Şimdi Ara

Arabam muayeneden geçermi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
37.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onur512

2005 golf 5 fsi comfortline aracımda fabrika çıkışlı xenon far var far yıkama da var vizeden sorunsuz geçermiyim

Bi zahmet geç yani sen.
  • arkadaslar nissan 200sx aracım var ici komple sokuk kapı dosemelerı taban halısı vs hıc bısı yok muayeneden gecermi
  • bu allahın belası xenonlar yüzünden gözüm cıkacak birgün tüm yeni cıkan bmwlere takmışlar birde utanmadan şahin doğanada takmışlar park halinde görünce sprey boya sıkasım geliyor farın üzerine
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Siyah karartma far camını modifiyeli bulup onlada gezmeye kalkarlar
  • Sis ve zenonu kesin çıkar derim geçemezsin
    Cam filmi sorun değil hafif kusurlu falan geçsin
  • Amerikan sinyalede mi karışıyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Amerikan sinyalede mi karışıyorlar ?

hayır karışmıyolar amerikan sinyallerle geçtim muayeneden.
  • benim arabam bu şekilde muayeneden geçer mi?
    -helezonları kesik
    -1 numara cam filmi var
    -farlar filmli
    -egzoz ucu var sadece
    -subwoofer ile anfi sedece.
    -birkaç yerindede led var fotoda görüldüğü gibi ayrıca arabanın içinde boydan boya arkada led var.

• Merhabalar, herkesin arabası vardır, 2 yılda bir yapılan muayene var, ve bu muayene karşılığında alınan bir ücrette var tabiki :) babam kulağı az duyan yaşlı bir adam araç muayenesini yaptırmış fakat geçmemiş farkınada varmamış, 1 aylık sürede geçtiği için tekrar sıfırdan muayene lazım, fakat daha önceden ödemiş olduğumuz bir ücret var, bu ücretin içeriğinde devlete ödenen dolaylı vergilerde var. 2 tane sorunum ve sorum var.
    1) Tüvturk bu dolaylı vergilerin miktarını/oranlarını/yüzdelerini bana veremeyeceğini ifade ediyor. ben paramın nereye gideceğini bilmek istiyorum.
    2) Devlet belirli bir süreyi kapsayan (2 yılda bir muayene) hizmet karşılığı alınan bir vergiyi ikinci bir defa isteye bilir mi? anayasaya/kanuna uygun mudur?
  • Özellikle offroadcuların yaptırdığı araç üstündeki sis delici lambasından (adı başka birşeyde olabilir) aracımada yaptırtmak istiyorum.
    Ayrıca kapı açıldığında ayağımızı basacağımız yeri aydınlatan bir ışık sistemi ile
    geri vitese taktığımızda arkayı baya baya aydınlatacak bir ışık sistemi yaptırmayı düşünüyorum.
    Bu uygulamalar muayeneden geçmeye engel teşkil eder mi?
  • Aracın egzoz muyane pulu var dışarıda ölçtürmüştüm kendileri genede egzoz muayenesi yapıyorlarmı içeride?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

Aracın egzoz muyane pulu var dışarıda ölçtürmüştüm kendileri genede egzoz muayenesi yapıyorlarmı içeride?

Egzoz pulunuz varsa veznede pulu vermeniz yeterlidir.Bir daha ezgoz muayenesi yapmanıza gerek yok muayene istasyonunda.
  • tam olarak sorduğum bu değildi aslında ama teşekkürler cevap için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 4 Mayıs 2015; 19:33:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmış gibi olacağım kusura bakmayın. Aklıma takılan bir konu var, bilen tecrübe eden biri cevaplayabilir mi? Direksiyonu tam sağ ve sol konuma getirdiğimde lastiklerim davlumbaza temas ediyor. Bu şekilde muayeneden geçer mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.