Şimdi Ara

Apple watch kutu açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanya dan hediye gelen Apple saatim 38 mm kutusu çok büyük şaşırdım görünce şimdilik resimleri ekliyorum kullandıkça paylaşıma devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee, hani? :D

Arkadaş saati çok beğenip heyecandan başına bir şeyler geldi sanırım. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 8 Haziran 2015; 12:11:14 >
  • Beklemedeyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafya kaçırdı çocuğu kesin. Zenginliğini belli etmemeliydi.
  • Almanya'dan hediye geldi deyince şaşırdım, arkadaş değil ama hediye eden kişi zengin biri olmalı :) Muhtemelen kutuyu açınca acaba içinden salatalık falan mı çıktı merak ettim şimdi, gerçekten saat çıkmasını ummadın der gibi :)

Bu arada 2500 TL Apple akıllı saate para vereceğime gider adam akıllı reel bir saat alırım torunlarıma kalır..
  • Espirili arkadaş içinden salatalık çıkmadı, iki adet kordon ve saat, kordonları kıvırmadan düz koydukları için kutu salatalık kutusundan büyük,
    2500 tl olan modeli değil hediye gelen 400 Euro 1300 tl gibi,
    bilakis arkadaşlar pek kullanışlı ve işe yara bir saat değil, sesi çok yüksek değil, araç içinde camlar kapalı ise işe yarıyor konuşmak,

chaturanga arkadaşım bir kaç çeşit saatim var bunların içinde en estetik duranı radodur, ve kullandıkça senin görüşlerine katılıyorum bu saate bu para çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevennet

Espirili arkadaş içinden salatalık çıkmadı, iki adet kordon ve saat, kordonları kıvırmadan düz koydukları için kutu salatalık kutusundan büyük,
    2500 tl olan modeli değil hediye gelen 400 Euro 1300 tl gibi,
    bilakis arkadaşlar pek kullanışlı ve işe yara bir saat değil, sesi çok yüksek değil, araç içinde camlar kapalı ise işe yarıyor konuşmak,

chaturanga arkadaşım bir kaç çeşit saatim var bunların içinde en estetik duranı radodur, ve kullandıkça senin görüşlerine katılıyorum bu saate bu para çok

O zaman bence daha fazla değeri düşmeden elden çıkarmaya bakın :) Moto 360 ı alıp kullanmayanlar satmaya kalkıyor 700-800 TL ye ama saat şu anda Amazon'dan 500 TL ye getirtiliyor zaten. Apple'ın hatası yuvarlak bir dizayn yerine Samsung Gearlara benzer bir model çıkarması oldu. Apple'ın malzeme kalitesi içindeki yazılımı vs iyi olabilir ama saatin ilk etapta göz alıcı olması insanları daha çok cezbediyor. Moto 360 çıktıktan sonra çıkacak bir saatin yuvarlak olması daha mantıklı olurdu. Tabi ki farklı şekillerde saat kullananda çok insan var ancak akıllı saat pazarına ilk girişi Apple'ın bu şekilde olmamalıydı.

• çok dikkat çektiği ne söylene bilir nede söylenemez, telefon çalınca her kez kolunuza bakıyor, ama yaygınlaşınca bu da silinir bence, dikkkat çekmesini geçttim şarj sorunuda var daha çok yol almak gerek ... uygulama işide sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevennet

çok dikkat çektiği ne söylene bilir nede söylenemez, telefon çalınca her kez kolunuza bakıyor, ama yaygınlaşınca bu da silinir bence, dikkkat çekmesini geçttim şarj sorunuda var daha çok yol almak gerek ... uygulama işide sorun

O paraya satılan bir şey bizim ülkemizde yaygınlaşamaz hocam. Apple bu defa fazla abarttı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.