Şimdi Ara

ANKET E SENDE KATIL Bİ KELİME İLE :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPMAYI DÜŞÜNEN BİRİ OLARAK.... MÜŞTERİ OLSANIZ İSTANBUL FİRMASINI MI TERCİH EDERSİNİZ YOKSA FARKETMEZMİ? yada sunu söyleyeyim istanbul firmaları size dahamı güvenilir gelir yoksa farketmezmi???

• BEN NETTEN ALIŞWERİŞE GUWENMEM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LINEBACKER

BEN NETTEN ALIŞWERİŞE GUWENMEM.
    quote:

+100000000
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

quote:

+100000000

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: heartlss

quote:

+100000000

+1

• quote:

quote:

+100000000

Alıntıları Göster
    ucuz olmalı ,pesın fıyatına taksıt olmalı , kargoyu ne olursa olsun satan odemelı, peket geldıgınde urunun odemesını yapmalıyım fırma kurumsal bır kımlık yanı sırket olmalı en az 5 yıl once kurulmus olmalı v.s.

• quote:

quote:

+100000000

Alıntıları Göster
    bence şöle düşünelim nüfusun oranının marmarada fazla olduğunu istanbulda maximun olduğunu düşünürseniz cvp zaten açık oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: piranha

bence şöle düşünelim nüfusun oranının marmarada fazla olduğunu istanbulda maximun olduğunu düşünürseniz cvp zaten açık oluyor

Alıntıları Göster
    güvenilir olmalı
    markalaşmış isim yapmıiş bir firma olmalı
    tabi senin bu iş için yeterli semayen var mı bilmiyorum ama reklamda önemli
    kapıda ödeme olmalı gerek nakit gerekse kredi kartıyla
    telefon edince opeartör değilde aklı başında ne dediğini ne yaptığını bilen bir sekreter olmalı en azından ve telefonları meşgul olmamalı
    sitede firma isminden şirketin adresine telefonuna varıncaya kadar gerekli tüm bilgiler olmalı
    sitedeki fiyatla ödeme yapılan fiyat aynı olmalı (netten alışveriş edenler bilirler)
    site ismi olrak akılda kalıcı ve etkileyici bir isim olmalı
    teslimat sırasında kargo firmasından kaynaklanan aksaklıkları zamanında haber vermeli v.s. ..v.s.......

sen bunları ve diğer olması gerekenleri yaptığın taktirde bu işte fazlasıyla başarılı olursun
    hade kolay gelsin

not: sadece bunlarla iş bitiyor sanma daha çok şey var haberin ola

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan

quote:

quote:

+100000000

+1

Alıntıları Göster
    +2
    quote:

Orjinalden alıntı: efekan

quote:

quote:

+100000000

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: scudman

güvenilir olmalı
    telefon edince opeartör değilde aklı başında ne dediğini ne yaptığını bilen bir sekreter olmalı en azından ve telefonları meşgul olmamalı
    sitede firma isminden şirketin adresine telefonuna varıncaya kadar gerekli tüm bilgiler olmalı
    sitedeki fiyatla ödeme yapılan fiyat aynı olmalı (netten alışveriş edenler bilirler)
    teslimat sırasında kargo firmasından kaynaklanan aksaklıkları zamanında haber vermeli v.s. ..v.s.......

sen bunları ve diğer olması gerekenleri yaptığın taktirde bu işte fazlasıyla başarılı olursun
    hade kolay gelsin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: scudman

güvenilir olmalı

hade kolay gelsin

+99999
    Ve sattığın ürünün bütün özelliklerini yazarsan (klişeleşmiş özellikleri deil) senin için çok daha iyi olur. En basitinden işlemcilerin üzerindeki kodlar. Sırf bunununla bile birçok müşteri bulabilirsin.

• quote:

quote:

+100000000

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

+100000000

+9999999999999999999999999999999999

• quote:

Orijinalden alıntı: csniper

quote:

Orjinalden alıntı: scudman

güvenilir olmalı

hade kolay gelsin

+99999
    Ve sattığın ürünün bütün özelliklerini yazarsan (klişeleşmiş özellikleri deil) senin için çok daha iyi olur. En basitinden işlemcilerin üzerindeki kodlar. Sırf bunununla bile birçok müşteri bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    İNTERNET ÜZERİNDEN ALIM VE SATIMLARDA GÜNÜMÜZ TÜRKİYESİNDE TOPLAM AĞZI YANAN MÜŞTERİ SAYISI 7 BUÇUK MİLYON KİŞİ CİVARINDAYMIŞ... BU BİLGİYİ HÜRRİYET GAZETESİ'NDE OKUMUŞTUM... O GÜNDEN SONRA DA BU OLAYA KARŞI DURDUM... PARAN VARSA GİDER İSTEDİĞİN DÜDÜĞÜ ÇALARSIN KARDEŞİM... İNTERNETTEN ZURNA BİLE ÇALINMAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: piranha

Alıntıları Göster
    artık sürekli internetten alışveriş yapan biri olarak söylüyorum. her karta taksit şart! öncelikle bu halledilmeli. ayrıca adres açık olmalı yani bi şüpem olmamalı istedimde gidip dükkanı rahatca görmeliyim. buda istanbulda olmasını şart koşuyo. ayrıca call center çok önemli, bana sürekli düzgün ve mantıklı cevap verebilcek bi eleman olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

artık sürekli internetten alışveriş yapan biri olarak söylüyorum. her karta taksit şart! öncelikle bu halledilmeli. ayrıca adres açık olmalı yani bi şüpem olmamalı istedimde gidip dükkanı rahatca görmeliyim. buda istanbulda olmasını şart koşuyo. ayrıca call center çok önemli, bana sürekli düzgün ve mantıklı cevap verebilcek bi eleman olmalı.

Alıntıları Göster
    istanbul dışında oturduğum için bence istanbul'da olmasının hiç bir önemi yok. Güvenilir, kredi kartına peşin fiyatına uzuuun vade imkanı, hızlı olması benim için en önemli kriterler. Yoksa ben ABD ve Ingiltere gibi yurtdışından bile pek çok kez alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım...

• istanbul içi yada dısı farketmez... ama güvenilir olmak gerekir ve tabiki fiyatların uygun olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavun85

istanbul içi yada dısı farketmez... ama güvenilir olmak gerekir ve tabiki fiyatların uygun olması...
    Öncelikle bu çağda biz hala internette alışverişe güvenemiyorsak gerçekten bir ayıp, yani millet internetten nerdeyse işini yapacak konuma geldi bizdeki şu üç kağıt olayı hala bitmedi,

Neyse sanırım ben internetten alışveriş yapıp başı ağrımayan azılı bir grubun içindeyim hala, bakalım uzun süre kalabilecek miyiz,

@scudmana katılıyorum, Ülkemizde internetten alışverişin güvenilirliğini arttırmanın en güzel yollarından biri de kapıda ödeme alınması, bunu sağlayabiliyorsanız, İst ya da başka bir şehir farketmez, tabi bence de reklam önemli, ayrıca satış sonrası destekte en az satış zamanındaki kadar istekli ve çözüm bulucu bir faktör olmanız gerekli düşüncesindeyim

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Öncelikle bu çağda biz hala internette alışverişe güvenemiyorsak gerçekten bir ayıp, yani millet internetten nerdeyse işini yapacak konuma geldi bizdeki şu üç kağıt olayı hala bitmedi,

Neyse sanırım ben internetten alışveriş yapıp başı ağrımayan azılı bir grubun içindeyim hala, bakalım uzun süre kalabilecek miyiz,

@scudmana katılıyorum, Ülkemizde internetten alışverişin güvenilirliğini arttırmanın en güzel yollarından biri de kapıda ödeme alınması, bunu sağlayabiliyorsanız, İst ya da başka bir şehir farketmez, tabi bence de reklam önemli, ayrıca satış sonrası destekte en az satış zamanındaki kadar istekli ve çözüm bulucu bir faktör olmanız gerekli düşüncesindeyim

Saygılar...

Alıntıları Göster
    Neresi Uygunsa Orasi IdeaL dir ßenim Icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Truva1

Neresi Uygunsa Orasi IdeaL dir ßenim Icin

Alıntıları Göster
    yerinden almak en mantıklısı hiç olmassa elleyip kurcalıyabiliyorsunuz öteki türlü kargoların nasıl mal taşıdıkları ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

+2
    quote:

quote:

quote:

+100000000

+1

Alıntıları Göster
    -1
    +100
    Netten alabileceğim kadar ucuz olursa belki.
    quote:

Orjinalden alıntı: tylor

+2
    quote:

quote:

quote:

+100000000

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: asprin

-1
    +100
    quote:

+2
    quote:

quote:

quote:

+100000000

+1

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: asprin

-1
    +100
    quote:

+2
    quote:

quote:

quote:

+100000000

+1

kapıda ödeme ve ucuzluk olursa belkı oda firmanın bana verdığı güvene bağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: kan34

quote:

Orjinalden alıntı: asprin

-1
    +100
    quote:

+2
    quote:

quote:

quote:

+100000000

+1

kapıda ödeme ve ucuzluk olursa belkı oda firmanın bana verdığı güvene bağlı

Alıntıları Göster
    eskişehirde oturuyorum.ankara'dan internetten alışveriş yaptım.memnunum.öncelikle müşteriye güven vermeli. ben bu güveni almıştım.içimi rahat ettirirdiler yani.fiyatların da uygun olması lazım.son çıkan ürünleri hemen getirebilmeli.peşin ödemede kapıda ödeme kolaylığı olabilir.taksitli kredi kartı ödemesinde ise tamamen güvenilir olmalı.herhangi bi parçada bi sorun olduğunda kargo ücreti firmaya ait olmalı.bu da çok önemli bence.bunları sağlayabilirseniz manyak piyasa yaparsınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.