Şimdi Ara

arabadan anlayanlar sizlere ihtiyacım var acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar biaraba buldumve akşam arabayı gördüm bikaçyerinde çizikleri çökük cürükler var .araba 1997 model uno 163 kilometrede lpg yok.camlar otomatik değil.70s.sadece merkezi kilit var. son 6 milyara bırakacak arkadaşlar muayenesini yeni yapdırmış sizce nasıl acil önerilerinizi bekliyorum

• 96 model sx elektrikli camlar sis lambası lpg filan herşeyi olan 139 bindeki unoyu 5.750 ye sattı.Sanki sizin baktığınızın fiyatı biraz yüksek gibi hemde 70s modeline.O fiyata sx modellerini ve lpg li olanlarını rahatlıkla bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Saygılar..
  • geçen sene 99 uno s lpglive 150000kmdeki aracımı acıl olarak 5000 tlye sattım.bence sizin rakam fazla.
  • İkinci el fiyatları son 3-4 aydır baya fırladı. Onun dışında 6bin TL böyle bir araca verileceğine 8-9bin TL ye fiat brava-brovo tarzı abs, hava yastıkları elektrikli camları, kliması olan daha konforlu ve tasarımı daha şık olan bir araç alınabilir.
  • Orijinalden alıntı: d_hamen

İkinci el fiyatları son 3-4 aydır baya fırladı. Onun dışında 6bin TL böyle bir araca verileceğine 8-9bin TL ye fiat brava-brovo tarzı abs, hava yastıkları elektrikli camları, kliması olan daha konforlu ve tasarımı daha şık olan bir araç alınabilir.
    [/qvazgecdim almadım arkadaşlar uno istememdeki neden az yakması ve parcalarının ucuz olması unodan başka en fazla7 ye kadar alabileceğim ne önerirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.