIKE-TYSON</i>
    <br />peki senin sınıfındada yüzünde orangutan gibi tüyleri olan insan kılığında Zombi varmı ?

yahu yaradan onları sakallı mı yaratıyor?

• ne maşaallah(allahın maşası) ne de maaşallah(allahın maaşı) doğrusu maşallah dır mesudum. [bye]
    mike,üniversitede hangi bölümleri düşünüyosun?
    bende bu sene sınava tekrar girip hem çalışıp hem de 2. üniversite olarak hukuk okiim diyorum,spesifik ve özellikli bir meslek seçmek en iyisi [^]
  • Sağol Stuka. Türkçe sözlüklerde Maşallah yazar, haklısın, "Nazar değmesin, aman ne güzel" gibi bir anlamı vardır.. Ancak Arapçasından okursan Maşâallah olduğunu görürsün. Zaten <b>maş<i>â</i></b> ile <b>maşa</b> aynı şey değil, â'deki ^ inceltme işaretine dikkat.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mobile</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingülcan</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MIKE-TYSON</i>

yahu yaradan onları sakallı mı yaratıyor?

walla güzel soru sormuşsun
    seni tebrik ederim arkadaş
    bildiğim kadarıyla hemen cevaplıyorum

aslında hayır diyebiliriz
    çünkü sakal normal olarak sonradan çıkar
    ve sadece erkeklerde çıkar

ama kızın biri azmederse
    kendini jiletleye jiletleye
    sakal da çıkartabilir

bazen anormal olarak
    1,5 veya 2 yasındaki çocuklarda
    hormonal bir bozukluk olarak sakal cıkar
    bunun tadavisi vardır

Eee bitti bu kadar

• MALTEPENIN OZEL SINIFLARINDA DEGILSEN ALACAGIN BI POK YOK BENDEN SOYLEMESI.

KESKE FINAL E YAZILSAYDIN
  • dostum özel sınıfta değilim.
  • mıke sen nerde oturuyon semt.. senle tanışmak beni memnun etti senın oturup bir yerde çay vs içelim maksat iş olsun ..
  • uzağız dostum.

Ankara
  • walla mike o zaman 1 yil kendini soyutla abicim. universitede elini atsan bi kiza çarpar zaten.sabrin sonu selamettir. :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by hackerteam06</i>
    <br />walla mike o zaman 1 yil kendini soyutla abicim. universitede elini atsan bi kiza çarpar zaten.sabrin sonu selamettir. :)
    bakacaz artık...kızdan önce kendimi düşünmem lazım...
  • öss yi büyütmeyin yahu o kadar.dersane analizine gidilecek kadar thaşaklı bir olay değil ki bu.aç soru bankanı,çöz soruları,teknikleri ezberle,vira bismillah...üniversitedesin işte..
  • bizim oraya gitmiş bi arkadaş sınıfta herkesin adı Ali ve Muhammed di bi benim ki göktuuu du demişti hala öle mi???
    [bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
  • malesef öle.Fethullah felanda var.ama arkadaşlarım için sölediklerime özürdiliyorum.Hepsi cana yakın insanlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.