Şimdi Ara

araba teyp ev de çalıştıracam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
19.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • anladım da sen 4 cıkışı ıkıye nasıl düşürdün benım kı 4 çikiş yani arabada iken sesinden biliyorum ıkı oval ıkı de hoparlor çalıştıryordu ses de baya ıyı ıdı istersen msn msn den de görüşebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snaps -- 20 Ağustos 2009; 18:06:58 >
  • tavsiye edilmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nowanda

eski tip ,balance ve fader ayarlarının elle yapıldığı oto teyiplerinde aslında stereo (iki yollu) bir amfi var.fakat arabaların ön ve arkada ikişer toplam 4 hoparlaör olduğu için,dört çıkış konuluyor.herbir stereo kanalın çıkışına bir tane potansiyemetre konuluyor.bu potansiyemetre çıkışı ikiye boluyor.front (ön) rear ( arka) kanalları böylece oluşuyor.
    *bu sebeble iki çıkışı (aynı stereo kanalı olmak kaydıyla mesala sol ön ile sol arka) bağlamak bir sorun yaratmaz.fakat herhangi bir güç artışıda elde edilmez.
    *sadece front yada rear yönlerini kullanmanız daha mantıklıdır.
    nowanda arkadasımız açıklamıs ne oldugunu
    ben teybin anfi kısmını çıkardım ve iki tane çıkısını deneyerek kesfettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: why_living

tavsiye edilmez.
    arkadas elindeki malzemeyi degerlendiriyor neden tavsiye edilmesin ki o kadar kötü mü
    belki arkadasın ihtiyacı o kadar
  • neden belirtirsen sevinirim daha ıyısını alabılırım ama uğraşma geliştirme heyeceni nerde belkı hazır sıstemden olurya daha ıyı performans alırım belki elimdeki malzemelerin hepsini değerlendirmek isterim
  • Resimdekilere ek iki hoparlorle, akulu, sarj edilebilir bir muzik sistemi nasil yapabilirim, elektrikten de pek anlamam acikcasi. Teyp pioneer keh-3900R, 22wx4 buna uygun iki tane hangi haporloru onerirsinizwww.vatanbilgisayar.com/hoparlor
    Bu mesaja eklenen görseller:

araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teknik olarak o akü ile teybin çalışması mümkün değil 12v bir akü veya uygun adaptör kullanılabilir.
    Bas agırlıklı müzik isteniyorsa 6x9 hoparlörler tercih edilebilir
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116642018

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimlerdeki oto teybini, iki adet hoparloru ve elektrikci bir arkadasin tavsiyesi trafoyu (12v, 10a, 120watt) iki tane daha oto hoparloru alarak sehir ceryani ile calistirmayi dusunuyorum, Ankara sitelerde kutu icine takma planim var, tavsiyeleriniz nelerdir? Trafo yeterli olurmu, kac watt, kac yollu iki hoparlor daha almaliyim? Not: Amfi kullanmayacagim.

araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam

• Konya sokaktan 30 liraya trafoyu aldim, sagolsun Baki usta baglantilarinida yapti evde calistirdim simdi iki tane daha hoparlor alacagim varmi onereceginiz marka-watt-yol-cm not: teybin gücü 22wX4 (amfi kullanmayacagim)

araba teyp ev de çalıştıracam

• Sunlardan hangisi en temiz sesi verir, bana uygundur (onceki mesajlarda yazmistim)

araba teyp ev de çalıştıracam araba teyp ev de çalıştıracam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.